مجله اینترنتی هیرو

مجله اینترنتی هیرو
مجله اینترنتی هیرو
عضويت سريع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
تبادل لينك اتوماتيك
عنوان :
آدرس :
کد امنيتي :
چت باكس

نام :
وب :
پیام :
2+3=:
 
(Refresh)
بیلاگ
قدرت گرفته از : سرويس سايت ساز بیلاگ

معرفي سايت همگام Hamgam.medu.ir

سايت هدايت تحصيلي پايه نهم كه به سايت همگام شناخته مي شود معمولا در سالهاي اخير از اين اسم زياد بر روي زبان ها شنيده شده اما به طور كلي اين سايت يكي از سايت هاي اطلاعاتي و يا بهتر بگيم بانك اطلاعاتي دانش آموزان براي انتخاب رشته و هدايت تحصيلي پايه نهم به دهم مي باشد. سايت هدايت تحصيلي همگام در سال تحصيلي 98 -99 با لينك زير فعال مي باشد كه داوطلبان مي توانند در انتهاي مقاله لينك سايت همگام هدايت تحصيلي پايه نهم را مشاهده نماييد. قبل از اينكه بر روي لينك مورد نظر كليك كنيد پيشنهاد مي كنيم متن مقاله را  كامل مطالعه نماييد كه زمان ورود به سايت با اطلاعات سايت آشنا باشيد.

سايت همگام هدايت تحصيلي نهم به دهم شامل اطلاعات زير مي باشد:

 • المپياد دانش آموزي
 • پرسش و پاسخ آنلاين
 • ثبت نام اوقات فراغت
 • شركت در انتخابات
 • استعدادهاي درخشان
 • آزمون آنلاين
 • و ...

مي باشد كه در مراحل بعد بيشتر توضيحات مرتبط به اين گزينه ها رو خدمت دوستان عزيز عرض خواهيم نمود. براي دريافت اطلاعات بيشتر مي توانيد با مشاوران تحصيلي درخت دانش از طريق تماس و مشاوره تلفني و يا مشاوره حضوري در ارتباط باشيد.

زمان ثبت نام در سايت همگام هدايت تحصيلي نهم به دهم

آزمون رغبت و توانايي در سايت همگام از روز 20/11/97 آغاز و تا پايان روز 15/12/97 در حال اجرا مي باشد و داوطلبان مي توانند در اين تايم زمانبندي حتما اقدام به پاسخ دهي به سوالات نمايند. ثبت نام در سايت هدايت تحصيلي ضروري و الزامي مي باشد كه معمولا با وارد كردن اطلاعات شخصي وتحصيلي در مقاطع مختلف و پايه اين كار امكان پذير مي باشد كه داوطلبان و دانش آموزان بعد از وارد شدن اطلاعات آنها، ثبت نام انجام مي شود. رمز عبور كه توسط اموزش و پرورش و واحد مديريت مدارس به داوطلبان داده مي شود همرا با شماره ملي لازمه ورود به سايت همگام مي باشد. 

سامانه هدايت تحصيلي پايه نهم شامل چه كساني مي باشد؟

سامانه هدايت تحصيلي يك سامانه بانك اطلاعاتي براي داوطلبان و متقاضيان انتخاب رشته پايه نهم به دهم و به اصطلاحي ديگر  شامل اطلاعات آموزشي و تحصيلي دانش آموزان را در مقاطع مختلف مي باشد.

سامانه هدايت تحصيلي و انتخاب رشته پايه نهم همگام شامل آزمون هاي رغبت و تحصيلي مي باشد كه داوطلبان براي انتخاب رشته پايه نهم به دهم بايد تا حدودي به سوالات مورد نظر توجه نمايند.

سايت همگام هدايت تحصيلي نهم به دهم و مطالب و محتواي سايت مشخص مي كند كه دانش آموزان به چه رشته اي بيشتر علاقه مند و توانمند كدام يك از رشته ها مي باشند و چگونه انتخاب رشته كنيم در پابه نهم؟

نحوه ورود به سايت همگام پايه نهم

براي وارد شدن به سايت همگام بايد اطلاعات دانش آموزان كه شامل شماره دانش آموزي داوطلب و رمز عبور كه توسط مارس به داوطلبان داده مي شود ضروري مي باشد اين اطلاعت بايد محرمانه در اختيار دانش آموزان قرار داشته باشد و فقط داوطلب و خانواده داوطلب به اين اطلاعات دسترسي داشته باشد.

براي ورود به سايت همگام هدايت تحصيلي نهم لازم است كه به راهماي تصويري زير توجه لازم را بفرماييد.

كد ملي هر فرد نام كاربري ايشان در پرتال همگام مي‌باشد.

براي ورود در صورتيكه شما با يكي از عناوين كاربران سطح مدرسه (نظير: دانش آموز، معلم، مشاور، معاون اجرايي، و ... ) قصد ورود به سامانه را داريد كافي است به مدير مدرسه خود مراجعه نماييد تا دسترسي مناسب نقش شما را ايجاد نموده و به شما رمز عبور جهت ورود به سامانه را تحويل دهد.

آزمون همگام چيست؟

آزمون همگام معمولا در قالب دو تا آزمون رغبت و توانايي گرفته مي شود كه داوطلبان به نسبت انتخاب خود در انتخاب رشته بايد سوالات را به طور منظم پاسخ داده و بر اساس درجه بندي علاقه و يا همان رغبت و توانايي از عدد يك كه پايين ترين و بالاترين درجه كه عدد پنج مي باشد را شامل شود انتخاب كرده و تا حدودي انتخاب رشته خود را براي ادامه تحصيلي در زيرگروه هاي مختلف از جمله علوم رياضي، علوم تجربي، علوم انساني، فني و حرفه اي و كاردانش همچنين گروه ادبيات و هنر انجام مي دهند.

آزمون همگام را مي توانيد با مشاوران تحصيلي درخت دانش تجربه نماييد با شماره گيري 9099072943 از طريق تلفن ثابت بدون نياز به گرفتن كد در ارتباط باشيد.

آزمون هاي مشاوره اي سايت همگام

سايت همگام آزمون هاي مشاوره كه شامل آزمون هاي خودارزيابي شده مي باشد در زير با مشاهده تصاوير مي توانيد آزمون هاي خود را پاسخ داده و شخصيت و روانشناسي دانش آموزان در اين مرحله انجام مي گيرد. در زير مي توانيد تصاوير مربوط به آزمون خودارزيابي يا همان آزمون هاي مشاوره اي را مشاهده نماييد.

ورود پرسنل اداري به سايت همگام

در صورتيكه شما يكي از پرسنل محترم آموزش و پرورش مي‌باشيد و مي‌خواهيد جهت انجام امور مربوطه به سامانه همگام دسترسي داشته باشيد مي‌توانيد به كارشناس فناوري منطقه يا كارشناس فناوري استان خود مراجعه نموده و جهت دريافت دسترسي نقش مرتبط با جايگاه سازماني خود، رمز عبور دريافت نماييد. دقت داشته باشيد درصورتيكه اطلاعات فيش حقوقي خود را در سامانه fish.medu.ir مشاهده مي كنيد نياز به دريافت رمز جديد نداشته و مي توانيد با همان رمز، در پرتال همگام نيز وارد شويد چناچه هنگام ورود با پيغام " مشخصات وارد شده اشتباه مي باشد." يا پيغام " حكم شما به اتمام رسيده است " مواجه شديد، مطابق توضيحات فوق جهت دريافت رمز جديد يا تمديد حكم كاربري خود، از طريق كارشناسان ذكر شده اقدام نمايد.

ثبت نام سايت هدايت تحصيلي همگام توسط مديران مدارس و اموزش و پرورش منطقه انجام خواد شد براي دريافت اطلاعات بيشتر مي توانيد با شماره 9099072943 بدون نياز به گرفتن كد از طريق تلفن ثابت در ارتباط باشييد.

همگام مشاوره تحصيلي درخت دانش

 

مشاورين مجرب درخت دانش در تمامي مراحل انتخاب رشته پايه نهم به دهم با توجه به درنظر گرفتن شرايط خانوادگي، تحصيلي، بازاركار، توانايي، علاقه و رغبت دانش آموزان همراه شما خواهند بود. پيشنهاد مشاورين درخت دانش اين است كه با توجه به شرايط بازار كار پيش رو و تعداد زياد داوطلبان متقاضيان در مقطع نهم به دهم براي انتخاب رشته از راهنمايي هاي مشاورين مجرب براي پاسخ دهي به آزمون هاي رغبت و توانايي استفاده شود.. مشاورين تحصيلي درخت دانش در تمامي مراحل معرفي سايت همگام ، هدايت تحصيلي نهم، هدايت تحصيلي و انتخاب رشته، فرم هاي هدايت تحصيلي، ثبت نام مدارس شاهد، ثبت نام مدارس نمونه همراه شما خواهند بود.


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ساعت 10:54
توسط عطاالله شریفی | تعداد بازديد : 16 | لينك ثابت

زمان و مهلت مراجعه به سايت همگام هدايت تحصيلي پايه نهم

يكي از سوالات دانش آموزان از مشاوران درخت دانش اين است كه تا چه زماني مهلت داريم به سوالات آزمون رغبت و توانايي پاسخ دهيم و اين سوالات چه تاثيري خواهند داشت؟ در جواب بايد گفت كه زمان ورود به سايت هدايت تحصيلي پايه نهم 97/11/20 از ساعت 00:00 تا 97/12/15 ساعت 23:59 مي باشد لذا داوطلبان بايد توجه نمايند در زمان مققر شده حتما به سايت همگام هدايت تحصيل پايه نهم كه لينك آن در ادامه مقاله گذاشته شده است وارد و به سوالت پاسخي متناسب با رشته دلخواه (اولويت انتخابي) خود دهند.

"توصيه مي شود براي مشاوره و نحوه پاسخ به سوالات مهم هدايت تحصيلي با مشاوران مجرب درخت دانش در ارتباط باشيد"

 

 

داشبورد اصلي سايت همگام هدايت تحصيلي پايه نهم 98-99

سايت هدايت تحصيلي پايه نهم (سامانه همگام) داراي قسمت هاي مختلفي است كه به ترتيب اهميت شامل:

 1. آزمون هاي مشاوره اي
 2. هدايت تحصيلي
 3. آزمون آنلاين
 4. استعداد درخشان
 5. پرسش و پاسخ آنلاين
 6. انضباطي و تشويقي
 7. و ...

كه مهمترين قسمت آن آزمون هاي مشاوره اي كه شامل 320سوال مي باشد كه داوطلب بايد از نمره 1 الي 5 به هركدام از سوالات با توجه به اولويت بندي هدايت تحصيلي خود پاسخ دهد.

ورود به سايت همگام هدايت تحصيلي پايه نهم

نحوه ورود به سايت همگام هدايت تحصيلي به اين صورت مي باشد كه دانش آموز با وارد كردن كد ملي 10 رقمي همراه با وراد كردن رمز عبور (دريافتي از مدرسيه يا منطقه آموزش و پرورش) با ورود به سايت هدايت تحصيلي پايه نهم با آدرس: hamgam.medu.ir سايت همگام هدايت تحصيلي وارد شوند.

مشاوره هدايت تحصيلي، نحوه اولويت بندي! فاكتورهاي انتخاب رشته، رياضي؟انساني يا تجربي، چرا رشته هاي فني حرفه اي و كشف استعداد دانش آموز و نحوه پاسخ به سوالات آزمون مشاوره اي رغبت در سايت همگام مي توانيد با مشاوران مجرب هدايت تحصيلي درخت دانش با شماره گيري شماره 9099072943 (بدون گرفتن پيش شماره و از طريق تلفن ثابت منزل تماس حاصل نماييد.

پربازديد ترين مقالاط مرتبط با انتخاب مدرسه پايه نهم:(براي مطالعه كليك نماييد)

ثبت نام مدارس شاهد 98

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتي 98-99

مهمترين سوالات دانش آموزان هدايت تحصيلي پايه نهم همراه پاسخ(پرسش و پاسخ آنلاين)

 • هدايت تحصيلي چيست و چرا بايد حتما از طريق مشاور تحصيلي انجام داد ؟(مطالعه كامل مقاله)
 • سوال خيلي مهم: رشته اي تجربي را انتخاب كنم يا رياضي ؟ ( ليست رشته هاي تجربي با رتبه مورد نياز )
 • تفاوت شاخه هاي فني حرفه اي با كاردانش ؟( آيا زود تر مي خواهيم وارد بازار كار شويم!)
 • معرفي پر طرفدارترين و پردرآمدترين رشته هاي فني حرفه اي ؟( تماس با مشاوره تحصيلي درخت دانش)
 • شرايط انتخاب رشته پايه نهم به دهم رشته تجربي و رشته انساني و .. چگونه است ؟
 • سوال پرتكرار: سامانه هدايت تحصيلي پايه نهم و سايت انتخاب رشته پايه نهم چه سايتي است ؟(بعد از مطالعه در انتهاي مقاله لينك قرار داده شده است+سايت همگام)
 • حداقل معدل لازم براي قبولي در انتخاب رشته نهم و حد نصاب نمره دريافتي براي رشته هاي مختلف چگونه است ؟(معدل 14)
 • زمان دقيق انتخاب رشته در پايه نهم به دهم چه زماني مي باشد ؟(مطالعه كامل مقاله)
 • آيا رشته هاي پزشكي بدون كنكور واقعيت دارد؟ (كليك بر روي لينك مورد نظر رنگي براي داوطلبان متقاضي  زير گروه تجربي)

در اين مقاله سعي كرده ايم به اين سوالات و سوال هاي زيادي كه دانش آموزان پايه نهم در مورد انتخاب رشته با مشاوره تحصيلي درخت دانش تماس گرفته اند مفصل پاسخ دهيم.

هدايت تحصيلي چيست ؟

هدايت تحصيلي، همانطور كه از اسم آن مشاهده مي كنيم به معناي راهنمايي و مشخص كردن يك مسير براي ادامه تحصيل در رشته هاي مختلف مي باشد تا بر اساس آن دانش آموزان بتوانند بصورت آگاهانه شاخه و رشته تحصيلي خود و با چه نمره هايي در نهم متوسطه انتخاب رشته كنيم؟ را انتخاب كنند.
با توجه به رشد جمعيت و افزايش تمايل افراد به تحصيل در سطوح مختلف و تراكم و تنوع واحدهاي درسي و ضرورت انتخاب مناسب مشاغل و حرفه‌ها و عوامل بسيار زياد ديگر بحث هدايت تحصيلي از اهميت بالا برخوردار است.

 

براي اطلاعات بيشتر در مورد ورود به سايت هدايت تحصيلي و زمان ثبت فرم ها و مشاوره بهترين رشته ها و پركردن فرم هاي هدايت تحصيلي پايه نهم، معرفي رشته هاي پردرآمد، كدام رشته را بايد انتخاب كنيم تجربي بهتر است يا رياضي و يا اصلا انساني بازار كار بهتري دارد؟ با حجم زياد داوطلبان رشته تجربي آيا از هر 30 نفر يك نفر قبول خواهد شد!! ورود به سامانه سجا 98 ثبت نام مدارس شاهد پايه نهم و .. شما مي توانيد سوالات خود را از طريق تلفن ثابت و بدون گرفتن پيش شماره با شماره گيري 9099072943 با مشاوران درخت دانش در ميان بزاريد و راهنمايي و مشاوره هدايت تحصيلي دريافت نماييد.


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ساعت 10:44
توسط عطاالله شریفی | تعداد بازديد : 11 | لينك ثابت

هدف اصلي هدايت تحصيلي

با توجه به اينكه هدايت تحصيلي نهم در اين مقطع خيلي حساس مي باشد، پيشنهاد مشاورين درخت دانش به شما متقاضيان و داوطلبان هدايت تحصيلي و همچنين به خانواده هاي اين عزيزان پيشنهاد مي كنيم كه نگاهي متفاوت به انتخاب رشته فرزندانشان داشته باشند، به اين منظور كه علاوه بر بازار كار رشته و زيرگروه مورد نظر علاقه و توانايي فرزندان خود را مورد توجه قرار دهند.

سال تحصيلي 97-98 براي هدايت تحصيلي يك سال متفاوتي خواهد بود چون كه براساس اطلاعات منتشر شده از لحاظ انتخاب افراد شاهد افزايش ظرفيت هايي كه اعلام شده هستيم.

براي هدايت تحصيلي هيچ گونه اجباري وجود ندارد و براي رشته هايي كه علاقمندان آن زياد هستند، افزايش ظرفيت وجود خواهد داشت تا اگر دانش آموزي قصد ورود به رشته اي را داشت، به تقاضاي او پاسخ داده شود؛ چراكه با توجه به آمار تعداد كمي از دانش آموزان در رشته تحصيلي مورد علاقه خود مشغول به تحصيل هستند بنابراين سال نهم بايد جدي گرفته شود.

زمان شروع سامانه انتخاب رشته و هدايت تحصيلي 98-99 مشخص شد

سامانه هدايت تحصيلي همگام پايه نهم و انتخاب رشته پايه نهم بعد از امتحانات نهايي و از نيمه دوم تيرماه 98 آغاز خواهد شد، دوستان مي توانند براي انتخاب رشته خود و تعيين اولويت هاي انتخابي با مشاورين درخت دانش در ارتباط باشند.

دريافت فرم هاي هدايت تحصيلي

دريافت فرم هاي هدايت تحصيلي معمولا از طريق واحدهاي مدارس ارائه مي شود اما سال تحصيلي 97- 98 احتمالا از طريق اينترنتي هم دريافت شود.

دو فرم اصلي براي هدايت تحصيلي وجود دارد

     1) فرم توصيه نامه

     2) فرم زمانبندي  

اين فرم‌ها از ۲۰ تيرماه صادر مي‌شود و دانش‌آموزان و خانواده‌ها مي‌توانند از طريق مدارس متوسطه اول نسبت به دريافت آنها اقدام كنند. براي كسب اطلاعات بيشتر و دريافت اين فرم ها (هدايت تحصيلي و انتخاب رشته پايه نهم) بر روي لينك زير كليك كنيد.در اين مقاله سعي بر اين داريم كه فرم هاي هدايت تحصيلي پايه نهم، ورود به سايت همگام هدايت تحصيلي پايه نهم را براي دوستان عزيز كامل توضيح داده و شرايط و زمان هدايت تحصيلي را توضيح دهيم.

انتخاب رشته پايه نهم مهم ترين مرحله زندگي افراد براي تحصيل در آينده و انتخاب زيرگروه تحصيلي مي باشد. با توجه به اينكه طي سالهاي اخير فرم هاي هدايت تحصيلي در مقطع متوسطه به دانش آموزان براي راهنمايي هاي بيشتر ارائه ميشد، در سال تحصيلي 97-98 احتمال مي رود كه فرم هاي تحصيلي با كمي تغييرات ارائه شوند.

توجه: دريافت نمونه برگ فرم هاي هدايت تحصيلي پايه نهم در انتهاي مقاله قرار داده شده است.(كپي كردن آزاد مي باشد، توصيه مي شود قبل از دريافت مطالب را بادقت مطالعه نماييد.)

مشاوره و راهنماي هدايت تحصيلي و تكميل فرم هاي پايه نهم 98

هدايت تحصيلي و نحوه تكميل فرم هاي هدايت تحصيلي پايه نهم يكي از مهمترين بحث هاي است كه يك دانش آموز در طي انتخاب رشته خود بايد مد نظر داشته باشد، براي دانستن اين كه چگونه انتخاب رشته كنيم در پايه نهم و مشاوره و راهنمايي و معرفي رشته ها و بازار كار انتخاب بهترين رشته بر اساس استعداد دانش آموز، رشته تجربي يا فني حرفه اي ؟ مي توانيد با شماره 9099072943 بدون گرفتن پيش شماره و از طريق تلفن ثابت تماس حاصل نماييد.

براي مطالعه پربازديد ترين مقالات درخت دانش در مورد انتخاب مدرسه پايه نهم:

نحوه ثبت نام مدارس شاهد 98

ثبت نام مدارس نمونه دولتي 98-99

لينك مشاهده به زودي فعال خواهد شد اما در زير مي توانيد فرم هاي سالهاي قبل را مشاهده نماييد.

مشاهده فرم هاي هدايت تحصيلي

فرآيند ثبت‌نام در دو هفته انتهايي تير و دو هفته ابتدايي مردادماه صورت مي‌گيرد و ثبت‌نام براساس اولويت‌هاي زمان‌بندي كه به دانش‌آموز اعلام شده ميباشد و دانش‌آموز مراجعه كرده و ثبت‌نام مي‌كند.

[caption id="attachment_6686" align="aligncenter" width="300"]فرم هاي هدايت تحصيلي پايه نهم(فرم شماره يك) فرم هاي هدايت تحصيلي پايه نهم فرم شماره يك[/caption] [caption id="attachment_6687" align="aligncenter" width="300"]فرم هاي هدايت تحصيلي پايه نهم فرم هاي هدايت تحصيلي پايه نهم شماره دوم[/caption] [caption id="attachment_6688" align="aligncenter" width="300"]فرم هاي هدايت تحصيلي پايه نهم فرم هاي هدايت تحصيلي پايه نهم فرم شماره سوم[/caption] [caption id="attachment_6689" align="aligncenter" width="300"]فرم هاي هدايت تحصيلي پايه نهم فرم هاي هدايت تحصيلي پايه نهم فرم شماره چهارم[/caption] [caption id="attachment_6690" align="aligncenter" width="300"]فرم هاي هدايت تحصيلي پايه نهم فرم هاي هدايت تحصيلي پايه نهم فرم شماره پنجم[/caption] [caption id="attachment_6691" align="aligncenter" width="300"]فرم هاي هدايت تحصيلي پايه نهم فرم هاي هدايت تحصيلي پايه نهم شماره ششم[/caption] [caption id="attachment_6694" align="aligncenter" width="300"]فرم هاي هدايت تحصيلي پايه نهم فرم هاي هدايت تحصيلي پايه نهم فرم شماره هفت[/caption]

 

مشاوره تحصيلي درخت دانش

جهت دريافت اطلاعات و رفع سوالات و ابهامات تحصيلي خود (هدايت تحصيلي و انتخاب رشته پايه نهم) و همچنين برنامه ريزي درسي تيزهوشان و نمونه دولتي در سراسر ايران بدون نياز به گرفتن پيش شماره از طريق تلفن ثابت با شماره تلفن 9099072943  تماس بگيريد تا مشاوران مجرب و آگاه درخت دانش شما را در رفع نيازهاي تحصيلي و ارائه اطلاعات به روز راهنمايي نمايند.

راههاي ارتباطي با مشاوران مجرب درخت دانش

شماره تماس: 9099072943

كانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اينستاگرام: سامانه مشاوره تحصيلي درخت دانش


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ساعت 10:34
توسط عطاالله شریفی | تعداد بازديد : 6 | لينك ثابت

براي قبولي در اولويت اول هدايت تحصيلي پايه نهم بايد چيكار كنيم؟

ما در اينجا درصد هاي تاثير بر انتخاب اولويت ها را موردي توضيح خواهيم داد كه دانش آموز اطلاع داشته باشد كه هر كدام از قسمت هاي سايت هدايت تحصيلي پايه نهم چه درصد و امتياز و در نهايت چه تاثيري بر انتخاب رشته پايه نهم وي دارد:

 1. نظر مشاور: با توجه به جمع‌ بندي موارد بالا و صحبت با دانش‌آموز و خانواده‌ اش انجام مي‌شود و 10 درصد از اين 100 امتياز را شامل مي‌شود.
 2. نحوه پاسخ به آزمون‌ هاي مشاوره‌ اي: سؤالات آن طوري طراحي شده تا تمام ابعاد دانش‌آموزان و رغبت واقعي و توانمندي‌ هاي‌شان را به طور كامل نشان دهد. اين عامل 30 درصد از امتياز كل است.
 3. نظر دانش‌آموز: از دانش‌آموز نظرخواهي مي‌شود و 10 درصد از 100 امتياز كل به آن اختصاص دارد.
 4. نظر والدين: 5 درصد از امتياز كل به آن اختصاص داده شده است.
 5. نظر تمام معلم‌هاي دوره‌ي متوسطه:  كه 10 درصد كل را شامل مي‌شود.
 6. كارنامه تحصيلي يا همان نمرات درسي: 35 درصد مجموع امتيازهاست و با توجه به كارنامه‌هاي پايه‌ي هفتم و هشت و نهم، محاسبه مي‌شود.

اولويت‌بندي رشته‌هاي تحصيلي بر اساس امتياز كسب‌ شده‌ي شما از 100 تعيين مي‌شود

 

با ارتباط با مشاوران درخت دانش شانس قبولي در اولويت هدايت تحصيلي خود را افزايش دهيد

آزمون همگام چيست؟

آزمون همگام معمولا در قالب دو تا آزمون رغبت و توانايي گرفته در سايت همگام هدايت تحصيلي كه داوطلبان به نسبت انتخاب خود در انتخاب رشته بايد سوالات را به طور منظم پاسخ داده و بر اساس درجه بندي علاقه و يا همان رغبت و توانايي از عدد يك كه پايين ترين و بالاترين درجه كه عدد پنج مي باشد را شامل شود انتخاب كرده و تا حدودي انتخاب رشته خود را براي ادامه تحصيلي در زيرگروه هاي مختلف از جمله علوم رياضي، علوم تجربي، علوم انساني، فني و حرفه اي و كاردانش همچنين گروه ادبيات و هنر انجام مي دهند.

آزمون همگام را مي توانيد با مشاوران تحصيلي درخت دانش تجربه نماييد با شماره گيري 9099072943 از طريق تلفن ثابت بدون نياز به گرفتن كد در ارتباط باشيد.

آزمون هاي مشاوره اي سايت همگام

سايت همگام آزمون هاي مشاوره كه شامل آزمون هاي خودارزيابي شده مي باشد در زير با مشاهده تصاوير مي توانيد آزمون هاي خود را پاسخ داده و شخصيت و روانشناسي دانش آموزان در اين مرحله انجام مي گيرد. در زير مي توانيد تصاوير مربوط به آزمون خودارزيابي يا همان آزمون هاي مشاوره اي را مشاهده نماييد.

 


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ساعت 10:25
توسط عطاالله شریفی | تعداد بازديد : 8 | لينك ثابت

آموزش طراحی کابینت از موارد لازم برای نصب کابینت اصولی و استفاده از فضای کم است. برای آموزش طراحی کابینت شما می توانید به مراکز فنی و حرفه ای مراجعه کنید.

آموزش طراحی کابینت

رشته آموزش طراحی کابینت یکی از رشته های پر درآمد محسوب می شود. چون امروز اکثر افراد به فکر بازسازی منازل خود و یا ساختن منازل و آپارتمان های جدید هستند و دوست دارند طرح کابینت ها متفاوت، زیبا و چشم نواز باشد. به دلیل رقابت شدید بین کابینت کاران، باید سعی کنید با کسب مهارت و تخصص در این رشته، کسب و کار خود را به صورت حرفه ای آغاز کنید. برای اینکه در رشته طراحی کابینت از رقیبان خود موفق تر باشید باید با مدل های روز دنیا و طرح های متفاوتی از طراحی های کابینت آشنایی جامع و کامل داشته باشید. در این مقاله قصد داریم شما را با آموزش طراحی کابینت آشنا کنیم، امیدواریم با مطالعه مقاله اطلاعات لازم در این زمینه را دریافت کنید.

صفر تا صد آموزش طراحی کابینت

برای شروع کار و طراحی کابینت ابتدا باید با دو نرم افزار قدرتمند 3dmax و اتوکد آشنایی داشته باشید. اما ناگفته نماند که آشنایی و تسلط کامل بر این دو نرم افزار مستلزم سال ها تلاش و پشتکار است. ولی روش های مختلف و راحتی وجود دارد که شما می توانید در کمتر از 5 ساعت این دو نرم افزار  را یاد بگیرید، و یک کابینت فوق العاده حرفه ای طراحی کنید.

در بسیاری از آموزشگاه های اختصاص داده شده، برای طراحی کابینت، زمان زیادی صرف رفت و آمد می شود. و مواردی آموزش داده می شود که اصلا کاربردی نیست و این  طولانی شدن زمان باعث دلزدگی  در آموزش طراحی کابینت می شود.

آموزش اینترنتی طراحی کابینت برای افراد پر مشغله ای که امکان حضور در کلاس ها را ندارند بسیار مفید است. اما خالی از ذکر نیست که طراحی کابینت و نصب آن، نیاز به تمرین و تکرار زیاد دارد، اگر چنانچه کسی حوصله تمرین و تکرار نداشته باشد، کلاس آموزشی مفیدتر خواهد بود. طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه، مستلزم پیاده کردن اصول صحیح طراحی کابینت است. طراحی کابینت آشپزخانه یک سری اصول و قوانین دارد که اگر درست اجرا شود، نتیجه کار یک آشپزخانه شیک و زیبا خواهد بود.

راهنمایی آموزش طراحی کابینت

مطمئنا مهمترین قسمت از هر آشپزخانه ای را کابینت های آن تشکیل می دهند. کابینت های هر آشپزخانه ای مشخص کننده سبک طراحی آشپزخانه است. کابینت ها در هر سبکی نصب شوند، آشپزخانه نیز همان سبک را به خود می گیرد. در طراحی کابینت آشپزخانه، انتخاب دستگیره ها هم نباید از چشم مخفی بماند و دستگیره های کابینت در سبک طراحی آشپزخانه نقش دارند.

انتخاب رنگ مناسب نیز یکی از اصول اساسی در طراحی کابینت است. در طراحی کابینت های مدرن، بیشتر از رنگ های سرد استفاده می شود. استفاده از رنگ های سرد، در طراحی آشپزخانه باعث می شود آشپزخانه، بزرگتر به چشم می آید. می توان در طراحی کابینت از ورقه های چوبی و یا mdf طرح چوب استفاده کرد تا سبک مدرن تری داشته باشد. اما ناگفته نماند استحکام کابینت چوبی به مراتب بیشتر از کابینت mdf است و کابینت های mdf در صورت خراب شدن تقریبا می توان گفت، غیر قابل تعمیر هستند.

کابینت های mdf تنوع رنگی بسیار زیادی دارند، و با آموزش طراحی کابینت اصولی و استفاده از رنگ های مدرن، می توانید آشپزخانه ای با سبک مدرن طراحی کنید. اکنون اگر فضای آشپزخانه شما کوچک است، بعد از طراحی کابینت ها، با انتخاب رنگ سفید، آشپزخانه را به سبک اسکاتلندی طراحی کنید و فضای کم آشپزخانه را بزرگتر نشان دهید.


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ساعت 15:25
توسط عطاالله شریفی | تعداد بازديد : 12 | لينك ثابت
برچسب ها : آموزش طراحی کابینت,صفر تا صد آموزش طراحی کابینت,طراحی کابینت,

امروزه انواع مدل کابینت آشپزخانه با تنوع زیادی در بازار موجود است، برای خرید و انتخاب کابینت آشپزخانه مناسب به آشنایی با انواع مدل کابینت آشپزخانه نیاز است

انواع مدل کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه نقش به سزایی در دکوراسیون و کارآمد بودن آشپزخانه دارد و باید با دقت زیادی انتخاب شود. برای انتخاب کابینت آشپزخانه مناسب باید با انواع مدل کابینت آشپزخانه آشنایی پیدا کرد و درک درستی از انواع متریال ها و جنس آن ها داشته باشیم. در فروشگاه ما انواع مدل کابینت آشپزخانه برای خرید موجود است و ما راهنمایی های لازم را برای خرید کابینت آشپزخانه مناسب در اختیار شما قرار خواهیم داد.

راهنمای خرید انواع کابینت آشپزخانه

مدل های مختلف کابینت آشپزخانه بر اساس جنس مواد سازنده و متریال به کار گرفته شده برای ساخت آن بخش بندی می شود. انواع مدل کابینت آشپزخانه با توجه به جنس مواد سازنده ی آن؛ کابینت ملامینه، کابینت ام دی اف، کابینت های گلاس، کابینت وکیوم، کابینت روکش چوب و کابینت تمام چوب هستند. معیار اصلی قیمت گذاری کابینت به نوع متریال به کار گرفته شده در آن بستگی دارد و هر چه جنس آن بهتر باشد، مسلما قیمت نیز بالا می رود.

برای انتخاب کابینت آشپزخانه مناسب باید میزان فضای آشپزخانه، سبک دکوراسیون خانه و میزان بودجه ای که در اختیار دارید را در نظر بگیرید. خوشبختانه کابینت های آشپزخانه در سایزهای مختلفی ساخته می شوند و می توان با توجه به فضایی که در آشپزخانه در اختیار دارید، کابینت مناسب خود را پیدا کنید. کابینت های آشپزخانه در سبک های مختلفی ساخته می شوند و خلاقیت سازندگان موجب ابداع سبک های مختلف دکوراسیون آشپزخانه شده است. متناسب با دکوراسیون خانه شما انواع مدل کابینت آشپزخانه نیز موجود است و در انتخاب طرح مناسب دست شما بازتر خواهد بود.

کابینت های آشپزخانه در سبک های مدرن، کلاسیک، معاصر، تلفیقی، سنتی، آسیایی، ساحلی، صنعتی، مزرعه ای، مدیترانه ای، اروپایی و ... ساخته می شوند و اکثر این سبک ها در فروشگاه ما برای خرید موجود هستند. شما می توانید با هر بودجه ای که در اختیار دارید یک کابینت آشپزخانه مناسب خریداری کنید. جهت دریافت راهنمایی بیشتر برای خرید کابینت آشپزخانه، دیگر مطالب سایت را مطالعه نمایید و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خرید اینترنتی انواع کابینت آشپزخانه

فروشگاه ما از انواع مدل کابینت آشپزخانه از معتبرترین برندهای تولید کابینت آشپزخانه برخوردار است و امکان خرید اینترنتی آن ها نیز وجود دارد. خرید اینترنتی کابینت آشپزخانه نسبت به خرید فیزیکی از بازار مزیت هایی دارد و بسیار راحت تر است. هنگام خرید اینترنتی کابینت آشپزخانه، دست شما برای انتخاب طرح مناسب بازتر است و در عین حال در مصرف انرژی و زمان نیز صرفه جویی خواهد شد. با خرید اینترنتی شما می توانید درباره انواع طرح ها، سبک ها و متریال های کابینت آشپزخانه تحقیق کنید و خرید آگاهانه تری داشته باشید.

کارشناسان ما در طول 24 ساعت، آماده پشتیبانی و راهنمایی شما برای آشنایی با انواع مدل کابینت آشپزخانه هستند. شما می توانید در طول شبانه روز میان کالاهای ما جست و جو کنید و بدون محدودیت از تمامی طرح های کابینت آشپزخانه بازدید کنید. یکی از مهمترین مزیت های خرید اینترنتی کابینت آشپزخانه، تفاوت چشمگیر قیمت به دلیل عدم وجود واسطه است. شما می توانید بهترین نوع کابینت آشپزخانه را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اسرع وقت خریداری نمایید.

انواع مدل کابینت آشپزخانه در فروشگاه ما موجود است و شما می توانید با جست و جو در میان طرح ها، کابینت مناسب را برای آشپزخانه خود پیدا کنید. هنگام جست و جو شما می توانید نتایج را بر اساس کمترین قیمت و بیشترین قیمت، جدید ترین طرح، سبک طراحی، جنس کابینت، برند سازنده، رنگ کابینت و ... فیلتر کنید. لازم به ذکر است که تحویل کابینت ها در اسرع وقت و با بیشترین دقت ممکن انجام می شود.


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ساعت 15:13
توسط عطاالله شریفی | تعداد بازديد : 15 | لينك ثابت
برچسب ها : انواع مدل کابینت آشپزخانه,خرید انواع مدل کابینت آشپزخانه,تهیه انواع مدل کابینت آشپزخانه,

کابینت مدرن آشپزخانه در انواع مختلف عرضه شده است. که می توان کابینت مدرن آشپزخانه را به راحتی از طریق وب سایت های اینترنتی خریداری نمود

کابینت مدرن آشپزخانه

کابینت مدرن آشپزخانه در انواع مختلف عرضه شده است که هر یک ویژگی های خاصی دارد و متناسب با هر سلیقه ای تولید شده است. کابینت های مدرن بدون دستگیره توجه بسیاری را به خود جلب نموده است و فروش بیشتری نسبت به بقیه انواع آن دارد. جهت خرید این کابینت ها مراکز مختلفی فعالیت می کنند که بهترین روش خرید را می توان مراجعه به وب سایت های اینترنتی دانست. هیچ فکر کرده اید کابینت های مدرن به چه کابینت هایی گفته می شود؟ برای پاسخ به این سوال در ادامه با ما باشید:

راهنمای خرید کابینت مدرن آشپزخانه

کابینت مدرن آشپزخانه به کابینت هایی گفته می شود که هم زیبایی خاصی دارند و هم مکانیزه باشند. در هنگام خرید کابینت مدرن آشپزخانه باید مواردی را در نظر داشته باشید که یکی از این موارد توجه به کیفیت محصول می باشد که با توجه کردن به برند محصول قابل تشخیص خواهد بود. از دیگر مواردی که در هنگام خرید کابینت مدرن آشپزخانه باید در نظر داشته باشید رنگ کابینت است که تاثیر بسزایی در زیبایی بخشیدن به آشپزخانه شما خواهد گذاشت.

رنگ های براق معمولا سبب بزرگتر جلوه کردن آشپزخانه خواهد شد البته باید رنگ کابینت را نسبت به سلیقه و دیگر اجزای خانه انتخاب نمایید. کابینت های مدرن آشپزخانه امروزه لمسی هستند و با یک تماس کوچک در آنها به صورت اتوماتیک باز خواهند شد که توانسته توجه بسیاری را به خود جلب نماید. کابینت های مدرن آشپزخانه امروزه هم فلزی هستند و هم از جنس چوب ساخته می شوند که انتخاب نوع آن بستگی به خود شما خواهد داشت. از برندهای معروف کابینت آشپزخانه می توان به استر کوکین، بینس، بولس آپ و کلایو کریستین اشاره کرد. هر یک از این کابینت ها ویژگی های خاصی خواهند داشت.

انواع کابینت مدرن آشپزخانه

کابینت های مدرن آشپزخانه در انواع مختلف عرضه شده اند که هر یک برای معماری های خاصی کاربرد خواهند داشت. کابینت های چوبی معمولا بیشتر مورد توجه قرار می گیرند و شیک تر نیز دیده می شوند. باید توجه داشته باشید که اندازه کابینت مهمترین مولفه در انتخاب آن می باشد که متناسب بودن آن با اندازه آشپزخانه شما امری ضروری است. در هنگام خرید کابینت مدرن آشپزخانه باید در نظر داشته باشید که کابینت های خریداری شده متناسب با دیگر بخش های منزل شما باشند.

کابینت های مدرن برای آشپزخانه را معمولا در دو رنگ در نظر می گیرند که زیبایی خاصی به آشپزخانه خواهد بخشید و بیشتر جلب توجه خواهد نمود. برخی کابینت ها از جنس مات هستند و برخی براق ساخته می شوند که تاثیر بسزایی بر زیبایی خواهد داشت و هر کدام از انواع کابینت قابلیت نصب به هر آشپزخانه را خواهد داشت. از انواع کابینت های مدرن برای آشپزخانه می توان به کابینت های گلاس، کابینت مدرن سفید، مدرن ام دی اف براق، بدون دستگیره، طرح چوب و ترکیب کابینت مات و براق اشاره کرد.

خرید اینترنتی کابینت مدرن آشپزخانه

جهت خرید کابینت مدرن آشپزخانه مراکز مختلفی وجود دارد که از جمله مهمترین مراکز خرید این کابینت ها می توان به وب سایت های اینترنتی اشاره نمود که از این وب سایت ها می توانید انواع کابینت های مدرن را مشاهده نمایید و تمامی مشخصات آنها را به همراه عکس محصول مشاهده نمایید. همچنین می توانید در صورتی که بین دو انتخاب بلاتکلیف مانده اید می توانید آنها را با یکدیگر مقایسه کنید و به بهترین انتخاب برسید. خرید اینترنتی کابینت مدرن آشپزخانه این امکان را فراهم خواهد نمود که محصول خریداری شده را بدون هیچ دردسری در جلوی درب منزل خود تحویل بگیرید.


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ساعت 15:06
توسط عطاالله شریفی | تعداد بازديد : 14 | لينك ثابت
برچسب ها : کابینت مدرن آشپزخانه,خرید کابینت مدرن آشپزخانه,جنس کابینت مدرن آشپزخانه,

راهنمای خرید کابینت آشپزخانه به شما کمک خواهد کرد که بهترین انتخاب را داشته باشید. همچنین راهنمای خرید کابینت آشپزخانه شما را با نحوه خرید آشنا خواهد کرد

چرا راهنمای خرید کابینت آشپزخانه برای خرید مهم است

راهنمای خرید کابینت آشپزخانه به شما کمک خواهد کرد که بهترین محصول را خریداری نمایید. همچنین با استفاده از راهنمای خرید کابینت آشپزخانه دیگر نگران جنس محصول نخواهید بود چرا که پس از آشنایی کامل با انواع کابینت آشپزخانه می توانید به خرید اقدام نمایید و بهترین انتخاب را داشته باشید.

 خرید کابینت آشپزخانه از مراکز مختلفی امکان پذیر خواهد بود که وب سایت های اینترنتی را می توان به عنوان بهترین مرکز در فروش کابینت های آشپزخانه دانست. در ادامه توضیحات کامل تری از این قبیل ارائه نموده ایم:

راهنمای خرید کابینت آشپزخانه

بسیاری به دنبال راهنمای خرید کابینت آشپزخانه هستند چرا که داشتن اطلاعاتی جهت خرید کابینت مورد نیاز خواهد بود که پس از علم به این اطلاعات بهتر می توان تصمیم نهایی را برای خرید گرفت. همچنین راهنمای خرید کابینت آشپزخانه این امکان را فراهم خواهد نمود که بهترین کابینت را انتخاب کنید و زیبایی آشپزخانه خود را تضمین نمایید. در هنگام خرید کابینت آشپزخانه باید مواردی را در نظر داشته باشید که کابینت خریداری شده از جنس مرغوب باشد و کارایی بیشتری داشته باشد.

کابینت های آشپزخانه در انواع مختلف عرضه شده اند که هر یک ویژگی های به خصوصی دارند و کارایی های متفاوتی نیز خواهند داشت. همچنین کابینت های آشپزخانه را در برندهای مختلف می توانید مشاهده نمایید که از نظر کیفیت و قیمت با یکدیگر متفاوت خواهند بود.

در هنگام خرید کابینت آشپزخانه باید در نظر داشته باشید که رنگ کابینت ها را به گونه ای انتخاب نمایید که با سایر بخش های منزل و آشپزخانه شما همخوانی داشته باشد. همچنین بسیاری از افراد از کوچک بودن آشپزخانه خود رنج می برند که این افراد باید رنگ کابینت خود را به گونه ای انتخاب نمایند که آشپزخانه را بزرگتر جلوه دهد.

خرید اینترنتی کابینت آشپزخانه

خرید کابینت آشپزخانه از مراکز مختلفی امکان پذیر می باشد که یکی از بهترین مراکز خرید کابینت آشپزخانه وب سایت های اینترنتی هستند که در این وب سایت ها می توانید انواع کابینت های آشپزخانه را مشاهده نمایید و ویژگی ها و همچنین مشخصات کامل آن را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به قیمت محصول آنها را با یکدیگر مقایسه نمایید و بهترین مورد را انتخاب کنید.

از مزایای خرید اینترنتی کابینت آشپزخانه می توان به امکان دریافت آن به آدرس مورد نظر شما اشاره کرد که در کمتر از 72 ساعت محصول خریداری شده را تحویل خواهید گرفت. همچنین این وب سایت ها مدل های مختلف و متنوعی را در اختیار شما قرار خواهند داد که می توانید از تنوع محصولی بالا نیز استفاده نمایید و بهترین مورد را خریداری کنید. از جمله برندهای محبوب کابینت آشپزخانه می توان به آرسینا، بوفی، بینس، گیوکوندا و دوکا اشاره کرد.

خرید اقساطی کابینت آشپزخانه

بسیاری افراد میل به خریدن بهترین کابینت آشپزخانه دارند اما به دلیل کمبود وجه نقد امکان خرید کابینت آشپزخانه مرغوب را ندارند اما برخی وب سایت های اینترنتی جهت جلب رضایت مشتریان اقدام به فروش اقساطی کابینت آشپزخانه نموده اند که می توانید مبلغ کابینت را به صورت قسطی به این مراکز پرداخت نمایید.

لازم به ذکر است که شیوه قسط بندی متفاوت خواهد بود و در اقساط 6 و 12 ماهه ارائه می شود. البته می توانید از طریق حرف زدن با مسئول وب سایت و یا فروشنده قسط بندی مبلغ را به صورت اختصاصی انجام دهید. خرید اقساطی کابینت آشپزخانه با ارائه چک به این مراکز امکان پذیر خواهد بود.


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ساعت 14:57
توسط عطاالله شریفی | تعداد بازديد : 12 | لينك ثابت
برچسب ها : راهنمای خرید کابینت آشپزخانه,خرید اینترنتی کابینت آشپزخانه,خرید اقساطی کابینت آشپزخانه,

برای خرید کابینت آشپزخانه، بهتر است تا کمی درباره انواع آنها بیشتر بدانید. در این مقاله هر آنچه از خرید کابینت آشپزخانه لازم است بدانید گفته شده است.

خرید کابینت آشپزخانه

برای خرید کابینت آشپزخانه، بهتر است تا کمی درباره انواع آنها بیشتر بدانید. نکته بسیار مهمی که در خرید کابینت آشپزخانه باید درباره آن بدانید در واقع شناخت انواع کابینت هاست. بررسی قیمت انواع کابینت و راحتی آن ها هنگام استفاده و همچنین کیفیت و دوام آن ها از جمله نکات بسیار مهم دیگر در خرید کابینت آشپزخانه است. دیزاین زیبای آشپزخانه نقش تعیین کننده ای در زیبایی منزل شما دارد.

انتخاب کابینت مناسب نیز تاثیر گذارترین شاخص در دیزاین آشپزخانه است. هدف از این مقاله، ارائه یک راهنمای خرید کابینت آشپزخانه به همراه مهمترین نکات در این زمینه می باشد.

چند نوع کابینت آشپزخانه وجود دارد؟

امروزه کابینت های آشپزخانه در انواع مختلفی وجود دارند اما به طور کلی می توان آن ها را در دو دسته تقسیم بندی کرد:

 • دسته اول شامل انواع کابینت های فلزی است که امروزه کمتر مورد استفاده قرار می گیرند. کابینت های فلزی همچنان در رنگ های بسیار متنوعی ساخته می شوند. این کابینت ها به دلیل برخی از معایبی که دارند (مانند زنگ زدن در هوای مرطوب و سختی نظافت) جای خود را به کابینت های چوب داده اند. اما به دلیل تنوع رنگی و قیمت مناسب هنوز هم مورد استفاده قرار می گیرند. کابینت های استیل ضد زنگ، پرکاربردترین نوع از کابینت های فلزی هستند.
 • دسته دوم شامل انواع کابینت های چوبی است که نسبت به کابینت های فلزی قیمت بیشتری دارند. اگر کابینت خود را تمام چوب انتخاب کنید، هزینه بسیاری را باید بپردازید. معمولا در سبک های کلاسیک از کابینت های تمام چوب استفاده می شود که بدلیل گرانی در بین عموم مردم رواج ندارد. نوع رایج در خرید کابینت آشپزخانه در ایران و در دنیا کابینت های MDF است. ام دی اف از فراورده های چوب است که آن را به منظور زیبایی و دوام بیشتر در کاربردهایی مانند کابینت آشپزخانه، روکش می کنند که بر این اساس به سه دسته رایج کابینت های ملامینه، کابینت های هایگلاس و کابینت های ممبران تقسیم می شوند. کابینت های ممبران، گران ترین نوع کابینت ام دی اف با روکش PVC هستند که با دستگاه های CNC ابزار کاری شده اند.

قیمت مناسب ترین و رایج ترین نوع کابینت چوبی، کابینت ام دی اف با روکش ملامینه می باشد.

در خرید کابینت آشپزخانه بهتر است چه چیزهایی را مد نظر قرار دهید؟

اولین چیزی که در خرید کابینت آشپزخانه باید در نظر بگیرید، سبک طراحی آشپزخانه است. اینکه شما چه سبکی را برای دکوراسیون آشپزخانه در نظر دارید داشته باشید، به شما در رد کردن کابینت هایی که مناسب سبک طراحی تان نیستند کمک می کند.

دقت داشته باشید که شما می توانید انواع کابینت ها را به صورت ترکیبی با یکدیگر نیز به کار ببرید. مقدار فضای کابینت خورِ آشپزخانه را در نظر بگیرید و بین بودجه ای که دارید و نوعی که انتخاب می کنید بالانس برقرار کنید. اگر فکر می کنید با توجه به افزایش قیمت ها، بودجه کمی دارید، می توانید به خرید اقساطی کابینت آشپزخانه هم فکر کنید تا از این طریق بتوانید انتخاب های بیشتری داشته باشید. در شکل زیر نمونه ای از کابینت هایگلاس را می بینید.

به عادت های شخصی خود توجه ویژه کنید. مثلا اگر عادت به منظم بودن همیشگی دارید می توانید از کابینت های با درب های شیشه ای استفاده کنید. به مرغوب بودن جنس کابینت بسیار توجه کنید. مثلا در کشوها از ریل های مرغوب استفاده کنید تا زود خراب نشوند. در انتخاب رنگ کابینت بسیار دقت کنید. اگر کابینت های شما با دستگیره مخفی نیستند، در انتخاب دستگیره در خرید کابینت آشپزخانه بسیار بسیار دقت کنید. زیرا دستگیره ها تاثیر زیادی در نمای کابینت تان دارد.

دیدن مدل های متنوع کابینت آشپزخانه

با توجه به مشغله زیاد، آلودگی هوا، شلوغی و ترافیک، توصیه ما به شما این است که پیش از رفتن به بازار، حتما به فروشگاه های آنلاین هم سر بزنید. بسیاری از شرکت ها نمونه کارهای متنوع خود را در وبسایت های خود قرار می دهند و شما با کمترین زحمت به آنها دسترسی دارید. این شرکت ها اغلب علاوه بر خرید حضوری، امکان خرید اینترنتی کابینت آشپزخانه را هم فراهم کرده اند.

در خرید کابینت آشپزخانه دقت کنید. شما در حال خرید برای یکی از مهم ترین بخش های منزل هستید. به جنس، سبک و رنگ انتخاب خود توجه کنید، شرکت های معتبر و قابل اطمینان را برای خرید کابینت آشپزخانه شناسایی کنید، از مشاورین آن ها راهنمایی بخواهید، به چند جا سر بزنید و جاهای مختلف را با هم مقایسه کنید. کابینت های آشپزخانه شما در یکی از این فروشگاه ها، انتظار آمدن به خانه شما را می کشند.


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ساعت 14:49
توسط عطاالله شریفی | تعداد بازديد : 11 | لينك ثابت
برچسب ها : خرید کابینت آشپزخانه,انواع کابینت آشپزخانه,مدل های کابینت آشپزخانه,

خرید اقساطی کابینت آشپزخانه بهترین روش برای تهیه این محصولات می باشد. برای خرید اقساطی کابینت آشپزخانه می شود از طریق سایت معتبر اینترنتی اقدام نمود.

خرید اقساطی کابینت آشپزخانه

انواع کابینت از پرفروش ترین تجهیزات آشپزخانه محسوب می شود. بهترین راه حل برای تهیه این تجهیزات خرید اقساطی کابینتآشپزخانه از طریق مراکز معتبر می باشد. با خرید اقساطی کابینت آشپزخانه می شود از آن برای دکوراسیون و چیدمان مناسب آشپزخانه استفاده کرد. در ساخت این تجهیزات کاربردی در شرکت های سازنده از بهترین مواد اولیه و طرح های مدرن بهره گرفته می شود. برای خرید اقساطی این محصول بهترین راه سر زدن به سایت های اینترنتی می باشد.

خرید انواع کابینت آشپزخانه در مدل های جدید و مدرن از دغدغه های خریداران این تجهیزات ویژه آشپزخانه می باشد. در حال حاضر در بازار مدل های گوناگون کابینت آشپزخانه شیک و درجه یک با تنوع در نوع برند سازنده گردآوری شده است که می توان متناسب با فضای آشپزخانه و بودجه موجود بهترین آنها را سفارش داد.

آیا می دانید زیباترین مدل های کابینت آشپزخانه کدامند؟

انواع کابینت آشپزخانه زیبا و شیک از ضروریات هر آشپزخانه است که علاوه بر نظم دادن به ظروف و مواد غذایی، زیبایی آشپزخانه را چند برابر می کند. از این رو افراد در انتخاب کابینت آشپزخانه با دقت و وسواس عمل می کنند. از طرف دیگر برندهای سازنده کابینت نیز از طرح های خلاقانه و در عین حال کاربردی در ساخت این تجهیزات بهره می برند که تاثیر زیادی در استقبال خریداران دارد.

از زیباترین مدل های کابینت آشپزخانه می توان به انواع کابینت هایگلاس اشاره کرد که به صورت دسته دار و بدون دسته توسط برندهای معتبر تولید می شود. انواع کابینت ام دی اف، کابینت طرح چوب و کابینت های ساخته شده با فلزاتی مانند استیل از پرفروش ترین نمونه های کابینت آشپزخانه می باشد. از برندهای تولید کننده کابینت آشپزخانه که در بازار شناخته شده است می توان به طوبی، سامان چوب و آرتینو اشاره کرد که در جهت جلب نظر مشتری از ایده های خلاقانه بهره می برند.

در حال حاضر برای خرید کابینت آشپزخانه در مدل های گوناگون روش های مختلفی پیش روی خریدار وجود دارد. از خدمات مراکز فروش کابینت آشپزخانه می توان به خرید اقساطی کابینت آشپزخانه اشاره کرد. با خرید اقساطی کابینت آشپزخانه هر خریدار می تواند متناسب با نیاز خود بهترین این کالا را به صورت عمده و خرده خریداری نماید و در طی قسط های مختلف اقدام به پرداخت قیمت این کالا نماید. با توجه به مزایای مناسب خرید اقساطی امروزه بسیاری از افراد برای تهیه نمونه های مدرن کابینت آشپزخانه از طریق خرید اقساطی اقدام می نمایند.

خرید اینترنتی بهترین راه برای تهیه کابینت آشپزخانه

از بین راهکارهای مختلف برای خرید نقدی و نیز خرید اقساطی کابینت آشپزخانه سر زدن به سایت های اینترنتی است که جدیدترین این تجهیزات را در اختیار دارند. خرید اینترنتی کابینت آشپزخانه آن هم به صورت اقساطی مزایای متعددی به دنبال خواهد داشت.

از خدمات این سایت ها ارائه راهنمای خرید کابینت آشپزخانه است که حاوی اطلاعاتی از قبیل مشخصات محصول، برند و مدل این کابینت ها، قیمت خرید و نحوه سفارش می باشد. از این رو می توان با اقدام از طریق سایت های خرید اینترنتی و کسب اطلاعات مورد نیاز انواع کابینت آشپزخانه را با قیمت مناسب و به صورت نقد یا اقساطی تهیه نمود. برای خرید انواع کابینت آشپزخانه به صورت نقد و اقساط بدون توجه به زمان و مکان می شود از طریق سایت های اینترنتی اقدام کرد که صرفه جویی در هزینه های جانبی را به دنبال دارد.


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ساعت 14:42
توسط عطاالله شریفی | تعداد بازديد : 5 | لينك ثابت
برچسب ها : خرید اقساطی کابینت آشپزخانه,تهیه کابینت آشپزخانه,خرید اینترنتی کابینت آشپزخانه,
آخرين مطالب ارسالي
» خرید و فروش آپارتمان (دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ | ۲۰:۲۲)
» بهترین روش لاغری (شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۸ | ۲۰:۰۵)
» بریس پشت دندانی چیست؟ (شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۸ | ۱۵:۳۸)
» ارتودنسی شفاف یا نامرئی چیست؟ (چهارشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۸ | ۱۸:۱۳)
» املاک منطقه 22 (سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ | ۲۰:۱۶)
» داستان های کاهش وزن بعد از جراحی لاغری (یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ | ۱۹:۰۹)
» چگونه می توان با ارتودنسی به بهبود مشکلات خواب کمک کرد؟ (یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ | ۱۸:۳۷)
» مزایای عمل لاغری (چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ | ۱۹:۴۲)
» تاریخ پایان درمان ارتودنسی قطعی نیست (چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ | ۱۵:۴۱)
» چگونه ارتودنسی می تواند شما را جوانتر نشان دهد (سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ | ۱۸:۴۱)
» سرویس ماشین هیوندا و کیا خود را جدی بگیرید (سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ | ۱۸:۰۲)
» جراحی ساسی بای پس (سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ | ۱۶:۲۷)
» بهبود آپنه خواب با جراحی لاغری (دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ | ۱۵:۴۹)
» تغییر چهره بعد از ارتودنسی در ضایعه اپن بایت (دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ | ۱۴:۴۳)
» تغییر چهره بعد از ارتودنسی (شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ | ۲۱:۲۲)
» خوراکی هایی که نباید بعد از جراحی لاغری مصرف شوند (شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ | ۱۹:۵۰)
» عمل و روند جراحی اسلیو معده (سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ | ۱۴:۴۶)
» ورزش های مفید پس از جراحی لاغری (یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ | ۱۹:۲۱)
» اخبار جالب درباره ارتودنسی امروزی (یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ | ۱۵:۱۳)
» درمان ارتودنسی و افزایش طول عمر (شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ | ۲۰:۵۶)
نويسندگان
خبرنامه
جستجو
آخرين نظرات
» Информируем Вас об одорении решения выплатить Вам денежный бонус. Рекомендуем прямо сейчас сиюминутно пройти шаги зайдя по ссылке на главную страницу в срок до 2 дней пока Ваш доступ в систему не заблокирован!Переход на страницу: https://google.com - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
Направляем Вам Письмо об одорении решения выплат [ ... ] еход на страницу: https://google.com

» دوست - ۱۳۹۷/۰۵/۲۹
اگر به دنبال سرویسی وبلادهی یا سایت ساز رایگان با [ ... ] reenshot/sportblog_index.png https://sportblog.ir

آمار و ارقام سايت
» تاريخ : پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸
» بازديد امروز : 11
» بازديد ديرور : 391
» بازديد ماه گذشته : 2995
» بازديد سال گذشته : 18644
» كل بازديد : 44101

» كاربران آنلاين : 2
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 2

» مجموع مطالب : 896
» مجموع نظرات : 2
» تعداد اعضاي سايت : 0

» آي پي شما : 3.81.29.226
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 0
» ورودي هاي گوگل ديروز : 0

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۸/۰۸/۱۳