مجله اینترنتی هیرو

مجله اینترنتی هیرو
مجله اینترنتی هیرو
عضويت سريع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
تبادل لينك اتوماتيك
عنوان :
آدرس :
کد امنيتي :
چت باكس

نام :
وب :
پیام :
2+3=:
 
(Refresh)
بیلاگ
قدرت گرفته از : سرويس سايت ساز بیلاگ

يكی از مشكلات رايج در کار با ابزار سنباده زنی و پرداخت چوب، ايجاد خطوط چرخشی و دوار روی آن است که از اين نقش ها با نام قلاب ماهيگيری یاد می شود.
اين مسأله يكی از معضلاتی است که ممكن است برای شخصی در کارگاه کوچک کابينت سازی يا حتی در بخش های بزرگ توليدی اتفاق بيفتد، که در اين صورت نيازمند پرداخت دوباره محصول و در نتيجه افزايش هزينه توليد خواهد بود.

برای تعيين علت و راه حل اين مشكل به بررسی چهار عامل اصلی در زمان پرداخت که شامل بررسی کمپرسور هوا، سنباده های گرد لرزان در کارگاه يا کارخانه، ديسک سنباده زنی و نحوه آموزش اپراتور است، می پردازيم.

کمپرسورهای هوا

اولين سوال که در اين خصوص مطرح می شود اين است که آيا طراحی کمپرسور در کارگاه متناسب با نياز شما است يا خير؟ 
در برخی از مواقع استفاده از کپرسور هوا ممکن است تنها به اندازه هوای کافی و تميزی که برای دستگاه های معمول هوا لازم است موثر باشد.
من گاهی کارگاه هايی را مشاهده می کنم که هنوز از کمپرسور اولیه که مربوط به زمان شروع اوليه کارشان بوده استفاده می کنند.
اما همواره در نظر داشته باشيد که نيازمندی های توليد ممکن است افزايش يا تغيير کند.
شايد ابزار هوای اضافی که استفاده شده اند، جريان و مقادیر CFM(واحد دبی هوا بر حسب لیتر در دقیقه) و PSI(واحد فشار هوا بر حسب پوند بر اینچ مربع) را در کمپرسور افزايش دهند. 
طرح اوليه  کارگاه ممکن است تغيير پيدا کند و سيستم نقل و انتقال هوای کمپرسور در ايستگاه کاری را تحت تأثير قرار دهد.
کنترل نقشه و طرح توليد برای تعيين مسيرعبور، مسافت، طول، قطر و پيچ و تاپ برای تعيين حداکثر هوای لازم ضروری است.

يکی ديگر از مشکلات رايج در کمپرسورها، نشت هوا است.
توليدکنندگان کمپرسور تخمين زده اند که کارگاه های زيادی صرف نظر از اينکه چه وسعتی دارند با آمار بالای  25درصد مشکل نشتی هوا مواجه هستند.  
مشکل نشتی هوا با اثر روی CFMS و PSIS می تواند موجب ایجاد علائم دوار يا مارپيچی شود.
کمپرسور هوا بعد از الکتريسيته و گاز بيشترين کاربرد و مصرف را در مجموعه ها دارد، به اين ترتيب نشتی هوا موجب افزايش هزينه در اين مجموعه خواهد شد.

سنباده های گرد لرزان

سنباده گرد لرزان به 5/8 تا 17 CFMS جریان هوا در هر واحد نیاز دارند.
محدوده سرعت آنها 12 تا 13 هزار دور در دقیقه پیشنهاد می شود.
میزان صدای تولیدی در آنها بر حسب دسیبل بین 70 تا 800 ثانیه است.
اپراتور می تواند الگوی اندازه مسير دوران در سنباده لرزان گرد را 32/3، 16/5، 16/3 و یا 8/3 انتخاب کند که نشاندهنده سرعت ماشين سنباده زنی است(هر چه قطر مسير دوران بيشتر باشد علائم دوار بيشتری ايجاد می شود).

خود چرخ سنباده به دلايل زيادی می تواند در ايجاد علائم چرخشی نقش داشته باشد.
اين پديده که ممکن است به دليل دريافت هوای ناکافی در هنگام کار با دستگاه باشد معمولا در بالای دستگاه کمپرسور هوا اتفاق می افتد.
پد DA  ممکن است دارای ترک لبه باشد يا در اثر ساييدگی های پی در پی دچار کاهش ابعاد شود.
یک پد DA  فرسوده شده یا لایه ای که با چسب با آلودگی زياد پوشيده شده باشد می تواند باعث ايجاد خطوط چرخشی و يا ساير مشکلات پرداخت شود.
معمولا مشکل ايجاد خطوط چرخشی با تعويض پد DA در دستگاه سنباده زنی رفع می شود.

آموزش اپراتور

يکی از جنبه های ديگر در اين زمينه آموزش صحيح به اپراتور است.
اين مسأله مانند حفظ امنيت اپراتور، در تأمين کيفيت محصول نهايی مهم است.
ضروری است که اپراتور کيفيت ابزار و دستگاه ها را در ابتدای هر شيفت کاری کنترل کند.
این بررسی ها شامل معاینه پد DA جهت بررسی ابعاد مناسب، بررسی ترک، عدم پوشيده شدن با چسب و ساير آلودگی ها و اطمينان از توازن و حرکت آرام سنباده زن ها است.

حرکت های متوالی و لرزشی سنباده زن که به دليل فرسايش و با ايجاد صدا هنگام خروج هوا و ايجاد فرورفتگی های سفيد روی سطح کار همراه است نشاندهنده ايجاد مشکل جدی در ابزار است.
اپراتور بايد ليستی از نکات لازم را تهيه کند و در هنگام شروع کار دستگاه سنباده زنی آن را به دقت بررسی کرده و در صورت بروز علائم دوار با ابزار مخصوص آن را برطرف کند. 
برای افزايش نرمی سطح کار و بالابردن طول عمر دستگاه، اپراتور باید در شيفت کاری خود توسط ابزار خاصی دائما با دستگاه در ارتباط بوده و آن را کنترل کند.
در پايان شيفت کاری از نازل های جريان هوا برای حذف خاك اره و گرد و غبار از سطح پد و کف دستگاه استفاده کند.

ديسک سنباده

بررسی ها مشخص کرده که عامل اصلی ايجاد خطوط چرخشی همان ديسک سنباده است.
ديسک سنباده به رنگين کمانی از رنگ تبديل می شود که اين رنگ ها در استفاده، عملکرد و کيفيت نقشی ندارند.
ممکن است يک توليدکننده برای ديسک فقط يک رنگ را در نظر بگيرد ولی پنج عملکرد مختلف داشته باشد.
بنابراين در مورد ديسک ها بر اساس رنگ آنها نبايد قضاوت کرد.
علاوه  بر آن دانه بندی، ابعاد و تعداد سوراخ ها در قسمت پشتی ديسک نيز از اهميت بالايی برخوردار است.

جنس پشت ديسک ممکن است از مواد مختلفی مانند کاغذ، کاغذ سنگين، پارچه، اتصال دهنده نايلونی و يا فيلم باشد.
ماده استفاده شده در پشت ديسک می تواند از نظر ضخامت، قدرت چسبندگی و تحمل گرما متفاوت باشد.
ولی هيچ استاندارد صنعتی در اين زمينه وجود ندارد. 
سطح رويی ديسک از نظر نوع ماده معدنی و رنگ متفاوت است.

ماده ای که سال ها در کار با چوب مورد پذيرش قرار گرفته اکسيد آلومينيوم همراه با ساير مواد معدنی است.
سطح بیشتر دیسک ها حاوی ماده استیرات، است که مانع از چسبیدن مواد حاصل از سنباده زنی به سطح ديسک می شود. هر چند ترکيب اين ماده در توليدات مختلف متفاوت است ولی می توان اظهار داشت که عامل ايجاد علائم دوار نيست.

منبع: ماهنامه صنایع چوب کاغذ


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ساعت 13:41
توسط عطاالله شریفی | تعداد بازديد : 11 | لينك ثابت
برچسب ها : دیسک سنباده,سنباده زنی,ابزار سنباده زنی,پرداخت چوب,

 خرید یراق آلات

خرید یراق آلات در بازار هم به صورت عمده و هم به صورت اقساطی برای مشتریان در دسترس است. برای خریداران کم درآمد گزینه های خرید اقساطی بسیار مقرون به صرفه است ولی برای تولیدکنندگان سازه های گوناگون که از یراق آلات استفاده می کنند. خرید عمده یراق آلات گزینه ی مطلوبی است زیرا اگرچه هزینه های بسیاری در ابتدا درخواست می شود ولی با توجه به اجناس خریداری شده تخفیف های مازادی نصیب مشتری  می شود. برای خرید یراق آلات گوناگون حتما کیفیت و جنس را در اولویت قرار دهید زیرا اصل بودن محصول سبب افزایش ایمنی و مرغوبیت محصول گردیده و همین امر بازار فروش آن را بهبود می بخشد. یراق آلات اگرچه توسط ما در زندگی روزمره قابل درک نیست ولی با اندکی توجه می توان دریاب که کاربردی بودن کابینت خریداری شده به یراق آلات به کار رفته به عنوان ابزارهای جانبی آن وابسته است. به همین دلیل در خرید این گونه یراق آلات باید دقت لازم انجام گیرد. در ادامه به خرید عمده یراق آلات به ویژه به صورت اینترنی اشاره گردیده و مزیت این گونه خرید یاد شده است. با ایجاد وب سایت های معتبر تولید کنندگان اصلی نیز فرصت های مطلوبی یافته اند که به صورت مستقیم کالای تهیه شده را به دست مشتری برساند؛ و در این حالت سود مناسبی نصیب هر دو باشد.

 

مزیت خرید عمده یراق آلات

عمده  فروشی یراق آلات در صورتی انجام  می گیرد که برخی از افراد حجم زیادی از کالای مربوطه را به طور مستقیم از تولید کنندگان یراق آلات خریداری می کنند ‌. در این صورت به آسانی می توانند از تخفیف های ویژه ای در خرید محصول بهره مند گردند. مقرون به صرفه بودن خرید های اینترنتی از جمله انگیزه ی اصلی مشتریان برای این گونه خریدها است. این گونه مشتریان به نا به دو دلیل به خرید عمده یراق آلات  اقدام می کنند یا خود دارای تولیدی سازه های گوناگون هستند و از یراق آلات به عنوان ابزارهای جانبی سازه یاد شده استفاده می کنند و یا اینکه نقش واسطه گر سوم را به عهده دارند ‌. به همین دلیل عمده فروشی برای خرید یراق آلات گزینه ی مطلوبی برای خریدارانی که به طور عمده از این ابزارها استفاده می کنند هست. واسطه گران سوم که به خرید عمده ی یراق آلات اقدام می کنند در واقع با انبار یراق آلات و ذخیره آن ها در زمان های مشخص به دست مشتریان و مصرف کنندگان نهایی می رسانند ولی اگر شما جزو مشتریانی هستید که از یراق آلات گوناگون برای ساخت ابزارها و محصولات ویژه استفاده می کنید بهتر است با تولید کنندگان اصلی در ارتباط بوده و به این روش به خرید این محصولات اقدام کنید به عنوان مثال یک تولید کننده ی کابینت که از لولا و جک و ریل های گوناگون به عنوان یراق آلات برای ساخت سازه ی نهایی خود استفاده می کند خرید عمده یراق آلات می تواند مقرون به صرفه باشد. در واقع فروش عمده یراق آلات به نفع خرده فروشان نیز است.  در بازار جهانی امروزه تولید کنندگان حرفه ای انواع گوناگونی از یراق آلات را به صورت عمده در اختیار خرده فروشان و یا عمده فروشان دیگر قرار می دهند.

 

خرید عمده یراق آلات به صورت اینترنتی

عمده فروشی به صورت اینترنتی و آن لاین برای فروش و خرید یراق آلات گزینه ی مطلوبی برای هم تولید کنند گان و هم سایر عمده فروشان گردیده است. خرید و فروش انجام شده در فضای مجازی هم به نفع مشتری و هم به نفع فروشنده است. خریداران در کوتاهترین زمان تنها با مراجعه به سایت فروش انواع یراق آلات می توانند اطلاعات کاملی از جنس و قیمت یراق آلات را بدست آورند و در صورت دلخواه سفارش خود را نهایی کنند. امروزه ارسال همه ی انواع یراق آلات خریداری شده توسط بیشتر سایت های معتبر به همه ی نقاط موجود است.  تنها با یک جستجوی ساده در فضای مجازی به راحتی می توانید از تخفیف های در نظر گرفته شده برای خرید عمده یراق آلات مطلع گردید. تنها مشکلی که باید در خرید های اینترنتی در نظر گرفته شود معتبر بودن سایت فروش مربوطه است؛ زیرا از آن جا که خریدهای عمده هزینه های بالایی را نیز در ابتدا درخواست می کنند برای جلوگیری از هرگونه کلاهبرداری باید احتیاط های لازم در نظر گرفته شود. با خرید و فروش عمده ی یراق الات به صورت آن لاین خرده فروشان و همه ی مصرف کنند گان این محصولات به راحتی می توانند با تولید کنندگان اصلی این محصولات در ارتباط باشند و نیاز ها و درخواست های مورد انتظار را به اطلاع آن ها برسانند .


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ساعت 13:33
توسط عطاالله شریفی | تعداد بازديد : 13 | لينك ثابت
برچسب ها : خرید یراق آلات,خرید عمده یراق آلات,خرید اینترنتی یراق آلات,

شاید در ابتدا سوالی که برای شما پیش بیاید این است که لولای آرام بند چیست؟

این لولا در واقع یکی از ابزاریست که در مشاغل خاصی مانند کابینت سازی بسیار حائز اهمیت است. همانطور که میدانید لولا در واقع ابزاریست که میتوان توسط آن دو قطعه را به هم متصل کنید و یکی را حول محور دیگری به حرکت در آورید. شاید مفهوم لولا زمانی برای شما آشنا تر شود که نگاهی به در بندازید. لولا در واقع همان چیزیست که باعث می شود در به راحتی باز یا بسته شود. از معروف ترین انواع لولا ها اما میتوان به لولا های آرام بند اشاره کرد. این لولا ها درواقع دارای ویژگی هایی هستند که آنها را نسبت به لولاهای معمولی متمایز می کند. لولا آرام بند در واقع مشخصه های خاص دارد که آن را به یک انتخاب خوب به ویژه برای مشتریان سخت پسند تبدیل کرده است.

مشخصه های لولا آرام بند

دقت داشته باشید که لولای آرام بند را باید طبق نیاز خود خریداری کنید و اغلب نیز همینطور است. همانطور که از نام آن برداشت می شود این لولا ها اینگونه بسته می شوند که هیچگونه صدایی از خود تولید نمی کنند و به راحتی و آسانی بسته می شوند. این ویژگی شاید کوچکترین ویژگی مثبت لولای آرام بند باشد. از دیگر ویژگی هایی که باعث محبوبیت لولا های آرام بند شده است می توان به ظاهر مناسب، تنوع در لولاها و همچنین کیفیت و قیمت مناسب آن ها اشاره کرد. علاوه بر مواردی که ذکر شد، مقاومت بالای لولای آرام بند جز ویژگی های بارز آن هاست.

انواع لولا آرام بند

لولا آرام بند به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند. حتی اگر شما در گوگل جست و جو کنید متوجه خواهید شد که انواع این لولا ها معمولا دارای ویژگی های یکسانی هستند که این ویژگی ها هنگام خرید به شما خریداران محترم کمک بسیاری می کند. لولای آرام بند معمولا با قیمت های مختلفی عرضه می شود که این قیمت ها ناشی از ویژگی های متفاوت آن هاست. اگر بخواهیم لولای آرام بند را به طور کلی به دو دسته تقسیم بندی کنیم معمولا این لولا ها به دو مدل کلیپس دار و بدون کلیپس تقسیم بندی می شوند.

لولا آرام بند با کلیپس

این لولا های آرام بند همانطور که از نام آن پیداست توسط بخشی که تحت عنوان کلیپس نامیده می شود به بدنه لولا بند متصل می شود. این نوع لولا ها معمولا دارای 4 پیچ هستند که در این نوع بخصوص به وضوح دیده می شوند. زیبایی این لولا ها و همچنین مقاومت آن ها باعث شده است که در عین زیبایی کارایی خوبی نیز داشته باشند.

لولا آرام بند بدون کلیپس

در برخی از انواع لولای آرام بند بخشی که گفته شد کاملا به صورت مجزا بسته می شود و در برخی دیگر به بدنه متصل است. لولای آرام بند بدون کلیپس لولایی است که در آن مدت زمانی بسته شدن بسیار حائز اهمیت است و باید به آن توجه کرد. دقت داشته باشید که این میزان زمان بسته شدن در واقع یک حد استاندارد است که باید یک میزان خاص باشد و کمتر یا بیشتر از این مقدار قابل قبول نیست.

لولا و کابینت

همانطور که میدانید یکی از استفاده های عمده از لولای آرام بند در کابینت است. لولای آرام بند چه از نوع بدون کلیپس باشد و چه از نوع کلیپس دار در صنعت کابینت سازی اهمیت بسیاری دارد. در واقع می توان گفت که این لولا ها بیشترین نوع کاربرد در این مشاغل را دارند و فرقی ندارد که کابینت شما از چه نوعیست بلکه اغلب همیشه باید از این لولا های آرام بند در آن ها استفاده کرد.

لولا آرام بند در کمد و میز تلویزیون

شاید مهم ترین استفاده از لولای آرام بند در کابینت باشد اما این تنها استفاده از آن نیست. این نوع لولا ها معمولا کاربرد های دیگری نیز دارند که در اینجا به اختصار برخی از آن ها را نام خواهیم برد.

یکی دیگر از استفاده های عمده لولای آرام بند در کمد منزل و محل کار است. این لولا ها معمولا به دلیل اینکه صدایی تولید نمی کنند انتخاب بسیار مناسبی برای محل کار به شمار می آیند. از دیگر جاهایی که میتوان از لولا آرام بند استفاده کرد میتوان به میز تلویزیون نیز اشاره کرد. برخی از میزهای تلویزیون نیاز به ام دی اف هایی دارند که باز و بسته شدن آن ها به آسانی انجام شود. با لولای آرام بند این امکان به خوبی فراهم می شود.


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ساعت 13:24
توسط عطاالله شریفی | تعداد بازديد : 14 | لينك ثابت
برچسب ها : لولا,خرید لولا,انواع لولا,

لولا آرام بند چیست و چه ویژگی‌ها و مشخصاتی دارد؟

لولا آرام بند یکی از معروفترین و شناخته شده ترین لولاها در صنایع مختلف از جمله صنایع کابینت سازی است. این لولا خصوصیات و ویژگی‌های منحصر به فردی دارد که باعث شده است بسیار پرکاربرد شود. خصوصیات و ویژگی‌هایی که سبب شده تا نسبت به دیگر لولاهای موجود در بازار از مزیت‌های زیادی برخوردار شود. مزایایی که در ادامه بیشتر به آنها خواهیم پرداخت تا دلایل استقبال خریداران و مصرف کنندگان از خرید و مصرف لولا آرام بند بیشتر روشن شود. قبل از اینکه بخواهیم به این سوال پاسخ دهیم که لولا آرام بند چیست؟ بهتر است تعریفی خلاصه و جامع از لولا بدهیم. چرا که لولا آرام بند هم به صورت کلی در زیر دسته لولا قرار می‌گیرد. لولا برای اتصال دو قطعه به کار می‌رود به طوری که آن قطعات بتوانند حول محور لولا تا چندین درجه بچرخند و دوران کنند. لولاها در انواع وسایل با انواع جنس و اندازه به کار می‌روند و بسیار کاربردی هستند. لولاها بیشتر از جنس فلزی و پلاستیکی ساخته می‌شوند.

جنس لولا آرام بند

لولا آرام بند از جنس استیل با دوام است. استیل به دلیل مزایا و ویژگی‌های منحصر به فرد آن در ساخت بسیاری از تجهیزات و لوازم صنعتی به کار می‌رود. یکی از لوازمی که در ساخت آن از استیل استفاده می‌کنند؛ در ساخت انواع لولاها است. در ساخت استیل لولاها سعی می‌شود که از آهن کمتری استفاده شود؛ چرا که آهن در مجاورت با اکسیژن هوا واکنش نشان داده و به سرعت دچار خوردگی و در اصطلاح زنگ زدگی می‌شود. بنابراین این لولاها دارای مقاومت و استحکام بالایی هستند و به خصوص مناسب خانه‌های موجود در شهرهای دارای رطوبت بالا هستند.

اجزای تشکیل‌ دهنده‌ی لولا آرام بند

لولا آرام بند از اجزا و قسمت‌های مختلفی ساخته شده است. این لولا از ورقه‌‌های استیل، فنر و یک پمپ در قسمت درونی آن تشکیل شده است. یک قسمت از این لولا بر روی بدنه‌ی کابینت و قسمت دیگر که شامل فنرهایی است بر روی درب کابینت از طریق پیچ‌هایی نصب می‌شود. این فنرها قدرت باز و بسته شدن درب کابینت را افزایش می‌دهد اما با توجه به این افزایش قدرت، باز و بسته شدن درب کابینت باعث تولید صدای زیاد و آسیب به کابینت می‌شود. برای جلوگیری از بروز چنین مسئله‌ای یک پمپ در درون این لولا گازور قرار داده شده است تا پس از هر بار رهایی کابینت برای بسته شدن این کار در دو مرحله انجام شود؛ یک وقفه‌ای ایجاد شده و بار دوم بسیار آرام درب کابینت بسته شود. به همین دلیل که به این لولا، لولا آرام بند گفته می‌شود.

خصوصیات و ویژگی‌های لولا آرام بند

از مهمترین خصوصیات و ویژگی‌های لولا آرام بند که در بالا اشاره شد، آرام بسته شدن درب کابینت و جلوگیری از ایجاد صدای زیاد و آسیب رسیدن به کابینت است. همچنین از فلز استیل بادوام و بسیار باکیفیت برای ساخت آن استفاده شده است. نصب و نگهداری این لولا بر روی کابینت آسان است و عمر بالایی دارد. از دیگر خصوصیات و ویژگی‌های آن می‌توان به رگلاژ راحت و آسان آن از طریق پیچ شیاردار موجود بر روی لولا اشاره کرد.

انواع برند لولا آرام بند

از انواع برندهای لولا آرام بند کابینت می‌توان به لولا آرام بند فانتونی اشاره کرد. از دیگر برندهای لولا آرام بند توکار می‌توان به برندهای روبرتو، اکسسوری و اوتلاو اشاره کرد. هر کدام از این برندها دارای کیفیت و مرغوبیت متفاوتی هستند و خریداران و مصرف کنندگان خاص خودشان را دارند. برای خرید لولا آرام بند فانتونی و دیگر برندهای موجود در بازار می‌‌توانید با توجه به نیازها و شرایط مورد نظر خود اقدام کنید.

 

خرید اینترنتی لولا آرام بند

یکی از روش‌های خرید لولا آرام بند، خرید به صورت اینترنتی آن است. این روش خرید از مزایای فراوانی برخوردار است. انواع لولا آرام بند با برندها و قیمت‌های مختلف را می‌توانید از سایت‌های معتبر فروشگاهی خریداری نمایید . برخی از این سایت‌های اینترنتی فروشگاهی حراج‌ها و تخفیف‌های فصلی می‌زنند و در این بازه‌ای زمانی می‌توانید لولا آرام بند ارزان قیمت را پیدا کنید.

 

 

خرید اقساطی لولا آرام بند

با توجه به شرایط اقتصادی سخت و دشوار خانواده‌ها بهترین روش خرید کردن، خرید اقساطی لوازم و تجهیزات مورد نیاز است. امکان خرید اقساطی لولا آرام بند در بسیاری از فروشگاه‌های اینترنتی لوازم و تجهیزات ساختمانی وجود دارد. برای خرید اینترنتی لولا آرام بند فانتونی به صورت قسطی و دیگر برندها می‌توان به فروشگاه‌های اینترنتی معتبر و مورد تایید مراجعه کنید.

 

نتیجه گیری

لولا آرام بند یکی از انواع لولاها است که بیشتر در صنایع کابینت سازی کاربرد دارد. از مزایای این لولا این است دوام و استحکام بالایی دارد و به دلیل وجود فنر در درون آن قدرت باز و بسته درب کابینت افزایش پیدا کرده است و به دلیل وجود پمپ در درون آن درب کابینت به آرامی و با صدای کم بسته می‌شود. از مهمترین برندهای لولا آرام بند می‌توان به برند فانتونی اشاره کرد. انواع این لولاها را می‌توان به صورت اینترنتی و اقساطی خریداری کرد.


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ساعت 13:17
توسط عطاالله شریفی | تعداد بازديد : 13 | لينك ثابت
برچسب ها : لولا آرام بند,جنس لولا آرام بند,انواع لولا آرام بند,

یراق آلات قفسه فروشگاهی

چون در زمان امروزی به راحتی تکنولوژی پیشرفت کرده است و با پیشرفت تکنولوژی روز به روز میزان کالا و محصولات عرضه شده در بازار، بیشتر و بیشتر می شود، برای نظم دادن به این مقدار کالا ها در فروشگاه ها که محل خرید و فروش کالا ها و محصولات می باشند، باید یک نظم و ترتیب اساسی داد، بنا براین طراحان به این منظور فکر و چاره ای اندیشیده اند و قفسه با اندازه ها و طرح های مختلف با استفاده از یراق آلات قفسه طراحی نمودند که الان کار فروشنده ها را راحت تر کرده است و آنها نگران فضای اشغال شده توسط کالا های خریداری شده نیستند چون می توانند قفسه های مورد نیاز را خریداری نموده و با جای دادن در مغازه یا فروشگاه، به راحتی و با نظم، کالا های خود را مرتب نمایند.

 این نظام قفسه بندی برای انواع کالا ها، چندین سال است که قدمت دارد اگر قفسه بندی در فروشگاه ها زیاد باشد، بالتبع میزان کالای خریداری شده از جانب فروشنده نیز بیشتر می شود.

یراق آلات قفسه فروشگاهی بیشتر از جنس آهن است و آهن، همان جنسی است که در قبال  باد و هوا دوام و مقاومت بسیاری دارد و البته برخی اوقات دیده شده است که جنس و یراق آلات قفسه فروشگاهی از مس هم می باشد برای مشتریان گرامی توصیه می شود که همان قفسه فروشگاهی، از جنس آهن را خریداری نمایند و به قیمت بالای آن فکر نکنند چون دیگر مجبور نخواهند بود قفسه خودشان را تند تند عوض کنند بیشتر به جنس وکیفیت قفسه فروشگاهی بیاندیشند و آهن، همان جنس با کیفیت عالی است و چند سال هم دوام می آورد.

آری شرکت قفسه سازان به داشتن کارشناسان معتبر در به کارگیری یراق آلات قفسه با قدمت عالی، به خود افتخار دارند .

با ما همراه باشید تا قفسه فروشگاهی و یراق آلات قفسه فروشگاهی را، بیشتر از این به شما بشناسانیم .

انواع قفسه فروشگاهی

فروشنده ها همیشه با فروش و خرید کالا ها و محصولات خود به این فکر هستند که چطور فروشگاه های خود را، به یک محل تجاری تبدیل بکنند و فروش خود را روز به روز بیشتر کنند.

آری، در جهت تجاری سازی یک فروشگاه، باید ابتدا به این اندیشید که چطور و یا چه نوع از قفسه ها را در فروشگاه خود، جای دهند که در جهت تجارت، کار را بهبود بخشند.

 به همین منظور ما اینجا قصد داریم انواع قفسه فروشگاهی را برای شما خریداران محترم، معرفی کنیم.

آری، دسته بندی قفسه فروشگاهی براساس یراق آلات قفسه است که درساخت و طراحی قفسه به کاررفته است، قفسه فروشگاهی در اقسام مختلفی، چون قفسه فلزی، قفسه چوبی، قفسه پلاستیکی در بازار وجود دارد ولی با توجه به این که بشر روز به روز در حال پیشرفت است و در بازار دنبال جنس عالی است و قفسه فروشگاهی از نوع یراق آلات قفسه فلزی، جنسش وکیفیت و مقاوم بودنش نسبت به قفسه های چوبی و پلاستیکی بیشتر است، دیگر قفسه های چوبی و پلاستیکی در بازار عرضه نمی شوند و یا کمتر عرضه می شوند به عبارتی، این نوع قفسه ها جای خود را به سیستم آلات قفسه فروشگاهی از جنس فلز داده اند قفسه های فلزی، امنیت و استحکام بیشتری دارند می توان گفت، قفسه های فلزی به قدری دارای تنوع و با طرح ها و رنگ های گوناگون هستند که در قفسه بندی انواع انبار ها و سازمان ها و فروشگاه ها به کار گرفته می شوند.

مزیت قفسه فروشگاهی فلزی

بزرگترین مزیت قفسه فروشگاهی با جنس یراق آلات قفسه فلزی، این است که راحت تر و آسان تر می توان به کالا های مورد نیاز دسترسی داشت و این امر، جریان خرید و فروش را سرعت می بخشد.

به خاطر همین زیاد بودن مزایا و امکانات قفسه فلزی است که از سوی خریداران محترم، مورد طرفداری قرارگرفته است.

 آلات قفسه فلزی، هر چند ضربه به آن ها وارد شود باز هم مقاومت آن ها از دست نمی رود و همچنین قفسه فلزی در برابر رطوبت و نم که طبیعتا در هر مغازه ای هست به آلات قفسه فلزی، آسیبی نمی رساند درصورتی که بخواهیم جزئی تر بررسی کنیم برای قفسه بندی فلزی، باز هم انواعی هست از جمله، قفسه بندی فلزی مشبک، راک، نیم طبقه و غیره که مجال پرداختن به هر یک از این ها نیست .

تنها به این نکته ی جالب اشاره می کنیم که آلات قفسه فلزی نیم طبقه، این ظرفیت و قابلیت را دارد که افزایش پیداکند در این صورت محصولات بیشتری را می توان در آن جای داد.

خلاصه ونتیجه گیری

کلام نهایی ما برای شما مشتریان ارجمند می تواند این باشد که با استفاده از مطالبی که در بالا قید شد، شما خریداران محترم، باید فواید و امکانات اقسام یراق آلات قفسه، به ویژه آلات قفسه فلزی، دستتان آمده باشد لذا بیشتر به آن دسته از افرادی که قصد دارند کار نو با طرح و ایده ی نو شروع کنند چه سوپرمارکت و چه غیره، توصیه می شود که حتما برای پیشرفت روند کاریتان، از قفسه فروشگاهی فلزی استفاده کنید و برای کسانی که کارشان، طراحی قفسه فروشگاهی فلزی است، پیشنهاد می شود که یراق آلات قفسه فروشگاهی را می توانند از فروشگاه های موجود در بازار، چه به صورت اینترنتی و چه با مراجعه ی مستقیم تهیه نمایند.

از همراهی شما خوانندگان و مشتریان یراق آلات قفسه فروشگاهی، بسیار متشکریم.


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ساعت 13:11
توسط عطاالله شریفی | تعداد بازديد : 7 | لينك ثابت
برچسب ها : یراق آلات قفسه فروشگاهی,خرید یراق آلات قفسه فروشگاهی,خرید اینترنتی یراق آلات قفسه فروشگاهی,

یراق آلات کابینت

یراق آلات کابینت ها موثر ترین گزینه در کیفیت کابینت و زیبایی آن است . برای داشتن کابینت های بادوام باید از یراق آلات مرغوب تر استفاده شود . از دستگیره ی در کابینت تا ریل موجود برای حرکت کشوها و همچنین لولا و جک موجود بر روی درب کابینت ها می تواند گزینه ی کلیدی در قیمت کابینت خریداری شده باشد .
قلب هر خانه آشپزخانه است و همه ی خانم ها به دنبال این هستند که آشپزخانه ای شیک داشته باشند . کابینت های مختلف موجود در آشپزخانه نقش بسزایی در زیبایی و دکوراسیون شیک آشپزخانه دارد . به طوریکه در این راستا کابینت سازان در نظر دارند کابینت های شیک و با کاربرد راحتر تهیه کنند . وجود جک های لمسی به طور مثال باز و بسته شدن درب های کابینت را آسان می کند و با وجود آن ها دیگر برای باز کردن در کابینت لازم نیست دستگیره را به طور کامل در جهت باز شدن فشار دهید . 
 لولاهای مرغوب به کار رفته از ایجاد صداهای آزار دهنده هنگام باز و بسته شدن جلوگیری می کند .

 

انتخاب یراق آلات کابینت

نکات ویژه ای هنگام انتخاب یراق آلات کابینت وجود دارد که با در نظر گرفتن آن ها می توانید یراق آلات مناسبی را به عنوان ابزار های جانبی کابینت خریداری کرد . یراق آلات به کار رفته برای تهیه  و ساخت کابینت نقش به  سزایی هم در زیبایی کابینت و هم در افزایش طول عمر کابینت دارد . طرح های به کار رفته در انواع یراق آلات کابینت می توان یک کابینت معمولی را شیک و زیباتر کند . به همین دلیل کابینت سازان دسترسی بسیاری به انواع یراق آلات کابینت دارند و با جایگزاری آن ها در ساخت و تهیه کابینت ها ،  طرح ها مختلفی ایجاد می کنند .  طبق آخرین بررسی های مربوطه کیفیت کابینت ساخته شده به طور مستقیم به یراق آلات به کار رفته برای ساخت آن مرتبط می شود . زیرا این ابزارها بیشترین کاربرد را دارند به طور مثال ریل استفاده شده در کشوی یک کابینت باید به گونه ای باشد که وزن اشیا قرار گرفته در کشو را تحمل کند . در همین راستا  باید از ریل های مرغوب استفاده شود زیرا درب کشوی کابینت ها روزانه بارها بارها باز و بسته می شوند . شاید در طول روز هیچ گاه متوجه کاربرد ریل های به کار رفته در کابینت نباشیم ولی در واقع همین یراق آلات بازده استفاده ی کابینت را افزایش می دهند . علاوه بر کیفیت یراق آلات کابینت ،  باید زیبایی  آن را نیز در نظر داشته باشیم . زیرا کابینت های موجود دکوراسیون خاصی به فضای داخلی آشپزخانه می دهد و شاید با هزینه ی کمتر در این زمینه بتوانید آشپزخانه ی شیک تری نسبت به قبل داشته باشید ‌.

 

معرفی انواع یراق آلات کابینت

پس از دانستن اطلاعاتی در مورد نکات مربوط  برای انتخاب یراق آلات کابینت در این بخش به معرفی برخی از انواع یراق آلات کابینت اشاره گردیده شده است .

دستگیره کابینت یکی از مهمترین یراق آلات به کار رفته برای تهیه کابینت ها می باشد که انواع مختلف آن ها با طرح های گوناگون در دسترس است .  نکته ی مهمی که در انتخاب دستگیره ی کابینت ها باید در نظر گرفته شود علاوه بر زیبایی و طرح دستگیره ی مربوطه ، کاربردی بودن آن نیز بسیار مهم است به گونه ای که به راحتی باز و بسته شود . امروزه همه ی دستگیره ها در دو دسته ی کلاسیک و مدرن در بازار به فروش می رسند .  دستگیره های مدرن با داشتن کاربرد فراوان قیمت های بیشتری نیز درخواست می کند .

پایه کابینت : انواع پایه های کابینت برای افزایش ارتفاع کابینت مورد استفاده قرار می گیرند . وجود پایه ی کابینت سبب می شود که هنگام شستن کف آشپزخانه کابینت های موجود از خیس شدن در امان بمانند و این امر سبب افزایش طول عمر آن ها شده و همچنین آن ها را در برابر زنگ زدگی مقاوم می سازد . پایه ها در دو دسته پلاستیکی و فلزی به فروش می رسند که هر کدام اندازه های مختلفی دارند . شاید باورتان نشود ولی  پایه ها یکی از مهمترین یراق آلات به کار رفته در آشپزخانه می باشند . و به اندازه ۲ تا ۳ سانتی متر می تواند ارتفاع کابینت را افزایش دهد .

اکسسوری : اکسسوری ها که برای نگه داشتن ظروف  در داخل کابینت به کار می رود از دیگر یراق آلات کابینت در آشپزخانه می باشد که نگه داری ظروف را در داخل کابینت و استفاده از آن ها را بهینه و راحت تر می کند . سبدهای سوپر مارکت و سیستم های کشویی از انواع مهم اکسسوری می باشند .


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ساعت 13:03
توسط عطاالله شریفی | تعداد بازديد : 6 | لينك ثابت
برچسب ها : یراق آلات کابینت,خرید یراق آلات کابینت,کیفیت یراق آلات کابینت,

یراق آلات

یراق آلات گوناگون هم به صورت اصل و هم به صورت جنس چینی به فروش می رسند که البته برخی سودجویان در کنار این یراق آلات جنس های تقلبی خود را نیز به فروش می رسانند. به همین دلیل برای سفارش این گونه محصولات حتما به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید. معمولا تشخیص جنس نامرغوب برای مشتریانی که به صورت حرفه ای با انواع یراق آلات  سرو کار هستند بسیار آسان است ولی برای سایر افراد همین موضوع می تواند گزینه ی پیچیده ای باشد. یراق آلات گوناگون همواره در همه ی ابزارهای موجود در زندگی ما موجود هستند و کیفیت آن ها نقش بسزایی در هم کاربرد و هم خسارت های وارد شده در سال های آتی دارد.

 

یراق آلات اصل

یراق آلات اصل، توجه به قیمت های زیادی که دارند معمولا سبب تردید در انتخاب برخی مشتریان در این زمینه گردیده است. از آنجا که محصولات و یراق آلات چینی در بازار جهانی به وفور جا یافته اند و این اجناس با کیفیت تر و قیمت پایین تر به فروش می رسند توانسته اند برخی از خریداران و مشتریان را به بهانه ی صرفه جویی در هزینه های ساخت از جمله ساخت کابینت ها، در ها، لوازم موجود در آشپزخانه و از همه مهمتر لوازم به کار رفته در ساختمان سازی اغوا کند که به خرید اجناس و یراق آلات تقلبی و چینی روی بیاورند ولی ناگفته نماند جنس نامرغوب همه ی سازه های تهیه شده با استفاده از یراق آلات کیفیت محصول را زیر سوال می برد و در مدت زمان بلند به راحتی موجب رکود فراوان در فروش سازه و ابزار مربوطه می گردد. به همین دلیل است که یراق آلات اصل همواره با داشتن قیمتی حتی  به مراتب بالاتر جزو انتخاب های اصلی تولید کنند گان حرفه ای است. جنس مرغوب اصل در بلند مدت می تواند هزینه ی زیاد پرداخت شده را به راحتی جبران کند.

 

خرید یراق آلات اصل به صورت اینترنتی

در خرید اینترنتی یراق آلات اصل در نظر داشته باشد که از سایت های مطمئن سفارش محصول را انجام دهید؛ زیرا کلاهبرداری و فروش اجناس تقلبی به صورت اینترنتی بسیار آسان به نظر می رسد. برای این منظور حتما سایت های  فروش پرطرفدار را بررسی کنید. اگرچه خرید های اینترنتی به دلیل وقت گیر نبودن و دسترسی آسان همواره مخاطبان فراوانی دارد. در سال های آینده نیز طبق پیش بینی های بیشتر خرید و فروش ها در فضای مجازی انجام خواهد یافت ولی مسائل مرطوب به تشخیص اجناس تقلبی و سودجویان همواره تهدید برای خرید و  فروش های اینترنتی می باشد. به هر حال تشخیص سایت های مطمئن گزینه ی مطلوبی برای خرید یراق آلات اصل می باشد. تنها با مراجعه به سایت مربوطه می توانید به طور کامل از قیمت محصول و تسهیلات مربوط برای خرید آت را بدانید و در کوتاهترین مدت سفارش خود را نهایی کنید و با پرداخت هزینه ی مربوط در کمترین زمان محصول اصل مربوطه را درب منزل دریافت کنید.

مزیت یراق آلات اصل

خرید یراق آلات اصل اگر چه قیمت های بیشتری نسبت به ابزارهای چینی یا تقلبی را درخواست می کند ولی باید در نظر داشته باشید که با افزایش طول عمر محصول و کیفیت بالای آن می توانید از خسارت های موجود در سال های آتی جلوگیری کنید و از این طریق هزینه ی یاد شده برای خرید جنس اصل را مقرون به صرفه گرداند.  محصولات و یراق آلات اصل علاوه بر داشتن کیفیت بالا و جنس مرغوب امنیت و استاندار قابل توجهی نیز دارند به طوری که در برخی از یراق آلات ایمنی محصول یاد شده باید بالای استاندارد های یاد شده باشد زیرا در صورت استفاده از محصولات فیک و نامرغوب احتمال تلفات و خسارت جانی و مالی افزایش می یابد. به همین دلیل اگر نگران ایمنی یاد شده برای استفاده از انواع یراق آلات هستید حتما از اصل بودن محصول خود مطمئن شوید. اخیرا برخی سودجویان برای کلاهبرداری در بازار فروش یراق آلات اجناس چینی یا تقلبی را با قیمت های بیشتر تحت عنوان یراق آلات اصل به فروش می رسانند به همین دلیل بهتر است این گونه محصولات را از فروشگاه ها و تولید کنندگان مطمئن خریداری کنید. برخی از یراق آلات پیچیده و پر کاربرد به عنوان مثال دریل دارای گارانتی های ویژه ای بوده که سبب اطمینان خاطر بیشتر مشتریان و خریداران می شود. در خرید یراق آلات برقی نیز به ویژه از اصل بودن جنس یاد شده مطمئن شوید زیرا از آنجا که این نوع ابزارها به طور مستقیم با جریان برق در ارتباط هستند. کیفیت و مرغوبیت جنس از نکات ضروری در انتخاب آن ها می باشد.


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ساعت 12:27
توسط عطاالله شریفی | تعداد بازديد : 30 | لينك ثابت
برچسب ها : یراق آلات اصل,خرید یراق آلات اصل,تهیه یراق آلات اصل,

خرید اقساطی یراق آلات

انواع مختلفی از یراق آلات با کیفیت های مختلف و قیمت های گوناگون در بازار به فروش می رسد بیشتر خریداران محصولات یراق آلات تولید کنندگان انواع کابینت ها و ساختمان سازان و ... می باشند که در حجم بسیار زیاد این محصولات را خریداری می کنند. خرید اقساطی یراق آلات توسط این گونه مشتریان فرصت خوبی برای خریداران است زیرا با پیش پرداخت مناسبی می تواند اقلام بسیاری را خریداری نموده و به صورت ماهیانه باز پرداخت های مربوطه را انجام دهند. خرید اقساطی یراق آلات به ویژه برای انواعی از آن ها که هزینه های زیادی را درخواست می کنند می توان گزینه ی خوبی باشد ‌. قیمت بالای برخی یراق آلات موجود در بازار سبب  می شود که خریداران قادر به تهیه ی این گونه محصولات نباشند. به همین دلیل با ارائه ی تسهیلات ویژه از جمله خریدهای اقساطی همه ی اقشار جامعه می توانند بازه ی وسیعی از این محصولات راحتی با در آمد های کم خریداری کنند. البته ناگفته نماند فروش های اقساطی بلند مدت می تواند به ضرر هم فروشنده و هم خریدار باشد؛ زیرا در صورتی که سودهای هنگفتی برای آن ها اعمال گردد. قیمت نهایی به ضرر خریدار خواهد بود و در صورتیکه تورم ناگهانی رخ دهد و یا اینکه خریدار به طور منظم باز پرداخت های مربوطه را انجام ندهد سودی عاید فروشنده نخواهد بود. با در نظر گرفتن طرح های اقساطی کوتاه مدت  سود دو جانبه ای نصیب خریدار و فروشنده خواهد بود. برای یراق آلات گران قیمتخرید اقساطی یراق آلات مطلوب ترین گزینه برای خریداران کم درآمد است.

 

خرید اقساطی یراق آلات به صورت اینترنتی

خرید اقساطی یراق آلات به صورت اینترنتی نیز مزیت های قابل توجهی دارد از جمله اینکه می توانید به راحتی در زمانی که برای بازپرداخت اقساط در نظر گرفته می شود صرفه جویی کنید. اخیرا با توجه به پر رونق شدن خرید های اینترنتی می توانید برای خرید اقساطی یراق آلات گزینه های مطلوبتری پیدا کنید. به طور مثال با بررسی سایت های گوناگون از تسهیلات خرید یاد شده و تعداد اقساط مربوطه مطلع شوید و بهترین گزینه را با توجه به بودجه و در آمد خود انتخاب کنید.  اطلاعات مربوطه در پنل سایت فروش یراق آلات به راحتی در دسترس می باشد و همین امر خرید اقساطی یراق آلات را برای مشتریان آسان گردانده است. تنها نکته ای که باید در خرید اقساطی یراق آلات به صورت اینترنتی باید در نظر گرفته شود این است که خریدتان را از سایت های معتبر انجام دهید.

 

مزیت و معایب خرید اقساطی یراق آلات

از معایب اصلی خرید اقساطی یراق آلات می توان به نوسانات اقتصادی در طول زمان بازپرداخت اشاره نمود که در صورت قطعی شدن قیمت نهایی با افزایش بهای فروش محصولات خسارت قابل توجهی برای فروشنده وجود دارد به همین دلیل است که برخی از مراکز فروش انواع محصولات یراق آلات حاضر به فروش اجناس به صورت اقساطی نیستند.  مشکلاتی که ناشی از بازپرداخت اقساط های مربوطه وجود دارد در برخی مواقع می تواند به ضرر خریدار نیز باشد. در بیشتر مواقع برخی مراکز برای بازپرداخت هایی که به موقع صورت نگرفته است تسهیلات و جریمه های نقدی نیز اضافه می کنند که به ضرر خریداران خواهد بود. گزینه ی مطلوب برای کاهش ضرر های احتمالی استفاده از وام های بانکی اقساطی برای خرید یراق آلات گران قیمت می باشد؛ که در این صورت با دریافت وام و خرید محصول مورد نظر می توانید قسط های مربوطه را به بانک مربوطه بازپرداخت کنید.  با توجه به نوسانات ناگهانی در قیمت ها در صورت کاهش ناگهانی قیمت محصول مورد نظر خریدار از خرید خود رضایت نداشته و در صورت افزایش در قیمت نهایی محصول فروشنده ضرر خواهد کرد. البته این مورد ذکر شده مربوط به زمانبی است که نوسانات اقتصادی به طور ناگهانی اتفاق بیفتد وگرنه در مدت زمان بلند تغییرات مربوط به قیمت ها امری قابل قبول است.

از اصلی ترین مزیت خرید اقساطی یراق آلات این است که به خریداران کم درآمد این فرصت را می دهد که با پیش پرداخت های کم اجناس مورد نظر خود را به راحتی خریداری کنند؛ و به صورت ماهیانه یا دوره ای به بازپرداخت های مربوطه اقدام کنند. در این صورت دیگر نیازی به بودجه ی کلانی برای خرید هیچ گونه از یراق آلات نخواهند داشت؛ و همین امر فرصت خرید ویژه ای را برای همه ی خریداران فراهم می کند؛ و از سوی  دیگر با افزایش میزان نرخ  فروش به نفع فروشندگان یراق آلات نیز خواهد بود. و به این طریق سود دو جانبه ای نصیب هر دو خواهد شد .


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ساعت 12:21
توسط عطاالله شریفی | تعداد بازديد : 9 | لينك ثابت
برچسب ها : خرید اقساطی یراق آلات,خرید اقساطی یراق آلات به صورت اینترنتی,مزیت خرید اقساطی یراق آلات,

 یراق آلات

یراق آلات گوناگون همواره کاربرد وسیعی در زندگی ما دارند. از لولای در کابینت منزل تا شیر آب موجود در همه ی مکان ها و آویزهای گوناگون و ... می توان به طور گسترده یراق آلات متنوعی را در زندگی و اطراف خود مشاهده کنیم. بازار فروش و خرید این اجناس نیز بسیار پر رونق می باشد و معمولا مشتریان به صورت عمده این محصولات را خریداری می کنند زیرا اکثر توسط سازندگان بعد از الحاق و متصل شدن به سازه ای ویژه از جمله سازه های چوبی مورد استفاده قرار می گیرد به طور مثال جک های به کار رفته در در کشو ها یا درب کابینت ها از ضربه ی ناگهانی وارد شدن بر کابینت مربوطه هنگام باز و بسته شدن جلوگیری می کند؛ و شاید هیچ کدام از ما در طول زمان استفاده از آن متوجه کاربرد این یراق آلات پر مصرف نشویم. البته با پیشرفت های مربوط در تکنولوژی امروزه یراق آلات کاربرد آن ها را برای ما آسانتر گردانیده اند. با مکانیزم های پیشرفته در دسترس است؛ که کاربرد آن ها را برای ما آسانتر گردانیده اند. در ادامه توضیحاتی در مورد یراق آلات چینی مطرح گردیده است. امید است مطالب مربوط شما را در انتخاب محصول مورد نظر یاری کند.

 

یراق آلات چینی

شرکت های تولید کننده ی چینی امروزه ۹۰ درصد کالاهای تولید شده در سراسر جهان را به خود اختصاص داده اند. به طوریکه در زمینه تهیه و تولید انواع گوناگون یراق آلات نیز نقش بسزایی دارند. اگرچه در سال های اخیر بیشتر اجناس موجود در بازار برای خرید یراق آلات گوناگون مربوط به تولید کنند گان داخلی است ولی حجم قابل توجهی از یراق آلات چینی نیز در بازار در دسترس مشتریان است. یراق آلات چینی دارای مزیت و معایبی هستند که در ادامه به آن ها اشاره شده است ولی بهتر است در نظر داشته باشیم در برخی از محصولات و لوازم مربوط به یراق آلات جنس محصول مورد نظر و کیفیت آن موضوع بسیار مهمی نیست و در این موارد استفاده از اجناس با کیفیت کمتر شاید تنها تلفات مالی را در سال های آتی داشته باشد ولی برای برخی از یراق آلات از جمله یراق آلات ساختمانی و یراق آلات برقی کیفیت نامرغوب محصول علاوه بر تلفات مالی می تواند خسارت های جانی نیز به دنبال داشته باشند. به همین دلیل باید از کیفیت جنس خریداری شده مطمئن باشید. به طور مثال دریلی با کیفیت نامرغوب علاوه بر طول عمر کوتاه و مصرف مازاد انرژی الکتریسیته می تواند خسارت های جانی نیز به دنبال داشته باشد. در چنین مواقعی کیفیت محصول باید گزینه ی اصلی در انتخاب خرید باشد؛ که یراق آلات اصل می توانند با داشتن مزیت های عالی احتمال هر گونه خطر جاتبی را به شدت کاهش دهند.

مزیت و معایب یراق آلات چینی

کالاهای چینی به ویژه یراق آلات چینی با ظاهری بسیار مطلوب به صورت وفور در اکثر بازارهای جهانی به فروش می رسد ولی به صورت آشکار می توان بیات کرد که به دلیل عدم استاندارد  کافی و ایمنی لازم نتوانسته اند به بالاترین جایگاه در این زمینه صعود کنند و همواره نقدهای بسیاری مبنی بر کیفیت نامطلوب این محصولات چینی ارائه می شود که حاکی از حقیقت است. اگر چه تلاش هایی در راستای افزایش کیفیت انجام می شود ولی به نظر می رسد همواره کیفیت محصول فدای کمیت آن گردیده است و همین امر سبب افزایش محصولات نامرغوب چینی در بازار جهانی گردیده است. یراق آلات چینی جزو مهمترین محصولات چینی می باشد که در سراسر جهان به فروش می رسند. در برخی از این محصولات همانطور که در بالا اشاره شد کیفیت کالا شاید گزینه ی اصلی برای خرید نباشد که در این صورت خرید یراق آلات چینی می توانند مقرون به صرفه باشد زیرا معمولا کالاهای چینی قیمت های کمتری را درخواست می کنند.

البته برخی از سودجویان اخیرا یراق آلات چینی را که ظاهری جذاب و شیک دارند برای به فروش رساندن به قیمت های مناسب عرضه ی بازار کرده اند که با فریب مشتریان آن ها را تحت عنوان اجناس اصل به فروش برسانند به همین دلیل برای جلوگیری از خرید هرگونه یراق آلات نامرغوب حتما از مراکز و فروشگاه های مطمئن خرید های مربوطه را انجام دهید. از مزیت های دیگر یراق آلات چینی می توان علاوه بر هزینه های پایین برای مشتریان به سود های خوب برای فروشندگان اشاره نمود و همچنین با توجه به تسهیلات مربوطه به واردات اجناس چینی و خریدهای عمده کالاهای چینی هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی هنوز می توان شاهد یراق های چینی گوناگون در بازار بود.


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ساعت 12:15
توسط عطاالله شریفی | تعداد بازديد : 18 | لينك ثابت
برچسب ها : یراق آلات چینی,یراق آلات,مزیت و معایب یراق آلات چینی,

 کابینت دیواری اقتصادی با توجه به جنس و کیفیت آن از تنوع قیمت برخوردار است. افراد متناسب با ابعاد فضای آشپزخانه به دنبال یک کابینت دیواری اقتصادی خوب هستند.

رویای خرید یک کابینت دیواری اقتصادی و مقرون به صرفه

از روزگاران قدیم در فضای خانه یا محل کار از طبقات چوبی و سنگی به منظور نگهداری از وسایل و ظروف استفاده شده است؛ امروزه نیز نصب کابینت دیواری اقتصادی با توجه به کوچکی فضای آشپزخانه آپارتمان ها یک ضرورت محسوب می شود.

 حال اگر شما عزیزان به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید یک کابینت دیواری اقتصادی و مقرون به صرفه هستید، با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.

 کابینت دیواری اقتصادی

کابینت دیواری یکی از نیازهای اساسی هر خانه یا محل کار برای نگهداری ظرف و ظروف و سایر وسایل مرتبط با آشپزخانه و دکوراسیون داخلی آن است. امروزه با توجه به تنوع محصولات، محدودیت منابع و بالا بودن قیمت برخی از کابینت ها توانایی افراد را در انتخاب کابینت دیواری مدنظر خود دچار مشکل کرده است.

 امروزه پیشرفت علم و فن آوری در حوزه ساخت و تجهیز کابینت های دیواری، زمینه ی استفاده از مواد و مصالحی همچون تخته خرده چوب، تخته فیبر (MDF) و انواع پانل ها با روکش طبیعی یا مصنوعی و ... را فراهم آورده است. لذا افراد به دنبال خرید کابینت دیواری اقتصادی هستند که با توجه به بودجه درآمدی خود، علاوه بر زیبایی لازم برای فضای آشپرخانه هایشان نیز مناسب باشد. کابینت های دیواری در انواع طرح، رنگ و جنس در بازار موجود است؛ از جمله می توان به کابینت ام دی اف، گلاس، ممبران، کلاسیک و ... اشاره کرد.

به طور کل مراحلی که برای ساخت یک کابینت دیواری طی شود؛ شامل موارد زیر است :

 1. طرح اولیه (پیش طرح) متناسب با نظر مشتری
 2. اندازه برداری محل مورد نظر برای اجرای طراحی و ساخت دقیق
 3. طراحی کابینت به صورت سه بعدی توسط نرم افزار
 4. انتخاب نوع مصالح مصرفی برای ساخت کابینت دیواری
 5. محاسبه ابعاد و اندازه برش کاری کابینت
 6. اجرای برش کاری
 7. عملیات لبه چسبانی
 8. شیار زدن
 9. سوراخ زنی

10. مونتاژ کاری

11. حمل و نقل و نصب کابینت دیواری در محل مورد نظر

شیوه خرید کابینت دیواری اقتصادی و مقرون به صرفه

بدون شک نظم و سازماندهی فضای آشپزخانه برای جلوگیری از ریخت و پاش های بیخود و نگهداری ظروف در آپارتمان های کوچک و فضاهای محل کار امروزه یکی از فاکتورهای اساسی افراد در خرید یک کابینت دیواری اقتصادی زیبا و جادار است. قیمت نیز به عنوان مهمترین فاکتور در انتخاب و خرید انواع کابینت باید لحاظ شود؛ این محصول نیز مانند سایر محصولات با توجه به شرایط و نوسانات بازار در قیمت مواد اولیه  و ابعاد و اندازه مدنظر، کیفیت، طرح و جنس و ... از تنوع و نوسانات قیمت برخوردار است.

از همین رو افراد در راحت ترین و سریعترین حالت ممکن برای خرید این محصول می توانند به صورت حضوری و یا بعد از جستجو در اینترنت و مشاهده سایت های مربوطه و آگاهی از تنوع جنس، رنگ و قیمت برای ثبت سفارش، طراحی، ساخت و نصب محصول مورد نظر خود به صورت اینترنتی اقدام کنند.

در خرید اینترنتی کابینت دیواری اقتصادی، بلافاصله بعد از تماس تلفنی و یا حضوری مشتری با پرسنل مربوطه، آنها تمام توضیحات و اطلاعات لازم را درباره کابینت دیواری مورد نظر از قبیل طراحی کابینت بسته به فضا، جنس، یراق آلات، نحوه نصب، مدت زمان ساخت و غیره را در اختیار مشتری قرار می دهد، سپس بعد از تایید مشتری با او برای بازدید از محلی که قرار است کابینت دیواری نصب گردد قرار گذاشته می شود.

راهنمای خرید کابینت دیواری اقتصادی

در هنگام خرید و نصب کابینت دیواری برای آشپزخانه، باید علاوه بر فاکتور زیبایی و قیمت به نکات مهم دیگری نیز توجه داشت:

 • به جنس مواد مصرفی در ساخت کابینت توجه لازم را داشته باشید.
 • در هنگام خرید کابینت به رنگ آن توجه کافی را داشته باشید.
 • کنترل کردن هود آشپزخانه و چراغ های زیر کابینتی در هنگام نصب
 • دقت کنید که مدت زمان ساخت کابینت بسته به متراژ آن متغیر می باشد.
 • استفاده از نئوپان روکش دار به جای ام دی اف، قیمت محصول را پایین تر می آورد.

امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ساعت 11:57
توسط عطاالله شریفی | تعداد بازديد : 16 | لينك ثابت
برچسب ها : کابینت دیواری اقتصادی,خرید کابینت دیواری اقتصادی,کاربرد کابینت دیواری اقتصادی,
آخرين مطالب ارسالي
» خرید و فروش آپارتمان (دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ | ۲۰:۲۲)
» بهترین روش لاغری (شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۸ | ۲۰:۰۵)
» بریس پشت دندانی چیست؟ (شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۸ | ۱۵:۳۸)
» ارتودنسی شفاف یا نامرئی چیست؟ (چهارشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۸ | ۱۸:۱۳)
» املاک منطقه 22 (سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ | ۲۰:۱۶)
» داستان های کاهش وزن بعد از جراحی لاغری (یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ | ۱۹:۰۹)
» چگونه می توان با ارتودنسی به بهبود مشکلات خواب کمک کرد؟ (یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ | ۱۸:۳۷)
» مزایای عمل لاغری (چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ | ۱۹:۴۲)
» تاریخ پایان درمان ارتودنسی قطعی نیست (چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ | ۱۵:۴۱)
» چگونه ارتودنسی می تواند شما را جوانتر نشان دهد (سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ | ۱۸:۴۱)
» سرویس ماشین هیوندا و کیا خود را جدی بگیرید (سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ | ۱۸:۰۲)
» جراحی ساسی بای پس (سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ | ۱۶:۲۷)
» بهبود آپنه خواب با جراحی لاغری (دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ | ۱۵:۴۹)
» تغییر چهره بعد از ارتودنسی در ضایعه اپن بایت (دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ | ۱۴:۴۳)
» تغییر چهره بعد از ارتودنسی (شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ | ۲۱:۲۲)
» خوراکی هایی که نباید بعد از جراحی لاغری مصرف شوند (شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ | ۱۹:۵۰)
» عمل و روند جراحی اسلیو معده (سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ | ۱۴:۴۶)
» ورزش های مفید پس از جراحی لاغری (یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ | ۱۹:۲۱)
» اخبار جالب درباره ارتودنسی امروزی (یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ | ۱۵:۱۳)
» درمان ارتودنسی و افزایش طول عمر (شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ | ۲۰:۵۶)
نويسندگان
خبرنامه
جستجو
آخرين نظرات
» Информируем Вас об одорении решения выплатить Вам денежный бонус. Рекомендуем прямо сейчас сиюминутно пройти шаги зайдя по ссылке на главную страницу в срок до 2 дней пока Ваш доступ в систему не заблокирован!Переход на страницу: https://google.com - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
Направляем Вам Письмо об одорении решения выплат [ ... ] еход на страницу: https://google.com

» دوست - ۱۳۹۷/۰۵/۲۹
اگر به دنبال سرویسی وبلادهی یا سایت ساز رایگان با [ ... ] reenshot/sportblog_index.png https://sportblog.ir

آمار و ارقام سايت
» تاريخ : پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸
» بازديد امروز : 39
» بازديد ديرور : 391
» بازديد ماه گذشته : 3023
» بازديد سال گذشته : 18672
» كل بازديد : 44129

» كاربران آنلاين : 1
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 1

» مجموع مطالب : 896
» مجموع نظرات : 2
» تعداد اعضاي سايت : 0

» آي پي شما : 3.81.29.226
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 0
» ورودي هاي گوگل ديروز : 0

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۸/۰۸/۱۳