مجله اینترنتی هیرو

مجله اینترنتی هیرو
مجله اینترنتی هیرو
عضويت سريع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
تبادل لينك اتوماتيك
عنوان :
آدرس :
کد امنيتي :
چت باكس

نام :
وب :
پیام :
2+3=:
 
(Refresh)
بیلاگ
قدرت گرفته از : سرويس سايت ساز بیلاگ

 

صندلی ناهارخوری رستوران : به هنگام چيدمان رستوران به موارد زير توجه داشته باشيد

 

 • انعطاف پذيري در طراحي
 • ايجاد فضاي كافي بين ميزها و صندلي ناهارخوري رستوران
 • قابليت جابجايي هر ميز و صندلي ناهارخوري رستوران
 • استفاده از تقسيم كننده هاي فضايي
 • تبديل هر نقطه از رستوران به محل نشست مشتريان
 • انتخاب ميز و صندلي محكم و با دوام
 • توجه به كاهش سروصدا

توجه به چيدمان درست پنجره ها

 

صندلي ناهارخوري رستوران

صندلي ناهارخوري رستوران يكي از مهم ترين اجزاي تشكيل دهنده رستوران است. هر چقدر كه صندلي ناهارخوري رستوران راحت باشد مشتريان به همان اندازه به رستوران جذب مي شوند.

به طور معمول صندلي هاي ناهارخوري رستوران چوبي هستند و صندلي هاي چوبي در مقايسه با صندلي هاي فلزي، طرفداران بيشتري دارد.

صندلي چوبي ناهارخوري رستوران در مقايسه با صندلي هاي فلزي راحت تر هستند و بنابراين مشتريان مي توانند مدت زمان بيشتري را در رستوران بگذرانند.

شرايط نگهداری صندلي ناهارخوري رستوران

صندلي ناهارخوري رستوران را بايد هر روز تميز و نظافت كنيد تا درخشندگي بيشتري داشته باشد. شركت هاي مختلفي، صندلی ناهارخوري رستوران را طراحي و توليد مي كنند كه در اندازه ها و طرح هاي مختلفي توليد مي شود كه رستوران ها مي توانند متناسب با سليقه خودشان آن را انتخاب كنند.

بايد صندلي ناهارخوري رستوران را به گونه اي حفظ كنيم كه شرايط محيطي مانند نور آفتاب و آب روي آن تاثير نگذارد. راحتي يكي از مهم ترين عوامل انتخاب ميز و صندلي رستوران است.

ارتفاع پشتي و عمق صندلي بايد به گونه اي باشد كه راحتي كاربر را تامين كند. مديران رستوران بايد از هر جهت مشخصات مبلمان و صندلي را محاسبه كرده و در كل ميز و مبلمان راحتي را انتخاب كنند.

از آن جايي كه رستوران بيشتر يك محل تفريحي است، لذا بايد صندلي ها و ميزهاي رستوران راحتي لازم را داشته باشند.

نكاتي براي برنامه ريزي فانتزي چيدمان رستوران و صندلي ناهارخوري رستوران

سالن غذا خوري رستوران، قلب رستوران محسوب مي شود و طراحي آن بسيار بيشتر از چيدمان ساده ميز و صندلي هاست. در اين جا به چند نكته براي چيدمان فانتزي رستوران اشاره مي كنيم

نكته 1: انعطاف پذيري در طراحي

صندلي ها و ميزهاي رستوران بايد به راحتي جابجا شوند. با اين امكان شما مي توانيد مهماني هاي كوچك و بزرگ را مديريت كنيد و مي توانيد محل صندلي ها و ميزها را جابجا كنيد تا فضاي آن گونه كه مي خواهيد به نظر برسد.

نكته 2: ايجاد فضاي كافي بين ميزها و صندلي ها

ميزها را به گونه اي قرار دهيد كه رستوران شما بيشتر جلب توجه كند. شما بايد با توجه به فضاي خالي رستوران، ميزها را بچينيد. تخمين بصري مي تواند گمراه كننده باشد.

برخي كارهايي كه روي كاغذ مي نويسيد ممكن است به واقعيت تبديل نشود. در حقيقت سودبخشي رستوران شما به تعداد ميزها بستگي دارد و البته اضافه كردن ميزهاي بيشتر باعث ناراحتي و آزار و اذيت مشتريان خواهد شد. بنابراين بين هر ميز با ميز بعدي و قبلي به اندازه 60 سانتي متر فاصله بگذاريد.

نكته 3: قابليت جابجايي هر ميز و صندلي

شما مي توانيد هر ميز و صندلي را متناسب با الزامات خود جابجا كنيد. اين كار به مراتب بسيار راحت تر از ايجاد فضايي با ميزها و صندلي هاست كه رستوران شما را جذاب نشان ندهد.

نكته 4: استفاده از تقسيم كننده هاي فضايي

اگر رستوران بزرگي دارد با تقسيم كننده هاي فضايي مي توانيد فضاي رستوران را به چند قسمت تقسيم كنيد. شما با پاراوان مي توانيد اين كار را به راحتي انجام دهيد. مي توانيد بدون برهم زدن فضاي خصوصي مشتريان اين چنين كاري را به راحتي انجام دهيد.

نكته 5 : تبديل هر نقطه از رستوران به محل نشست مشتريان

بهترين روش قبل از شروع كاري است. روي هر كدام از صندلي ها بنشينيد و به اطراف نگاه كنيد. توجه كنيد كه نبايد مشتريان شما به آشپزخانه ديدي داشته باشند. بدين ترتيب مي توانيد شكايت مشتريان خود را به حداقل برسانيد.

نكته 6: انتخاب ميز و صندلي محكم و با دوام

مهم ترين جنبه هر ميز و صندلي است. به هنگام خريد ميز و صندلي ها، بايد همان هايي را خريداري كنيد كه به راحتي تميز و شسته شده و تشك نرمي دارند در غير اين صورت تميز و مرتب كردن ميز و صندلي ها به يك كابوسي براي شما تبديل خواهند شد.

هنگام خريد ميز و صندلي حتما به راحتي، كاربردي و دوام آن توجه كنيد. اگرچه سبك و ظاهر صندلي مهم است ولي راحتي بايد به همراه با سبك و دوام باشد.

نكته 7: توجه به كاهش سروصدا

مهم ترين مفهوم هر رستوراني است. به طور مثال اگر شما يك رستوران مفهومي يا محل نوشيدن آشاميدني ها را افتتاح مي كنيد، شما نبايد به سروصداي مشتريان و اطراف نگران باشيد و اگر يك رستوران غذاخوري را افتتاح مي كنيد توجه به عدم سروصدا بسيار مهم است. شما بايد روي زمين فرش پهن كنيد تا سروصداي ناشي از رفت و آمد مشتريان را كاهش دهد.

خريداري صندلي چوبي ناهارخوري رستوران مي تواند به كاهش سروصداي رستوران موثر باشد.

نكته 8: توجه به چيدمان درست پنجره ها

اگر نور خورشيد به مقدار زيادي وارد رستوران مي شود يا اين كه رستوران شما در يك محله شلوغي قرار دارد بايد حتما پنجره هاي ضد صدا را نصب كنيد، بدين ترتيب مشتريان شما احساس راحتي بيشتري خواهند داشت. پنجره هايي را انتخاب و خريداري كنيد كه به نگهداري زيادي نياز نداشته باشند.

 


امتیاز : نتيجه : مجموع 6 امتياز توسط 3 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ساعت 15:50
توسط عطاالله شریفی | تعداد بازديد : 4 | لينك ثابت
برچسب ها : صندلي ناهارخوري رستوران,خرید صندلي ناهارخوري رستوران,انواع صندلي ناهارخوري رستوران,

صندلي ناهارخوري دسته دار يكي از بهترين صندلي ها است كه باعث مي شود تا فضاي رستوران شما رسمي به نظر برسد. به هنگام خريد صندلي ناهارخوري دسته دار به عواملي مانند راحتي، سبك زندگي، مشخصات فيزيكي صندلي توجه كنيد تا خريد لذت بخشي را تجربه كنيد. 

صندلي ناهارخوري دسته دار

صندلي ناهارخوري دسته دار يكي از بهترين صندلي ها است كه باعث مي شود تا فضاي رستوران شما رسمي به نظر برسد. صندلي هاي ناهار خوري چه اين كه براي صبحانه و چه براي ناهار استفاده مي شوند بايد راحت بوده تا شما بتوانيد با خيال راحت روي آن ها نشسته و غذاي خودتان را ميل كنيد.

راحتي، سبك يا دوام

هميشه به هنگام خريد مبلمان و صندلي ناهارخوري دسته دار شيك در ابتدا به راحتي آن توجه كنيد، در حالي كه دوام مبلمان و صندلي ناهارخوري دسته دار يكي از مهم ترين اولويت هايي است كه بايد به آن توجه كنيد. راحتي و شيك و بادوام بودن باعث خواهد شد تا مبلمان و صندلي ناهارخوري دسته دار هميشه در منزل شما بدرخشد.

سبك مبلمان و صندلي ناهارخوري دسته دار

چه اين كه مبلمان و صندلي ناهارخوري مدرن يا سنتي را خريداري كنيد، بايد در هر حال هميشه به موارد زير توجه كنيد.

 • ·        ايجاد يك ظاهر رسمي

به منظور ايجاد يك فضاي رسمي در خانه بايد صندلي با پشتي هاي بلند را انتخاب كنيد. توجه كنيد كه اين چنين صندلي هايي زيبايي بصري ايجاد كرده و مهمانان شما به طور يقين از اين چنين صندلي هايي لذت خواهند برد.

 • مبلمان براي اتاق هاي كوچك

اگر دوست داريد كه فضاي شما بزرگ تر به نظر برسد بهتر است كه از صندلي هايي با پشتي كوتاه استفاده كنيد.

 • ·        ايجاد فضاي صميمانه

صندلي هايي با پشتي كوتاه هم براي ايجاد اين چنين فضاهايي و هم براي آشپزخانه نيز مفيد هستند.

 • ·        ايجاد يك فضاي روستايي

صندلي هاي چوبي يا صندلي هايي با تركيب چوب و فلز مي توانند اين چنين فضايي را ايجاد كنند. البته صندلي هاي پلاستيكي براي اتاق هاي مدرن نيز مناسب هستند.

 • ·        هماهنگي صندلي با سبك زندگي

صندلي هاي چوبي يا پلاستيكي با رنگ هاي تيره فضا را كوچك نشان مي دهند در حالي كه صندلي هاي كم رنگ با رنگ هاي شاد، فضا را بزرگ تر نشان مي دهند. البته كثافت و گرد و غبار در صندلي هاي با رنگ هاي تيره مشخص نخواهد بود و براي خانواده هاي صاحب بچه مناسب هستند.

 • ·        تركيب ميز غذا خوري و صندلي

مي توانيد ميز غذاخوري و صندلي خود را هماهنگ و سازگار باهم انتخاب كنيد يا حتي برخي اوقات عدم هماهنگي مي تواند زيبايي خاصي را در محل زندگي يا محل كار شما ايجاد كند. ايجاد يك فضاي رسمي نسبت به ساير فضاها بهتر است. فضاي رسمي در محيط هاي كوچك بهتر بوده و محيط زيبايي را ايجاد مي كند.

توجه به راحتي صندلي ناهارخوري دسته دار

به هنگام خريد صندلي ناهارخوري حتما راحتي خود را مدنظر داشته باشيد. راحتي صندلي ناهار خوري مهم ترين عامل بوده و نبايد فراموش شود.

توجه به مشخصات فيزيكي صندلي

بهتر است كه عرض صندلي بين 45 تا 55 سانتي متر باشد، ارتفاع پشتي صندلي نيز بايد بين 45 تا 48 سانتي متر بوده و عمق نشيمنگاه صندلي هم بايد به اندازه اي باشد كه شما به هنگام نشستن روي آن راحت باشيد.

صندلي ناهارخوري دسته دار با فوم نرم يا سخت

اگر دوست داريد كه يك صندلي ناهارخوري را خريداري كنيد، بهتر است كه يك صندلي تشك دار يا صندلي با پشتي و نشيمنگاه مشبك خريداري كنيد.

صندلي دسته دار يا بدون دسته

در صورتي كه به مدت زمان طولاني روي صندلي مي نشينيد، بهتر است كه يك صندلي دسته دار خريداري كنيد و اگر فضاي شما كوچك است و با عجله غذا مي خوريد، بهتر است كه يك صندلي بدون دسته خريداري نماييد.

صندلي با پشتي كوتاه يا بلند

هر كسي نسبت به پشتي صندلي به گونه متفاوتي احساس راحتي مي كند. برخي صندلي با پشتي بلند و برخي ديگر پشتي كوتاه را مي پسندند. شما بايد متناسب با شرايط خودتان، پشتي را انتخاب كرده و آن را خريداري كنيد. در هر حال بايد به هنگام تكيه دادن به پشتي صندلي، ستون فقرات شما بايد حالت طبيعي داشته باشد.

دوام صندلي

زمان خريد صندلي بايد به موارد زير توجه كنيد تا صندلي ها به مدت زمان طولاني دوام بياورد:

 • ·        راحت تميز كردن

اكثر صندلي ها به گونه اي ساخته شده اند كه قابل تميز كردن و شست و شو كردن باشد. صندلي هاي چرمي و به راحتي شسته مي شوند.

 • ·        قابليت برداشتن تشك و رويه مبلمان و صندلي ناهار خوري

اگر دوست داريد كه صندلي با تشك پارچه اي خريداري كنيد،  صندلي هايي خريداري كنيد كه تشك هاي آن ها براحتي از جا كنده شده و مي تواند به صورت دستي يا با ماشين لباسشويي شسته شود.

اگر صاحب بچه هستيد، حتما صندلي هايي با رنگ روشن خريداري كنيد بخاطر اين كه گرد و غبار روي تشك مشخص است. صندلي ناهارخوري دسته دار شيك باعث زيبايي هر چه بيشتر محل كار يا محل زندگي شما مي شود.


امتیاز : نتيجه : مجموع 8 امتياز توسط 3 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ساعت 15:32
توسط عطاالله شریفی | تعداد بازديد : 3 | لينك ثابت
برچسب ها : صندلي ناهارخوري دسته دار,خرید صندلي ناهارخوري دسته دار,راحتی صندلي ناهارخوري دسته دار,

صندلی ناهارخوری دست دوم : هميشه قبل از خريد مبلمان آن را به لحاظ راحتي امتحان كنيد و به حس دروني خود نسبت به رفع بوهاي صاحب قبلي اعتماد كنيد. تشك هاي مبلمان و صندلي ناهارخوري دست دوم را بشوييد. در صورت امكان مبلمان خود را تعمير كرده و مبلغ آن را صرفه جويي كنيد و حتي با تعمير مبلمان خود ، تا مدتي از خريد مبلمان دست اول آسوده خاطر باشيد.

صندلی ناهارخوری دست دوم

نكاتي براي خريد صندلي ناهارخوري دست دوم

صندلي ناهارخوري دست دوم نسبت به صندلي هاي توليد كارخانه ارزان است و بنابراين مشتريان بسيار زيادي دارد. شما هميشه مبلمان منزل خود را دوست داريد، مبلمان به راحتي شما كمك كرده و باعث مي شود تا از زندگي خود لذت ببريد.

از آن جايي كه هميشه دوست داريم كه براي خانه خودمان وسايل جديدي را خريداري كنيم بنابراين خريد وسايل و مبلمان دست دوم حس خوبي را به ما منتقل نمي كند. چرا به عوض خريد مبلمان دست دوم، دوست نداريم كه مبلمان خود را تعمير و بازسازي كرده و دوباره از آن استفاده كنيم؟

نكات مهم در رابطه با خريد مبلمان و صندلي ناهارخوري دست دوم

 1. 1.     امتحان مبل قبل از خريد

چه اين كه مبلمان دست دوم خريداري كنيد يا حتي منزل خود را با مبلمان دست اول كارخانه اي بياراييد، بايد حتما قبل از اين كه مبلغ آن را بپردازيد، راحتي آن را امتحان كنيد.

كشوهاي ميز آن را باز و بسته كنيد، روي صندلي آن بنشينيد و ميز غذاخوري آن را امتحان كرده و حتي اندازه ميز را جويا شويد. حتي اگر قسمتي از مبلمان شكسته شده باشد، نسبت به رفع شكستگي مبل جويا شده و حتما درخواست كنيد كه قبل از جابجايي به منزل شما، شكستگي مبلمان رفع شده باشد و در صورت لزوم قطعه ديگري را جايگزين قطعه شكسته شده بنمايند.

 1. 2.     اعتماد به حس دروني به هنگام خريد مبل

مبلمان دست دوم و صندلي ناهارخوري دست دوم به طور يقين بوي بدن صاحبان قبلي را در خود دارد. بنابراين به حس دروني خود اعتماد كنيد، شايد صاحب قبلي مبلمان و صندلي ناهارخوري دست دوم، سيگاري بوده و  شما بوي سيگار را خيلي خوب حس مي كنيد.

بوي حيوان خانگي آن ها نيز دقيقا همين گونه است. بنابراين حتما آن ها را بشوييد و در صورت لزوم مواد خوشبو كننده به آن ها بزنيد، بخاطراين كه اين مبلمان در آينده بخشي از خانه شما خواهد شد و شما بايد نسبت به آن حس خوبي داشته باشيد.

به هنگام خريد صندلي ناهارخوري دست دوم ارزان توجه كنيد كه محكم باشد تا در درازمدت بتوانيد از آن استفاده نمايييد.  

 1. 3.     آلوده بودن تشك هاي مبلمان و صندلي ناهار خوری دست دوم به ميكرب ها

 اگرچه توصيه مي كنيم كه در صورت امكان هرگز مبلمان و صندلي ناهارخوري دست دوم خريداري نكنيد بخاطر اين كه به ميكروب ها و باكتري ها ‌آلوده شده اند. ميكروب هايي كه شما قادر به ديدن آن نيستيد و مي تواند محل زندگي مملو از شور و شوق شما را آلوده كرده و خسارات جسمي و روحي يا حتي مالي را به به بار بياورد.

بنابراين اگر به لحاظ شرايط مالي، قادر به خريد مبلمان و صندلي ناهارخوري جديدي نيستيد، در اين صورت مي توانيد مبلماني را خريداري كنيد كه در كوتاه مدت از آن استفاده كرده و بعدها مبلمان و صندلي ناهارخوري جديدي را خريداري كنيد.

 1. 4.     تعمير مبلمان و صرفه جويي مالي

 با كمي دقت و حوصله مي توانيد كليه اجزاي تشكيل دهنده مبلمان و صندلي ناهارخوري دست دوم را تعمير كرده و آن را مانند روز اول تازه و زيبا كنيد.

شما مي توانيد مبلمان و صندلي ناهارخوري دست دوم خود را به يك تعميركار مبلمان به سپاريد تا آن را تعمير كرده و چهره جديدي به مبلمان و صندلي ناهارخوري دست دوم شما بدهد. با اين كار شما در امور مالي خود صرفه جويي مي كنيد و مي توانيد طي ماه هاي بعدي نسبت به خريد مبلمان دست اول اقدام نماييد.

 1. 5.     توجه به تشك نيمكت ها

نيمكت ها نسبت به مبلمان به گونه متفاوتي طراحي و ساخته مي شوند. فوم و تشك نيمكت را بخوبي بشناسيد و توجه داشته باشيد كه اين تشك ها به مدت زمان طولاني دوامي نخواهند داشت. اين تشك ها با فوم سرد و محكمي درست نشده اند بلكه با پر اندود شده و روي آن ها پارچه يا چرم يا جيري كشيده شده است.

 1. 6.     زيبا كردن مبلمان با لمينيت و روكش سازي

 مبلماني كه شما خريداري مي كنيد فقط چوب نيست بلكه تركيب چوب و چرم يا مواد اوليه ديگري است كه باعث زيبايي آن شده است.

بنابراين اگر نسبت به زيبايي مبلمان و صندلي ناهارخوري دست دوم خود حس خوبي نداريد هرگز آن را خريداري نكنيد. شما مي توانيد مبلمان خود را با رنگ آميزي و با قراردادن فوم هايي در زير تشك زيباتر و كاربردي تر كنيد.

اين كارها باعث خواهد شد تا مبلمان شما در درازمدت دوام آورده و قابل استفاده باشد و حتي باعث خواهد شد تا چوب مبلمان نيز كه بخاطر پاره شدن فوم مشخص شده بود مخفي بماند. شما مي توانيد با چسب چوب، فوم ها و چرم و جير را به مبلمان بچسبانيد و آن را زيباتر كنيد. بايد توجه كنيد كه قسمت هاي بزرگ مبلمان را نيز مانند قسمت هاي كوچك تعمير كرده و آن ها را زيبا كنيد.

صندلي ناهارخوري دست دوم ارزان بوده و شما مي توانيد از وب سايت هايي مانند ديوار و شيپور آن را خريداري نماييد و حتي با بازارگردي نيز مي توانيد اين مبلمان را از سمساري ها خريداري كنيد.


امتیاز : نتيجه : مجموع 8 امتياز توسط 3 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ساعت 15:22
توسط عطاالله شریفی | تعداد بازديد : 3 | لينك ثابت
برچسب ها : صندلي ناهارخوري دست دوم,فروش صندلي ناهارخوري دست دوم,خرید صندلي ناهارخوري دست دوم,

میز و صندلی ناهارخوری شرکتی : در خرید میز و صندلی ناهارخوری شرکتی بدلیل اینکه این محصول جزو اموال سازمان محسوب می­شود و اینکه بطور نادر جنبه دکوراتیو دارد باید دقت کرد که از جنس مقاوم و بادوام خریداری شود. چرا که سازمان ها به ندرت علاقه­ای به تعویض میز و صندلی ناهارخوری شرکتی خود دارند و تمایل دارند از این محصول در دراز مدت استفاده نمایند. 

میز و صندلی ناهارخوری شرکتی

گسترش کسب و کارهای امروزی تا سطحی انجام گرفته است که پرسنل شرکتهای دولتی و خصوصی در بسیاری از موارد صرف صبحانه و ناهار خود را در محل کار خود انجام می­دهند.

بسیاری از سازمانها برای آسایش کارمندان خود سعی می­نمایند تمامی امکانات لازم را برای این منظور مهیا نمایند. تهیه میز و صندلی ناهارخوری شرکتی نیز از مواردی است که مورد توجه سازمانها قرار گرفته است.

سایت دکوکده نیز با علم به این نیاز سازمانها در جهت تامین سریع و مطمئن این محصولات، ایده­پردازی فروش آنلاین را طراحی و اجرا نموده است.

نقش میز و صندلی ناهارخوری شرکتی در افزایش راندمان کارمندان:

با پیشرفت فن­آوری، کسب و کارها نیز از پیچیدگی بیشتری برخوردار شده­اند این موضوع لزوم حضور مستمر کارمندان در سازمانها را ضروری نموده است.

ضرورت حضور کارمندان در ساعات اولیه صبح و نیز خروج در ساعات عصرگاهی سبب شده است که کارمندان ناگزیر صبحانه و یا ناهار خود را در محلهای کار خود صرف نمایند.

در شرکت های صاحب نام و پیشرفته از این موضوع برای افزایش راندمان کار پرسنل استفاده می­شود. این شرکتها سعی دارند با مهیا کردن شرایط محیطی نظیر منزل حس آسایش را در کارمندان القاء نمایند. تهیه میز و صندلی ناهارخوری شرکتی نیز اقدامی در همین راستا می­باشد.

غذاخوری ها در شرکت ها و سازمان ها

در سازمان های بزرگ سالن هایی برای صرف غذا در نظر گرفته می­شود که با اقدام به خرید انبوه میز و صندلی ناهارخوری شرکتی در وعده ­های غذایی به تعداد زیادی از پرسنل سرویس­دهی می­گردد.

در شرکت های کوچک و خصوصی نیز فضای کوچک آبدارخانه با میز و صندلی ناهارخوری شرکتی تجهیز می­شود تا کارمندان بدون در معرض دید بودن در آسایش کامل غذای خود را بصورت انفرادی و یا دورهمی با سایر همکاران میل نمایند.

در علم بازاریابی نوین تاکید شده است که دورهمی­های کارمندان می­تواند از طریق ایجاد مودت و دوستی بین آنها راندمان و عملکرد سازمان را افزایش دهد. این موضوع همواره مورد توجه مدیران زبده قرار می­گیرد.

این مدیران سعی می­کنند میزهای جلسه را با میز و صندلی ناهارخوری شرکتی تعویض نمایند و با اجرای صبحانه و یا ناهارکاری در یک محیط صمیمی و آسوده برخی مسایل را نیز با کارمندان در این محیط مناسب مطرح نمایند.

نتایج تحقیقات انجام شده نشان داده است که بررسی و بهبود مسائل سازمانی در این شیوه بیشتر از استفاده از میزهای جلسه خشک کارساز بوده است.

مشخصات میز و صندلی ناهارخوری شرکتی:

مدل میز و صندلی ناهارخوری شرکتی الزاما از مدلهای سلطنتی و یا گرانقیمت نیست. در بیشتر موارد جنس میزها و صندلی های شرکتی از چوب، ام دی اف، یا مواد مصنوعی پلیمری  انتخاب می­شود. یکی از مسائلی که در انتخاب میز و صندلی ناهارخوری شرکتی مورد توجه است سهولت تنظیف آن است.

چرا که این میزها در مقایسه با میزهای ناهارخوری خانگی مورد استفاده روزمره تعداد زیادی از کارمندان قرار می­گیرند و نیاز است که مداوم برای تنظیف آنها اقدام شود. از اینرو جنس میز انتخابی باید دوام لازم را در برابر رطوبت و نیز مواد شیمیایی پاک کننده داشته باشد.

خرید این محصول

گرچه در برخی موارد در برخی سازمان ها پیشرفته در بخش مدیریت ارشد برای استفاده روزانه و یا سرو غذا در صورت حضور میهمانان  و یا شرکای تجاری می­توان از نوع سلطنتی میز و صندلی ناهارخوری شرکتی نیز استفاده کرد ولی اغلب بعلت مسائل بهداشتی  سعی می­شود در بخش های آبدارخانه از میزهای پلیمری که از دوام بیشتری برخوردار هستند و بدلیل سبکی نیز حمل و نقل آنها آسان است، استفاده گردد.

از آنجائیکه زمان صرف غذا نوعی تایم استراحت کارمندان نیز در نظر گرفته می­شود، ضروری است که صندلی و میز از آسایش بالایی برای استفاده برخوردار باشند. تا پرسنل بتوانند علاوه بر صرف غذا و یا نوشیدنی از آرامش یک استراحت کوتاه مدت نیز بهره­مند شوند.

در خرید این محصول بدلیل اینکه این محصول جزو اموال سازمان محسوب می­شود و اینکه بطور نادر جنبه دکوراتیو دارد باید دقت کرد که از جنس مقاوم و بادوام خریداری شود. چرا که سازمان ها به ندرت علاقه­ای به تعویض میز و صندلی های شرکتی خود دارند و تمایل دارند از این محصول در دراز مدت استفاده نمایند.

ضرورت تهیه میز و صندلی ناهارخوری شرکتی:

 با توجه به اینکه خریدهای سازمانی اغلب بصورت انبوه انجام می­گیرند و اینکه سعی می­شود مسایل اقتصادی سازمان نیز در انجام خرید مورد توجه قرار گیرد.

مسئولین خرید تلاش می­نمایند با مراجعه به فروشگاههای متعدد و استعلام قیمت با کیفیت­ترین میز و صندلی ناهارخوری شرکتی را با قیمتی مناسب تهیه نمایند.

این موضوع برای سازمانها پروسه­ای زمانبر و هزینه­ساز است. سایت دکوکده با معرفی بسیاری از برندهای معروف در زمینه تولید این محصولات نظیر: شاریس، اعتمادی، سیلا، دنا، نوین چیر، پاسارگاد، ژاویز،سیلا و ده­ها شرکت و برند معروف دیگر توانسته است میز و صندلی ناهارخوری شرکتی مورد نیاز سازمان ها را با رقابتی­ترین قیمت بصوت نقدی و نیز اقساطی در اختیار آنان قرار دهد.

مسئولین خرید سازمان ها می­توانند در شرایطی بسیار آسان محصول میز و صندلی ناهارخوری شرکتی مورد نظر را انتخاب و با تسویه حساب نقدی از طریق درگاه آنلاین و نیز عقد قرارداد خرید اقساطی محصول خریداری شده را در درب سازمان خود تحویل بگیرند.


امتیاز : نتيجه : مجموع 6 امتياز توسط 3 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ساعت 15:10
توسط عطاالله شریفی | تعداد بازديد : 3 | لينك ثابت
برچسب ها : ميز و صندلي ناهارخوري شرکتي,ست ميز و صندلي ناهارخوري شرکتي,خرید عمده میز و صندلی شرکتی,

مدل صندلی ناهارخوری شیک از موارد مهمی است که در دکوراسیون فضای آشپزخانه و سالن پذیرایی منزل باید مورد توجه قرار گیرد. سازگاری، زیبایی و اصالت یک صندلی ناهارخوری بعنوان یکی از المانهای مهم و در معرض دید، همواره مورد توجه دکوراتیوها بوده است.

مدل صندلی ناهارخوری شیک

از مدل صندلی ناهارخوری شیک می­توان برای القای حس های مختلف نظیر حس نوستالوژیک بهره برد. برخی از مدل ها که این­روزها نیز طرفداران بسیاری دارند. چیدمان منازل و رستوران های قدیمی را در ذهن تداعی می­نمایند.

ضرورت توجه به مدل صندلی ناهارخوری شیک

امروزه شاهد هستیم استفاده از مدل صندلی ناهارخوری شیک سنتی با بهره ­مندی از سایر المانهای سنتی و نوستالوژیک مورد توجه بسیاری از مصرف­کنندگان و بخصوص جوانان قرار گرفته است.

سایت دکوکده با معرفی تنوع زیادی از مدل صندلی ناهارخوری شیک سعی نموده است مصرف­کننده را در انتخاب بهترین گزینه برای خرید یاری نماید.

عوامل موثر در تعیین مدل صندلی ناهارخوری شیک:

مواد اولیه بکار رفته در ساخت صندلی ناهارخوری شاید بیشترین تاثیر را در خلق مدل داشته باشد. استفاده از مواد اولیه چوب، حصیر، فلز، چرم، شیشه و مواد مصنوعی پلیمری ویا تلفیقی از آنها می­تواند در مدلسازی برند صندلی ناهارخوری موثر باشند.

بر اساس نوع ماده اولیه مدل صندلی ناهارخوری شیک بصورت چوبی، شیشه­ای، حصیری، فلزی، چرمی و یا پلاستیکی تولید و عرضه می­شود.

با پیشرفت فن­آوری در صنعت ساخت مبلمان و استفاده از دستگاههای پیشرفته مدلسازی در هر متریال نیز در سطح متنوع امکان­پذیر شده است.

انواع مدل های صندلی ناهارخوری شیک

واحدهای تحقیق و توسعه صنایع تولید مبلمان سعی دارند با نیاز­سنجی دقیق از مصرف­کنندگان، طراحی و تولید مدل صندلی ناهارخوری شیک را اجرایی نمایند. با توجه به تنوع علایق و استفاده از صندلی ناهارخوری توسط رده­های سنی مختلف، کار مدلسازی برای تولید صندلی ناهارخوری دلخواه را پیچیده و تخصصی کرده است.

کارخانجات سعی دارند با در نظر گرفتن نیازها، فرهنگ جامعه و نیز شرایط اقتصادی حاکم، محصولات خود را مدلسازی نمایند. الگوبرداری از مدل صندلی ناهارخوری از سایر کشورها شاید یکی از این روشها باشد ولی بعلت تمایز فرهنگی موجود شاید روش موثری نیست.

بنابراین شایسته است مدل صندلی ناهارخوری شیک بر اساس فرهنگ و عرف هر جامعه بصورت بومی شده اجرا گردد.

تاثیر شرایط اقتصادی بر تولید صندلی ناهارخوری شیک

شرایط اقتصادی مصرف ­کننده نیز باید در طراحی این محصولات، مدنظر تولید­کنندگان قرار گیرد. تولید غذاخوری شیک مقرون بصرفه با در نظر گرفتن کیفیت و دوام یکی از هنرهای طراحان و تولیدکنندگان مطرح می­باشد.

بسیاری از برندهای محبوب جهت تولید مدل صندلی ناهارخوری شیک با قیمت مقرون به صرفه و حفظ کیفیت محصول از شیوه تولید انبوه استفاده می­نمایند که می­تواند تا حد قابل توجهی قیمت تمام شده محصول را کاهش دهد.

نقش مدل صندلی ناهارخوری شیک در دکوراسیون:

درحال حاضر مبلمان بعنوان یکی از پارامترهای اصلی دکوراسیون داخلی هر فضایی محسوب می­گردد. با توجه به تنوع تولید صندلی ناهارخوری الزامی است مدل صندلی ناهارخوری شیک با سایر المانهای موجود اعم از میزناهارخوری، مبلمان، میزها و نیز فرش و رنگ و طرح دیوارها و پرده­ها سازگاری کامل داشته باشد.

از مدل صندلی ناهارخوری شیک می­توان برای ایجاد تغییر در فضای آشپزخانه و سالن پذیرایی و نیز فضای رستوران ها، کافی­ شاپ ها و هتل ها بهره ­برد. بطور مثال با انتخاب هوشمندانه رنگ غذا خوری می­توان فضایی دلنشین را برای صرف غذای بصورت دورهمی ایجاد نمود.

امروزه دکوراتیوهای حرفه­ای از جنس، رنگ و شکل صندلی ­ناهارخوری برای خلق زیبایی در دکوراسیون بنحو موثری استفاده می­کنند. این موضوع  در محیط های عمومی نظیر فست ­فودها و کافی ­شاپ ها کاملا مشهود است. شاید در حال حاضر مشتریان یک فست­فود قبل از بررسی کیفیت غذا به امنیت و آرامش و فضای واحد بیشتر توجه دارند.

صرف غذا برای ایرانیان فرصتی مغتنم برای افزایش صفا و مودت می­باشد. بنابراین فضایی را برای صرف غذای دورهمی صمیمانه ترجیح می­دهند که بیشتر حس آرامش و دلنشینی را القاء نماید. از اینرو مدل صندلی ناهارخوری شیک در ایجاد این فضا می­تواند بسیار موثر باشد.

راحتی صندلی ناهارخوری

راحتی یک مدل صندلی ناهارخوری شیک نیز از مواردی است که استفاده از آنرا برای مصرف­کننده جذاب نموده است. چرا که برای تولید یک صندلی شیک لازم است تمامی موارد مرتبط با آسایش و راحتی مصرف کننده رعایت شود. چرا که زیبایی یک محصول بدون در نظر گرفتن نیاز مصرف­کننده نمی­تواند به تنهایی موثر باشد.

از مدل صندلی ناهارخوری شیک می­توان برای القای حس های مختلف نظیر حس نوستالوژیکی بهره برد. برخی از مدلها که اینروزها نیز طرفداران بسیاری دارند.

چیدمان منزلها و رستورانهای قدیمی را در ذهن تداعی می­نمایند. امروزه شاهد هستیم استفاده از مدل صندلی ناهارخوری شیک سنتی با بهره­مندی از سایر المانهای سنتی و نوستالوژیک مورد توجه بسیاری از مصرف­کنندگان و بخصوص جوانان قرار گرفته است.

دسترسی به مدل های جدید صندلی ناهارخوری:

استفاده از فن­آوری نوین توانسته است محدودیتهای جغرافیایی ومکانی را از میان بردارد. مصرف­کننده برای دسترسی به مدلهای جدید صندلی ناهارخوری در شیوه سنتی ناگزیر است به بسیاری از مراکز و فروشگاهها مراجعه نماید.

این کار بسیار وقت گیر و هزینه بر است. سایت دکوکده با تعامل با برندهای معروف تولید کننده صندلی ناهارخوری نظیر برند سهیل، اسپرسان، لمکده، سالی­وان، راک، هوگو، هوم کت، ایکیا، دیزوم، اسپرسان و ده­ها تولیدکننده دیگر توانسته است مجموعه­ای از این محصول را به صورت تصویری به مصرف­کنندگان معرفی نماید.

خرید از سایت دکوکده در سطح قابل توجهی آسان و برای همگان امکان پذیر است. مصرف­کننده پس از انتخاب محصول و نیز تسویه وجه از طریق درگاه مطمئن اینترنتی، سفارش خود را در اسرع وقت در درب محل تحویل می­گیرد.


امتیاز : نتيجه : مجموع 6 امتياز توسط 3 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ساعت 15:03
توسط عطاالله شریفی | تعداد بازديد : 3 | لينك ثابت
برچسب ها : مدل صندلي ناهارخوري شيک,انواع صندلی ناهارخوری شیک,خرید صندلی ناهارخوری شیک,

قيمت صندلي ناهارخوري كودك به عواملي وابسته است. عواملي مانند قيمت مواد اوليه و قيمت بالاسري نيز در اين ميان تعيين كننده است. قيمت صندلي ناهارخوري كودك را بايد براساس عوامل مختلفي سنجيده شده و مشخص شود.  هر چقدر كه صندلي با كيفيت و بزرگ تر باشد، به همان اندازه قيمت آن بالاتر خواهد بود. 

قيمت صندلي ناهارخوري كودك

عوامل موثر بر قيمت صندلي ناهارخوري كودك

قيمت صندلي ناهارخوري كودك را بايد براساس عوامل مختلفي مشخص شود. امنيت و تعداد سيني هاي موجود در صندلي نيز بر قيمت آن تاثير مي گذارد. شما بايد براساس عوامل مختلفي صندلي ناهارخوري كودك را مشخص كرده و قيمت خريد صندلي ناهار خوري پرداخت كنيد.

يك صندلي ناهارخوري كودك مي تواند به تغذيه كودك شما كمك كند. البته شما صندلي هايي را دوست داريد كه متناسب با رشد كودك بزرگ شده و توسعه پيدا كند.

شما مي توانيد مدل هاي مورد نياز خود را در فروشگاه امتحان كنيد و در برخي موارد ويژگي هاي مفيدي را ارائه مي دهند. شما مي توانيد با كاتالوگ محصول مورد علاقه خودتان را يافته و مدل مورد علاقه خود را خريداري كنيد.

حقيقتي در مورد صندلي ناهارخوري كودك

صندلي ناهارخوري كودك تا سن سه سالگي طراحي مي شوند و حداكثر وزن آن ها نيز 22 كيلوگرم است. در اينجا برخي عوامل تاثيرگذار بر قيمت خريد صندلي ناهارخوري كودك را بررسي مي كنيم:

ايمني مهم ترين عامل در قيمت صندلي ناهارخوري كودك

ايمني مهم ترين ويژگي صندلي ناهارخوري كودك است. اين نوع صندلي ها فاقد چرخ بوده و در 5 نقطه ايمن سازي شده اند. شما بايد صندلي را انتخاب و خريداري كنيد كه هنگام بستن‌آن دست تان بين قطعات آن گير نكند.

متداول ترين آسيب و جراحت كودك در اين چنين صندلي هايي، افتادن كودك بعد از اين كه او تلاش مي كند تا بياستد اتفاق مي افتد. شكستن انگشتان دست و پا از همين عامل ناشي مي شود و بنابراين شما بايد صندلي ناهارخوري كودك را انتخاب كنيد كه كليه قطعات آن به راحتي از هم جدا شود.

حتما صندلي را امتحان كنيد و كودك خود را به صورت كوتاه مدت در صندلي قرار داده و او را بگردانيد تا نسبت به ايمن بودن صندلي اطمينان حاصل كنيد.

دقت كنيد كه براساس استانداردهاي ايران طراحي و توليد شده باشد. صندلي ناهارخوري كودك را نيم متر بيشتر تنظيم كنيد تا كودك شما در آن احساس راحتي كند. صندلي بايد امكانات كشش را داشته باشد تا بتوانيد آن را براحتي به طرف خود بكشيد.

سبك و طرح تاثيرگذار بر قيمت صندلي ناهارخوري كودك

صندلي ناهارخوري كودك عادي تا مدرن در سبك هاي مختلفي طراحي و توليد مي شوند. برخي از صندلي ها،سيني هاي دارند كه مي توان آن ها را در ماشين لباسشويي قرار داد و به سرعت تميز كرد.

برخي صندلي هايي هستند كه صندلي به هنگام تغذيه كودك با بطري شير مي توان آن را عقب كشيد تا كودك بتواند به راحتي شير بنوشد، شما مي توانيد متناسب با قد كودك، ارتفاع صندلي را تنظيم كنيد، تنظيم ارتفاع مهم ترين مشخصه صندلي بوده و صندلي نيز متناسب با ارتفاع تنظيم مي شود.

حتي مي توانيد موقع تغذيه كودك نيز بنشينيد. برخي ديگر از صندلي ها به گونه اي هستند كه كودك مي تواند بعد از بزرگ شدن روي ميز آن بنشيند. اگر صندلي كوچكي را انتخاب و خريداري مي كنيد بايد كمربندهاي صندلي نيز به همان اندازه كوچك باشد.

باز و بسته كردن صندلي

شما بايد يك صندلي متناسب با رشد كودك خود انتخاب كنيد. شما مي توانيد صندلي ناهار خوري كوچكي و دستي را خريداري كنيد و در صورتي كه نسبت به اين گونه صندلي ها تمايلي نداريد، صندلي بزرگ و كاملي را خريداري كنيد تا كليه نيازهاي شما را برآورده كند.

متناسب با امكانات صندلي، قيمت خريد صندلي ناهار خوري متفاوت خواهد بود.

توجه به 5 نقطه مهار صندلي

شانه ها، كمر و لگن و بچه بايد در صندلي قرار گرفته، طوري كه بچه از صندلي نيفتد.

 • كمربند شانه اي بايد به گونه اي باشد كه شانه هاي بچه را دربر گرفته و پشت كودك رو به صندلي بوده و محكم شده باشد.
 • كمربند لگن بايد به اندازه اي عقب باشد كه كودك به يك طرف نلغزد.
 • سگك كمربند بايد به راحتي باز و بسته شود.
 • بهتر است كه نقاط مهار به صندلي محكم شده باشد و از آن جدا نشود. شما بايد كليه قسمت هاي ايمني را از صندلي بيرون نكشيد يا از آن جدا نكنيد.

ساخت صندلي ناهارخوري كودك عامل تاثيرگذار بر قيمت صندلي ناهارخوري كودك

اين صندلي بايد به گونه اي ساخته شود كه بتواند وزن كودك را تحمل كند. شما مي توانيد از فروشنده محكم بودن صندلي را جويا شويد.

پايداري عامل تاثيرگذار بر قيمت صندلي ناهارخوري كودك

شما بايد صندلي ناهارخوري كودك را خريدار ي كنيد كه پايه هاي صندلي نسبت به ساير اجزاي آن رو به بيرون باشد.  


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ساعت 14:52
توسط عطاالله شریفی | تعداد بازديد : 4 | لينك ثابت
برچسب ها : قيمت صندلي ناهارخوري كودك,صندلی ناهارخوری کودک,صندلی ناهارخوری تاشو کودک,

صندلي ناهارخوري كودك يكي از مهم ترين صندلي ها در هر رستوراني است. كودك شما در صندلي كودك زمان زيادي را صرف مي كند. بسياري از والدين، صندلي كودك را يكي از مبلمان خانه فرض مي كنند. توجه كنيد كه نوزادان مي توانند از صندلي كودك در هر زماني سقوط كنند بنابراين والدين بايد صندلي را انتخاب و خريداري كنند كه پايداري بيشتري دارد. استانداردهاي ايمني را در مورد صندلي بسنجيد. 

صندلی ناهارخوری کودک

نحوه انتخاب صندلي ناهارخوري كودك

صندلي ناهارخوري كودك يكي از مهم ترين صندلي ها در هر رستوراني است. كودك شما در صندلي كودك زمان زيادي را صرف مي كند. بسياري از والدين، صندلي كودك را يكي از مبلمان خانه فرض مي كنند. 

مشخصات ايمني

توجه كنيد كه نوزادان مي توانند از صندلي كودك در هر زماني سقوط كنند بنابراين والدين بايد صندلي را انتخاب و خريداري كنند كه پايداري بيشتري دارد. استانداردهاي ايمني را در مورد صندلي بسنجيد. در صندلي بايد كمربند ايمني و كمربند دو وجهي كار گذاشته شده باشد تا كودك بعد از نشستن ايمني بيشتري داشته باشد. چرخ هاي صندلي بايد به گونه اي باشد كه نلغزد و زماني كه كودك شما در صندلي قرار دارد بتوانيد به او غذا بدهيد. صندلي كودك بايد تحمل وزن كودك شما را داشته باشد.

مشخصات اضافي صندلي بچه

صندلي ناهارخوري كودك علاوه بر ايمني، بايد مشخصات ذيل را نيز داشته باشد:

 1. جابجايي سيني اضافي ـ سيني هاي اضافي هميشه خوب بوده و باعث مي شود كه مادران بتوانند با خيال راحت به بچه هاي خود غذا بدهند ولي سيني هاي اضافي باعث آشفتگي به هنگام غذا دادن به كودك خواهد شد. شما مي توانيد يكي از ظرف ها شسته و با سيني تميزي، به كودك خود غذا بدهيد.
 2. چند منظوره – متناسب با رشد و نيازهاي كودك، صندلي ها نيز متفاوت خواهد بود. به طور مثال، صندلي ناهارخوري كودك مي تواند بعد از بزرگ شدن كودك و تبديل شدن به كودك نوپا مي تواند متناسب با نيازهاي او شكل بگيرد.
 3. تنظيم ارتفاع صندلي – اين ويژگي براي نوزادان كه تازه متولد شده اند، خوب است، همه ميزها با ارتفاع صندلي برابر نيستند.
 4. راحتي – صندلي ناهارخوري كودك را انتخاب كنيد كه هميشه راحت بوده و بتوانيد هميشه و همه حال به او غذا بدهيد.
 5. منعطف و جمع و جور – زماني كه فضاي خانه شما محدود است حتما صندلي ناهارخوري كودك را جمع كرده طوري كه بتوانيد آن را در جايي نگهداري كنيد.
 6. سهولت در تميزي – نوزادان هنگام غذا خوردن، بسيار ريخت و پاش مي كنند بنابراين صندلي را انتخاب كنيد كه براحتي تميز شود. تميز كردن غذا و مايعات روي صندل نبايد به يك مشكل اساسي شما تبديل شود.

ايمن نگه داشتن بچه

صندلي ناهارخوري كودك از بهترين مواد ساخته شده و مي تواند مانع سقوط كودك شما شود. حتما به هنگام استفاده از صندلي كودك از كليه كمربندها استفاده كنيد. زماني كه كودك خود را در صندلي براي تغذيه قرار مي  دهيد حتما به موارد ايمني توجه داشته باشيد. همين قضيه از خفه شدن و سقوط كودك شما جلوگيري خواهد كرد.

انواع صندلي ناهارخوري كودك

صندلي ناهارخوري كودك بايد ايمن و راحت باشد. این محصول بايد الزامات شما را برآورده كند و اين كه بتوان آن را براحتي تميز كرد. شما بايد متناسب با بودجه و سبك زندگي، صندلي ناهارخوري كودك خود را انتخاب كرده و استفاده كنيد. انواع صندلي ناهارخوري كودك به شرح زير است:

·        صندلي چوبي ناهارخوري كودك

اين نوع صندلي ها بسيار مرسوم است و در بسياري از خانه ها مادران از اين نوع صندلي بسيار زياد استفاده مي كنند و براحتي تنظيم مي شود و چندين سيني نيز وجود دارد كه شما مي توانيد به كودك خودتان غذا بدهيد، براحتي تا شده و مي توان آن را در انباري نگه داشت.

·        صندلي ناهارخوري پلاستيكي يا فلزي

صندلي هايي مدرن و سبك بوده و به راحتي حمل شده و تميز مي شوند و مي توان آن ها را تا كرد و در انباري نگه داشت. بسياري از كاربران اين چنين صندلي هايي را دوست دارند.

·        صندلي ناهارخوري كامل

صندلي هاي بلندي بوده كه گاهي اوقات به عنوان صندلي كودك يا گهواره با تاب بچه مي توان از آن ها استفاده كرد. مي توان در آن ها همه نوع زنگ و سوت را يافت. قابليت تنظيم را دارد و به راحتي شسته شده و به راحتي مي توان آن ها را حمل كرد.

·        صندلي ناهارخوري استاندارد سبك

·        صندلي ناهارخوري چند كاره

·        صندلي ناهارخوري تبديل شونده

·        صندلي ناهارخوري قابل حمل

بهترين صندلي ناهارخوري كودك همان هايي هستند كه كودك شما را ايمن و سالم نگه مي دارند. مي توان آن ها را تميز كرد و در انباري نگه داشت. البته در قيمت هاي مختلف و متفاوتي وجود دارند. شما بايد متناسب با بودجه خود این محصول را خريداري كنيد.

موافقين صندلي ناهارخوري استاندارد

 • ارزان تر در مقايسه با مدل هاي ديگر
 • سبك وزن
 • قابليت تاشو و مناسب براي ذخيره و انبار كردن
 • قابليت سهولت در تميزي و پايه ساخته شده از پلاستيك و امكان جايگذاري غذاي بيشتر براي كودك

این محصول بايد به قدري راحت باشد كه باعث آزار و اذيت كودك نشود و كودك از هر جهت در آن راحت باشد.


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ساعت 14:26
توسط عطاالله شریفی | تعداد بازديد : 4 | لينك ثابت
برچسب ها : صندلي ناهارخوري کودک,صندلي ناهارخوري کودک تاشو,صندلي ناهارخوري کودک استاندارد,

صندلی ناهارخوری جهانتاب انواع مختلفی دارد. هر کدام از این صندلی ها مدل مخصوص به خود و همچنین قیمت متفاوتی دارند. در این مقاله ضمن اشاره به انواع مختلف صندلی ناهارخوری جهانتاب، سعی خواهیم کرد اشاره ای به قیمت های آن در بازار بکنیم.

صندلی ناهارخوری جهانتاب

کارخانه جهانتاب در سال 1353 شروع به فعالیت کرده و هم اکنون از پیشروان اصلی تولیدات مبل، میز، صندلی، صنایع چوبی و... در ایران است.

این کارخانه در طول فعالیت 45 ساله خود سابقه تولید میز و صندلی های ادارات و سالن های گوناگونی نظیر بیمارستان و آمفی تئاتر ، اداری، غذاخوری، کارگاهی و ... را در کارنامه خود دارد. در این مقاله ما قصد معرفی صندلی ناهارخوری جهانتاب را داریم.

بررسی انواع مختلف صندلی ناهارخوری جهانتاب

این محصول انواع مختلفی دارد. در این مقاله ضمن اشاره به انواع مختلف صندلی ناهارخوری جهانتاب، سعی خواهیم کرد اشاره ای به قیمت های آن در بازار بکنیم.

صندلی ناهارخوری جهانتاب مدل پارکر

صندلی ناهارخوری جهانتاب مدل پارکر : بدنه این مدل صندلی ناهارخوری تمام فلزی است و در دو مدل ارائه می شود.

مدل پایه چوبی راش و مدل پایه فلزی با روکش از جنس کروم دو مدل از این صندلی ناهارخوری می باشند. جنس نشیمن این مدل از محصول، می تواند چرم یا پارچه باشد. از این صندلی می توان در تالارها، هتل ها، غذاخوری های شیک و مجهز،کافی شاپ و فست فود استفاده کرد.

هم اکنون این مدل صندلی ها را با قیمت 890 هزار تومان در بازار به فروش می رسانند.

صندلی غذاخوری مدل کارول دسته دار

صندلی ناهارخوری جهانتاب مدل کارول دسته دار: این مدل از صندلی غذا خوری با بدنه تمام فلزی و پایه چوب ارائه می شود.

این صندلی از جلوه زیبایی برخوردار است و نشیمن این صندلی ناهارخوری از جنس پارچه یا چرم می باشد. می توانید از این صندلی  به عنوان صندلی میزبان در دو طرف میز استفاده کنید. زیبایی این صندلی دسته دار واقعا خیره کننده است.

در رستوران ها، هتل ها، کافی شاپ ها و ... می توانید از زیبایی این صندلی ها بهره ببرید. قیمت صندلی ناهارخوری جهانتاب مدل کارول دسته دار چیزی در حدود یک میلیون و صد هزار تومان می باشد.

صندلی غذاخوری مدل پنج انگشتی

مدل صندلی ناهارخوری جهانتاب پنج انگشتی : صندلی ناهارخوری پنج انگشتی دارای بدنه ای از جنس چوب و در رنگ های مختلفی نظیر عسلی، فندقی و سفید و... می باشد.

نشیمن این صندلی بستگی به درخواست مشتری دارد و می تواند از جنس پارچه با هر رنگی باشد. تکیه گاه آن دارای تیرک های چوبی است و برای پشت و کمر مناسب است.

از این صندلی در سالن های غذا خوری، منازل، کافی شاپ ها و رستوران ها استفاده می شود.

صندلی مدل بنکت

صندلی ناهارخوری جهانتاب مدل بنکت : این مدل از فلز ساخته شده است و نشیمن این صندلی می تواند از جنس پارچه یا چرم باشد.

در طراحی این صندلی با یک تیر دو نشان زده اند. اول اینکه این صندلی بسیار زیبا و جذاب است و دیزاین صندلی منحصر به فرد بوده و مناسب مراسمات رسمی و نیمه رسمی و همچنین تالارهای عروسی می باشد.

صندلی مدل ویونا

صندلی ناهارخوری جهانتاب مدل ویونا : بدنه این مدل صندلی از پروفیل آهن یا روکش کروم ساخته شده است.

نشیمن این صندلی هم بستگی به سلیقه شما مشتریان دارد و می تواند از جنس پارچه یا چرم باشد.

شما می توانید از این صندلی ناهارخوری در رستوران ها، کافی شاپ و فست فود، سالن های غذا خوری، آشپزخانه،  هتل و تالار استفاده کنید.

قیمت این صندلی در بازار تقریبا حدود 580هزار تومان می باشد.

صندلی ناهارخوری جهانتاب مدل آدریا C

صندلی ناهارخوری جهانتاب مدل آدریا C : این مدل صندلی ناهارخوری در دو مدل بدنه ساخته شده است. پروفیل آهن و یا آلومینیوم جنس بدنه این مدل از صندلی می باشد.

نشیمن این صندلی هم انواع مختلفی  دارد که می تواند بر اساس درخواست و سلیقه شما از جنس پارچه، چرم، چوب یا فلز باشد.

شما می توانید از این صندلی ناهارخوری در رستوران ها، کافی شاپ و فست فود، سالن های غذا خوری، آشپزخانه،  هتل و تالار استفاده کنید. قیمت این مدل از صندلی ناهارخوری چیزی در حدود 360هزار تومان می باشد.

صندلی مدل پرنس

صندلی ناهارخوری جهانتاب مدل پرنس : بدنه این مدل از صندلی از جنس فلز می باشد. این مدل صندلی تنها از جنس فلز ساخته شده و نوع دیگری ندارد.

نشیمن آن هم از جنس پارچه یا چرم می باشد. شما می توانید از این صندلی ناهارخوری در رستوران ها، کافی شاپ و فست فود، سالن های غذا خوری، آشپزخانه،  هتل و تالار استفاده کنید.

قیمت این صندلی در بازار چیزی در حدود 290 هزار تومان می باشد.

صندلی ناهارخوری جهانتاب مدل الیت

صندلی ناهارخوری جهانتاب مدل الیت: این صندلی هم از جنس فلز می باشد. پوشش بدنه این صندلی از جنس کروم، کفی و چوب چند لایه است.

نشیمن این صندلی تنها یک مدل است و آن هم از جنس چرم ضخیم می باشد. این مدل صندلی بیشتر مناسب رستوران ها و کافی شاپ ها است.


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ساعت 14:15
توسط عطاالله شریفی | تعداد بازديد : 6 | لينك ثابت
برچسب ها : صندلي ناهارخوري جهانتاب,خرید صندلي ناهارخوري جهانتاب,انتخاب صندلي ناهارخوري جهانتاب,

نحوه ثبت نام مدارس شاهد پايه دهم 98 به چه صورتي مي باشد؟

نحوه ثبت نام متوسطه دوره دوم مدارس شاهد امسال با مقاطع و پايه هاي ديگر متفاوت است و دليل اين تفاوت:

 1. انتخاب رشته در پايه نهم و انتخاب مدرسه در رشته دلخواه
 2. درج سهميه دانش آموزان ممتاز (معدل *15) و امتياز حداكثري 300
 3. اضافه شدن امتيازهاي جديد 98
 4. و ..

توصيه مي شود: براي انجام تمامي مراحل ثبت نام پايه دهم مدارس شاهد 98 به صورت رايگان، مشاوره و درج تمامي سهميه ها، انتخاب مدرسه و اولويت بندي رشته ها، ارسال رسيد پيش ثبت نام و اعلام نتايج آن مي توانيد با شماره 9099072943 با مشاوران مجرب مدارس شاهد درخت دانش بدون گرفتن كد و تلفن ثابت منزل تماس حاصل نماييد و يا ادامه مقاله را كامل مطالعه نماييد.

نحوه ثبت نام مدارس شاهد 98

نحوه ثبت نام مدارس شاهد 98 پايه هفتم تا چه زماني مي باشد؟

نحوه ثبت نام مدارس شاهد پايه هفتم 98 در تاريخ اول تير ماه 98 آغاز و مهلت ثبت نام در اين پايه تا ا4 تير ماه ادامه دارد، نحوه ثبت نام دانش آموزان دوره اول متوسطه در اين مقطع - وارد كردن كدكلي و شماره سريال شناسنامه (6 رقم سمت راست) وارد كردن اطلاعات شخصي و خانوادگي دانش آموز - مهمترين مرحله درج سهميه و نحوه امتياز بندي مدارس شاهد 98 - انتخاب مدرسه (در محدوده) - تاييد نهايي و دريافت كد رهگيري مي باشد كه توصيه مي شود تمام مراحل ثبت نام اول دبستان شاهد را به مشاوران درخت دانش بسپاريد تا شانس قبولي بيشتري داشته باشيد.

نحوه ثبت نام مدارس شاهد 98 چگونه است؟

نحوه ثبت نام متوسطه دوره دوم مدارس شاهد 98 مثل سال هاي گذشته از طريق سامانه سجا انجام خواهد شد و داوطلبان بعد از خريد كارت اعتباري ثبت نام ، با داشتن شرايطي كه در ادامه مقاله كامل توضيح خواهيم داد وارد سامانه ثبت نام دانش آموزان شاهد خواهيم شد و مراحل را گام به گام و صحيح تكميل مي نماييم.

اهميت نقش مشاور در نحوه ثبت نام مدارس شاهد 98 به صحيح درج كردن امتياز با توجه به نوع سهميه دانش آموز، انتخاب مدرسه نزديك به محل سكونت دانش آموز كه خود شامل امتياز خواهد شد، بالا بردن شانس قبولي با افزودن امتياز غير سهميه اي (آزاد) و شناخت كامل نحوه امتياز بندي مدارس شاهد 98 مي باشد،


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ساعت 11:42
توسط عطاالله شریفی | تعداد بازديد : 5 | لينك ثابت

 

صندلی ناهارخوری تکی : سرویس ناهارخوری به عنوان یکی از اجزای مهم فضای پذیرایی و دکوراسیون منزل است. تنوع در رنگ و مدل موجود در بازار انتخاب را تا حدی مشکل ساخته است.

 

همچنین انواع دیگری از صندلی ناهارخوری تکی کاربردی در مدل های زیبا و شیک عرضه شده در بازار وجود دارد،که شامل لهستانی، صندلی های تاشو برای محیط های کوچک و بالکن از تولید کنندگان مختلف می باشد.

 

صندلی ناهارخوری تکی :

در این پروژه نگاهی بر صندلی ناهارخوری تکی می اندازیم و سعی می کنیم که طراحی، ساختن، دوختن، انواع مدل ها و رنگ های آن را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهیم.

اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که به داشتن صندلی در خانه خود اهمیت می دهید این یعنی اینکه به سلامت پاها و راحتی بدن خود ارزش قائل هستید.

امروزه مردم به خانه خود حساسیت بسیار زیادی نشان می دهند و دوست دارن که بهترین سرویس های غذا خوری، مبلمان و... را داشته باشند. اگر حجم خانه آنها بزرگ بود، به مبلمان های بزرگ رو آورده، ولی اگر فضای خانه آنها کوچک و کم حجم بود به سرویس هاس تکی و کم جا گرایش پیدا می کنند.

بسیاری از افراد میز و صندلی ناهارخوری تهیه می کنند، در حالی که از آن ها هیچ استفاده ای نمی کنند و وجود این میز و صندلی ها را بخشی از زیبایی و زینت خانه می دانند.

اطلاعاتی راجع به صندلی ناهارخوری تکی :

سرویس ناهارخوری به عنوان یکی از اجزای مهم  فضای پذیرایی و دکوراسیون منزل است. تنوع در رنگ، جنس و مدل موجود در بازار انتخاب را تا حدی مشکل ساخته است.

همچنین انواع دیگری از صندلی ناهارخوری تکی کاربردی در مدل های زیبا و شیک عرضه شده در بازار وجود دارد،که شامل لهستانی، صندلی های تاشو برای محیط های کوچک و بالکن از تولید کنندگان مختلف می باشد.

همچنین این مدل ها ایده های جالب و جذابی برای چیدمان کردن محیط خانه یا هر جای دیگری به شما می دهد. با مقایسه کردن قیمت های انواع صندلی ناهارخوری تکی و صندلی چوبی و میزهای سرویس های ناهارخوری خریدی مطمئن را تجربه کنید.

اندازه این صندلی ها :

اندازه این صندلی ناهارخوری تکی گاهی حدود 25  سانتی متر به بالا بوده است. صندلی ها بیشتر از چوب، فلز یا سایر مواد قوی مانند سنگ یا اکریلیک ساخته شده اند.

در کل برای ساختن صندلی از مواد و مصالح مختلفی استفاده شده است؛ برای مثال قاب و پاها ممکن است از فلز ساخته شده باشد و نشیمن و عقب این صندلی ناهارخوری تکی از پلاستیک ساخته شود.

صندلی ها ممکن است سطوح سختی داشته باشند که متشکل از چوب، فلز، پلاستیک یا مواد دیگری داشته باشند. و این سطوح سخت صندلی های تکی ممکن است با رویشی پوشش داده شوند یا بدون پوشش باشند.

انواع صندلی ناهارخوری تکی :

همان طور که می دانید ما دو نوع صندلی ناهارخوری داریم، نوع اول آن هایی که غالبا از چوب یا پلاستیک ساخته شده اند و پوشش سطحی ندارند و نشیمن و پشتی آن چوبی بوده ولی آن چنان راحتی خاصی ندارند. با این حساب خیلی گیرا و جذاب هستند و بین مردم و بازار طرفدار بسیار زیادی پیدا کرده است.

چون در عین سادگی بسیار کم جا نیز هستند. نوع دوم این صندلی ناهارخوری تکی به صورت مبل بوده به این صورت که دارای پوشش سطحی و رویه هستند.

این مدل راحتی خاصی دارد و مناسب کسانی است که به سلامت و راحتی بدن خود ارزش قائل هستند و دوست ندارد مدت زمانی را که روی صندلی ناهارخوری تکی خود نشسته اند و مشغول خوردن یا کار هستند را ناراحت بوده و یا اذیت شوند.

مدل های متنوع این محصول

در بین این دو نوع از صندلی ناهارخوری تکی، نوع اول دارای مدل های متنوعی است به این صورت که برای زیبایی و جذابیت بخشی از قسمت پشتی آن باز بوده و جلوه خاصی به صندلی ما می دهد.

به این ترتیب این مدل نیز دارای انواع و اقسام طرح ها می باشد که خریداران بنابر سلیقه خود آن ها خریداری می کنند.

نوع دوم این صندلی ناهار تکی که گفتیم دارای پوشش بوده و همانند یک مبل تک نفره است، درای تزئیناتی در قسمت تکیه گاه صندلی بوده مه با دکمه یا هر آویز دیگری تزئین می کنند. و مناسب فضاهایی است که بزرگ بوده و جای کافی برای این صندلی های بزرگ و زیبا را داشته باشند.

در قسمت بالای صندلی که تاج صندلی ناهارخوری تکی محسوب می شود در برخی مدل ها دارای تزئینات چوبی بوده و کنده کاری شده اند و این نوع از صندلی ها قیمت بالاتری نسبت به سایر انواع دارند. این صندلی ناهارخوری تکی مناسب برای مکان هایی است که کوچک بوده و از این سرویس ها، هم برای کار ، هم برای راحتی و هم برای استفاده روزمره از آن ها استفاده می کنند.

خیلی ممنونیم که تا پایان پروزه با ما همراه بوده اید. امیدواریم مطالب این مقاله اطلاعات مفیدی به شما عزیزان داده باشد. و هنگام خرید کمک خوبی به شما عزیزان کرده باشد.

 


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ساعت 19:01
توسط عطاالله شریفی | تعداد بازديد : 5 | لينك ثابت
برچسب ها : صندلي ناهارخوري تکي,خرید صندلي ناهارخوري تکي,انواع صندلي ناهارخوري تکي,
آخرين مطالب ارسالي
» انتظارات بیماران و تاثیر آن در ارتودنسی (سه شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۸ | ۱۸:۰۴)
» ميز صندلي ناهارخوري جديد (دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ | ۱۹:۳۵)
» مبل رستوراني نظري (دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ | ۱۹:۲۹)
» صندلي ناهارخوري شيک (دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ | ۱۹:۱۱)
» صندلي ناهارخوري شيشه اي (دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ | ۱۸:۵۱)
» صندلی ناهارخوری چهار نفره (دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ | ۱۷:۴۳)
» صندلي ناهارخوري چوبي جديد (دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ | ۱۷:۱۲)
» صندلي ناهارخوري چوب راش (دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ | ۱۶:۵۴)
» صندلي ناهارخوري جک دار (دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ | ۱۶:۴۵)
» صندلي ناهارخوري استيل (دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ | ۱۶:۰۷)
» صندلي ميز ناهارخوري سلطنتي (دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ | ۱۶:۰۱)
» ميز و صندلي ناهارخوري (دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ | ۱۵:۵۳)
» ميز صندلي ناهارخوري جمع و جور (دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ | ۱۵:۴۷)
» کاهش بیماری های قلبی با ارتودنسی (دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ | ۱۵:۳۴)
» طرز چيدمان ميز و صندلي ناهارخوري رستوران (دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ | ۱۴:۴۱)
» طراحي صندلي ناهارخوري سفيد (دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ | ۱۴:۳۵)
» صندلي ناهارخوري فلزي (دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ | ۱۴:۳۰)
» صندلي ناهارخوري سلطنتي (دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ | ۱۴:۲۴)
» صندلي ناهارخوري ساده (دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ | ۱۴:۰۷)
» صندلي ناهارخوري جديد (دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ | ۱۴:۰۰)
نويسندگان
خبرنامه
جستجو
آخرين نظرات
» دوست - ۱۳۹۷/۰۵/۲۹
اگر به دنبال سرویسی وبلادهی یا سایت ساز رایگان با [ ... ] reenshot/sportblog_index.png https://sportblog.ir

آمار و ارقام سايت
» تاريخ : شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸
» بازديد امروز : 140
» بازديد ديرور : 124
» بازديد ماه گذشته : 2634
» بازديد سال گذشته : 9460
» كل بازديد : 34917

» كاربران آنلاين : 1
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 1

» مجموع مطالب : 828
» مجموع نظرات : 1
» تعداد اعضاي سايت : 0

» آي پي شما : 34.229.113.106
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 0
» ورودي هاي گوگل ديروز : 0

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۸/۰۴/۱۱