مجله اینترنتی هیرو

مجله اینترنتی هیرو
مجله اینترنتی هیرو
عضويت سريع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
تبادل لينك اتوماتيك
عنوان :
آدرس :
کد امنيتي :
چت باكس

نام :
وب :
پیام :
2+3=:
 
(Refresh)
بیلاگ
قدرت گرفته از : سرويس سايت ساز بیلاگ

کابینت طوسی در سال های اخیر بسیار مورد توجه دکوراتورها واقع شده است. شما می توانید کابینت طوسی رنگ را با مراجعه به وب سایت فروشگاه ما تهیه نمایید

کابینت طوسی

در سال های اخیر کابینت طوسی بسیار مورد توجه افراد در سراسر جهان واقع شده است و دکوراتورهای حرفه ای این رنگ کابینت را بیشتر ترجیح داده و در اولویت قرار می دهند. شما می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ما انواع پروژه های مختلف در این زمینه مورد مشاهده قرار داده و در صورت مورد پسند بودن اقدام به خرید کابینت طوسی مد نظر خود نمایید.

آیا به دنبال خرید و تهیه کابینت طوسی هستید؟

کابینت طوسی یکی از بهترین انتخاب هایی می باشد که می توانید با آن زیبایی چند برابری را به آشپزی خود ببخشید برخی از افراد رنگ طوسی را رنگی بی روح و غمگین می پندارند که این تفکر به کل اشتباه می باشد. امروزه دکوراتورهای بسیاری در سراسر جهان رنگ طوسی را برای زیبایی بیشتر و جلوه دادن به دیگر رنگ ها در این محیط مورد استفاده قرار می دهند.

علاوه بر آشپزخانه استفاده از دیوارها با طرح هایی با رنگ طوسی مورد انتخاب بسیاری از افراد قرار می گیرد. دکوراتورها برای انسجام و وحدت بیشتر در طراحی داخلی آشپزخانه علاوه بر کابینت طوسی رنگ از دیوارها، روکابینتی ها و حتی در کف آشپزخانه نیز از رنگ طوسی استفاده می کنند که در یک نگاه جذابیت خاصی را نمایان می کنند و توجه هر فردی را به خود جذب می کنند.

فروشگاه اینترنتی ما در زمینه فروش کابیت طوسی فعالیت داشته و باکیفیت ترین و بهترین جنس کابینت های طوسی را به فروش عموم می رساند اگر قصد خرید کابینت طوسی را دارید پیشنهاد می کنیم همین الان به وب سایت رسمی ما مراجعه نموده و پروژه های مختلف در این زمینه را مورد مشاهده قرار دهید و زیبایی این طرح دکوراسیون را مشاهده نمایید. بی شک شما نیز در یک نگاه بر عکس هایی از دکوراسیون آشپزخانه با کابینت طوسی جذب آن خواهید شد.

آیا می دانستید کابینت طوسی سبب لوکس به نظر رسیدن دکوراسیون آشپزخانه تان می شود؟

کابینت های طوسی تاثیر به سزایی در دکوراسیون و طراحی داخلی آشپزخانه شما خواهد داشت اگر شما از جمله افرادی هستید که برای زیبایی طرحی داخلی منزل خود اهمیت بسیاری قائل هستید این گزینه بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. تنها کافی است چیدمان و رنگ بندی مناسب دیگر لوازم آشپزخانه شما با رنگ طوسی وفق داشته باشند.

برای خرید اینترنتی کابینت طوسی، فروشگاه اینترنتی ما بهترین و معتبرترین مرکز خرید برای شما خواهد بود. تنها با روشن کردن وای فای گوشی خود به وب سایت ما مراجعه و با مطالعه راهنمای خرید کابینت طوسی اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید.

شما می توانید در صورت داشتن سوالاتی در این زمینه با شماره تماس ما در پایین صفحه با مسئولین مربوطه تماس حاصل نموده و پاسخ سوالات خود را دریابید. هم چنین قبل از اقدام به خرید این محصول می توانید با مشاوران مربوطه و یا دکوراتورهای حرفه ای در این زمینه صحبتی داشته باشید و با تصمیمی قاطع تر اقدامات لازم به خرید این محصول را انجام دهید.

فروشگاه اینترنتی ما با در اولویت قرار دادن کسب رضایت مشتریان و کاربران خود بهترین جنس محصول را ارائه می دهند و مناسب ترین قیمت را برای محصول فروشی خود تعیین و مشخص می کنند. مسلما شما با خرید این محصول از وب سایت فروشگاه رسمی ما نهایت احساس رضایت را خواهید داشت و به هیچ عنوان احساس پشیمانی را تجربه نخواهید کرد.


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در یکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ساعت 11:07
توسط عطاالله شریفی | تعداد بازديد : 6 | لينك ثابت
برچسب ها : کابینت طوسی,خرید کابینت طوسی,تهیه کابینت طوسی,

شرايط ثبت نام آزمون كارداني نظام جديد فني حرفه اي 98

ﺑﻴﺴﺖ و چهارمين دوره ﭘﺬﻳﺮش ﻛـﺎرداﻧﻲ ﻧﻈـﺎم ﺟﺪﻳـﺪ داﻧﺸـﮕﺎه ﻓﻨـﻲ و ﺣﺮﻓـﻪ اي و ﻣﺆﺳﺴﺎت آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﻲ ﻏﻴﺮدوﻟﺘﻲ  ـ ﻏﻴﺮاﻧﺘﻔﺎﻋﻲ درسال 1398 اساس ﻣﺼﻮﺑﺎت ﻣﺮﺑـﻮط و ﺑـﻪ ﻣﻨﻈـﻮر اﻧﺘﺨـﺎب  ﺷﺎﻳﺴـﺘﻪ  ﺗـﺮﻳﻦ اﻓـﺮاد، ﺗﻮزﻳـﻊ ﻣﻨﺎﺳـﺐ ﭘﺬﻳﺮﻓﺘﻪ ﺷﺪﮔﺎن دررﺷﺘﻪ ﻫﺎي  ﺗﺤﺼﻴﻠﻲ  ﻣﻮرد ﻛﺸﻮر، ﻧﻴﺎزاﻳﺠﺎد ﻣﻨﺎﺳﺐ ﺷﺮاﻳﻂ ﺑﺮاي ﺷﺮﻛﺖ ﻛﻨﻨﺪﮔﺎن ﻫﺪاﻳﺖ داوﻃﻠﺒﺎن ﺑﻪ ، رﺷﺘﻪ  ﻫـﺎي ﺗﺤﺼـﻴﻠﻲ و ﺗﺨﺼـﻴﺺ  اﻣﻜﺎﻧﺎت آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﻲ ﺑﻪ اﻓﺮاد ﻣﺴﺘﻌﺪ و با بهره گيري از تجارب ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺑﺮﮔﺰار مي ﮔﺮدد.

ﺷﺮاﻳﻂ و ضوابط ﺛﺒﺖ ﻧﺎم كارداني نظام جديد فني حرفه اي 98 واﻧﺘﺨﺎب رﺷﺘﻪ ﺑـﺮاي ﺷـﺮﻛﺖ در ﮔـﺰﻳﻨﺶ رﺷﺘﻪ ﺣﺮﻓﻪ ﻫﺎي ﺗﺤﺼﻴﻠﻲ ﻣﺮاﻛﺰ آﻣﻮزﺷﻲ داﻧﺸﮕﺎه ﻓﻨﻲ و حرفه اي وداﻧﺸﮕﺎه ﻫﺎ و ﻣﺆﺳﺴﺎت آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﻲ ﻏﻴﺮدوﻟﺘﻲ براي سال 98-99 به شرح زير مي باشد.

ثبت نام كارداني نظام جديد فني حرفه اي 98

شرايط ثبت نام دوره هاي كارداني نظام جديد فني حرفه اي98

براساس مصوبه دهمين جلسه 30/11/96 پذيرش دانشجو در تمامي رشته ها دوره هاي كارداني نظام جديد دانشگاه فني حرفه اي موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي سال 1398 صرف براساس سوابق تحصيلي (معدل كل ديپلم) صورت خواهد گرفت و براي هيچ كدام از رشته هاي امتحاني آزمون برگزار نخواهد شد.

دارا بودن گواهينامه پايان تحصيلات دوره متوسطه نظام جديد در يكي از رشته هاي فني حرفه اي و كاردانش و يا ديپلم نظام قديم فني حرفه اي

كدرشته ها بايد متناسب با دوره و نيمسال مورد نظر باشد.

افرادي كه داراي مدرك پيش دانشگاهي و يا ديپلم نظام جديد متوسطه نظري باشند اعم از رشته هاي علوم تجربي رياضي و يا علوم انساني و يا اينكه مدرك كارداني و يا بالاتر را دارا باشند مجوز شركت در اين دوره را نخواهند داشت.

در صورتي كه رشته قبولي پذيرفته شده براي نيمسال اول 98 باشد بايد تا پايان 31/06/98 فارغ التحصيل شده باشند در غير اين صورت ثبت نام انجام نخواهد شد.

ثبت نام كارداني نظام جديد فني حرفه اي 98 را به مشاوران تحصيلي درخت دانش بسپاريد.

تماس از طريق تلفن ثابت با شماره 9099072943

شرايط مورد نياز نظام وظيفه براي ثبت نام در دوره كارداني نظام جديد فني حرفه اي 98

داوطلبان مرد لازم است كه به هنگام پذيرش در دانشگاه يكي از شرايط زير را از لحاظ مشموليت و مقررات نظام وظيفه دارا باشند در غير اين صورت ثبت نام انجام نخواهد شد.

 • داشتن كارت پايان خدمت
 • داشتن كارت معافيت دائم هوشمند
 • متولدين سال 47 و قبل از ان به شرط اينكه تغيير سن نداده باشند.
 • مشمولان داراي برگ معافيت موقت هوشمند بدون غيبت در مدت اعتبار آن
 • دانش آموزان سال آخر دوره متوسطه به صورت حضوري و بدون وقفه تحصيلي مشغول به تحصيل بوده
 • و ...

نكات مهم درباب موضوع ثبت نام كارداني دوره هاي نظام جديد فني حرفه اي 98

داوطلباني كه در دوره روزانه آموزن سال 97 مورد پذيرش قرار گرفته و ثبت نام نموده و يا نموده اند اجازه پذيرش در اين مرحله را ندارند.

دانشجويان دوره دوم نوبت شبانه و دوره غيرانتفاعي در صورتي كه منعي از نظر نظام وظيفه نداشته باشند مي توانند بدون انصراف از دانشگاه هم ثبت نام نمايند.

دانشجويان انصرافي  يا اخراجي در صورتي كه منعي براي نظام وظيفه نداشته باشند مي توانند ثبت نام خود را انجام دهند.

شرايط و ضوابط تحصيل در دوره دوم يا شبانه دوره هاي كارداني فني حرفه اي

 • دوره دوم يا همان دوره شبانه هم از لحاظ مدرك همان دوره روزانه محسوب خواهد شد.
 • انتقالي دانشجويان از دوره دوم شبانه به روزانه امكان پذير نخواهد بود.
 • طول دوره تحصيلي برابر ضوابط سنجش خواهد بود.
 • تسهيلات مادي براي دوره هاي شبانه از جمله وام هاي ضروري تحصيلي در نظر گرفته خواهد شد.
 • برنامه هاي آموزشي نوبت دوم همان برنمه هي آموزشي دوره روزانه خواهد بود.

در پذيرش دوره كارداني نظام جديد سال 98 دانشگاه ها و موسسات اموزش غيردولتي و غيرانتفاعي در 30 رشته امتحاني به شرح زير دانشجو پذيرش مي كند كه شامل رشته هاي:

دانشگاه هاي غيرانتفاعي مسوليتي بابت پرداخت وام هاي دانشجويي و همچنين خوابگاه، امكانات رفاهي دانشجويي ندارند.

نحوه انتخاب رشته كارداني نظام جديد فني حرفه اي 98

انتخاب رشته براي داوطلبان مي تواند در قالب 50 رشته محل تحصيل بر رشته امتحاني باشد.

داوطلبان بايد به عناوين ديپلم هاي مرتبط توجه نموده و با توجه به كد ديپلم هاي مجاز مندرج در جدول رشته ها يكي از رشته ها را انتخاب نمايند.

پذيرش ها با اولويت بومي سازي انجام خواهد شد و داوطلبان بايد براساس مناطق بومي خود انتخاب رشته خود را انجام دهند.

نحوه ثبت نام كارداني نظام جديد فني حرفه اي 98

ثبت نام كارداني نظام جديد فني حرفه اي 98 در سايت سازمان سنجش به ادرس sanjesh.org انجام خواهد شد.

پرداخت هزينه كارت 24000 هزار تومان براي ثبت نام و دريافت شناسه و رمز عبور ثبت نام الزامي است.

در صورتي كه داوطلبان علاوه بر دوره هاي روزانه وشبانه دمتقاضي ثبت نام براي دوره هاي غيرانتفاعي و موسسات غير دولتي مي باشند بايد خريد كارت جداگانه اي انجام دهند.

آماده نمودن مدارك مورد نياز براي ثبت نام كارداني فني حرفه اي 98

مدارك لازم براي ثبت نام كارداني نظام جديد فني حرفه اي 98

فايل اسكن شده عكس 3در4

فايل عكس بايد كاملا واضح و زمينه سفيد باشد.

اطلاعات ديپلم متقاضيان شامل معدل ديپلم و ريزنمرات

درصورت داشتن سهميه هي موجود كد 12 رقمي در دسترس باشد.

شناسنامه  و كارت ملي

زمان ثبت نام كارداني نظام جديد فني حرفه اي 98

ثبت نام دوره كارداني نظام جديد فني حرفه اي سال تحصيلي 98 در تاريخ 22/08/98 تا تاريخ 28/02/98 ادامه خواهد داشت داوطلبان مي توانند ثبت نام خود را بدون هيچ گونه دغدغه اي به مشاورين درخت  دانش بسپارند.ثبت نام كارداني به كارشناسي را مي توانيد در لينك زير مشاهده نماييد.

زمان ثبت نام آزمون كارداني به كارشناسي 1398

ليست رشته هاي كارداني به كارشناسي سال 1398

ثبت نام چون براساس سوابق تحصيلي،موقعيت و درجه علمي دانشگاه ها بايد انجام شود پيشنهاد مي كنيد ثبت نام خود را به مشاوران تحصيلي درخت دانش بسپاريد.

راههاي ارتباطي با مشاوران تحصيلي درخت دانش شامل شماره تماس 9099072943 بدون نياز به گرفتن كد از طريق تلفن ثابت مي باشد در صورت مواجه شدن با شلوغي خطوط تلفن مي توانيد از تلگرام و اينستاگرام مشاوره تحصيلي درخت دانش در ارتباط باشيد.

 

 با آرزوي موفقيت براي تمامي داوطلبان و متقاضيان دوره كارداني نظام جديد فني حرفه اي


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در یکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ساعت 7:33
توسط عطاالله شریفی | تعداد بازديد : 7 | لينك ثابت

ثبت نام كنكور كارداني به كارشناسي ناپيوسته  98 سراسري

زمان ثبت نام آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته 98؟ (مطالعه مقاله)

ليست رشته هاي بدون كنكور و با آزمون كارشناسي ناپيوسته؟ (مطالعه مقاله)

شرايط ثبت نام بدون كنكور در اين دفترچه؟

سهميه ها براي ثبت نام در آزمون مذكور چگونه بايد باشد؟

و ...؟؟؟

زمان ثبت نام آزمون كارشناسي ناپيوسته 98

زمان ثبت نام آزمون كارشناسي ناپيوسته 98 در ارديبهشت ماه مي باشد كه طبق اطلاعيه سايت جامع سازمان سنجش آغاز ثبت نام آزمون كارشناسي ناپيوسته 98 در تاريخ 10 ارديبهشت ماه لغايت 16 همين ماه مي باشد كه براي اطلاع از ليست رشته هاي اين مقطع و شرايط لازم ادامه مقاله را مطالعه بفرماييد.

ثبت نام آزمون كارداني به كارشناسي 98

ليست رشته هاي با آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته 98

ليست رشته هاي با آزمون كارشناسي ناپيوسته 98 شامل تمامي رشته هاي پيراپزشكي و رشته هايي كه داوطلب در دوره كارداني دانشگاه هاي سراسري و آزاد گذرانده و قصد ادامه تحصيل در رشته خود را داراست براي اطلاع از ليس رشته هاي جديد كارشناسي ناپيوسته 98 بر روي لينك زير كليك نماييد:

 

ليست رشته هاي كارشناسي ناپيوسته 98


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در یکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ساعت 7:26
توسط عطاالله شریفی | تعداد بازديد : 14 | لينك ثابت

جدول تاريخ ثبت نام آزمون هاي تمامي مقاطع كنكور سراسري همراه با زمان برگزاري و شرايط 1398

توجه: براي اطلاع از زمان ثبت نام آزمون كارداني به كارشناسي 98 و كارداني فني حرف اي نظام جديد 98 و نحوه و شرايط، ليست رشته هاي هر كدام از مقاطع آزمون 1398 در داخل جدول بر روي نام مقطع كليك نماييد، براي مشاوره ثبت نام هر كدام از مقاطع مي توانيد با مشاوران مجرب درخت دانش از طريق شماره 9099072943 بدون گرفتن پيش شماره و از طريق تلفن ثابت تماس حاصل نماييد.

 

نام مقاطع آزمون سراسري 98 تاريخ ثبت نام آزمون هاي 98 تاريخ برگزاري آزمون هاي 98
زمان ثبت نام كنكور سراسري 98 19 تا 22 اسفند 97 13 و 14 تير ماه 98
ثبت نام كارداني نظام جديد فني حرفه اي 98 22 تا 28 ارديبهشت 98 جمعه 11 مرداد 98
ثبت نام آزمون كارداني به كارشناسي 98 10 تا 16 ارديبهشت 98 جمعه 11 مرداد 98
كارشناسي ارشد ناپيوسته 98 پايان مهلت ثبت نام 5 و 6 ارديبهشت 98

زمان برگزاري كنكور سراسري 98 مشخص شد

نحوه برگزاري كنكور سراسري 98 امسال با شالهاي گذشته متفاوت است كه در اين مقاله سعي داريم به نحوه زمان برگزاري و همچنين نحوه انتخاب رشته كنكور سراسري 98 بپردازيم لطفا تا انتهاي مقاله را مطالعه بفرماييد.

خبر فوري: ثبت نام كنكور 98 تمامي رشته ها (نظام جديد و نظام قديم) تمديد شد: زمان ثبت نام آزمون سراسري 98 از تاريخ 19 اسفند ماه 97 تا 22 اسفند ماه تمديد شد، لطفا براي اطلاع از شرايط و نحوه ثبت نام با مشاوران درخت دانش از طريق شماره 9099072943 بدون گرفتن پيش شماره و از طريق تلفن ثابت با مشاوره تحصيلي درخت دانش تماس حاصل نماييد و يا بر روي لينك ثبت نام كنكور سراسري 98 كليك نماييد.


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در یکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ساعت 7:18
توسط عطاالله شریفی | تعداد بازديد : 5 | لينك ثابت

بعد از جراحی بینی چه انتظاری داشته باشیم؟

پس از یک هفته، آتل و باندپیچی از روی بینی شما برداشته می شود.

 

صورت کمی پف دارد و نواحی اطراف چشم و بینی کبود و متورم است . کبودی دور چشم و تورم اطراف بینی برای چند روز ادامه دارد و پس از آن بهبود می یابد.کمپرس سرد می تواند برای به حداقل رساندن تورم و کاهش درد مفید باشد . بهترین جراح بینی ممکن است برای کاهش درد برای شما مسکن نیز تجویز کند .حدودا ۱۰ تا ۱۴ روز طول می کشد تا کبودی و تورم بعد از جراحی تقریبا از بین برود .

ممکن است نیاز باشد تا چند روز اول بعد از عمل بینی سر خود را بالا نگه دارید.ممکن است چندین هفته طول بکشد تا دوباره بتوانید فعالیت های شدید را از سر بگیرید.

اگر ما عمل بینی استخوانی و یا گوشتی انجام میدهیم باید حواسمان به نکاتی دکتر میگوید باشد و آن را به خوبی اجرا کنیم.

 

چرا عمل بینی انجام می دهیم؟

جراحی بینی می تواند سایز ، شکل و زاویه بینی شما را تغییر دهد و باعث شود بینی شما تناسب بهتری با بقیه اجزای صورتتان پیدا کند . جراحی بینی می تواند مشکلات ساختاری بینی را که باعث گرفتگی مزمن یا مشکلات تنفسی می شود را اصلاح کند .

همچنین با رینو پلاستی ایراد های مختلف بینی را می توان برطرف کرد ، برای مثال :

 • بزرگ بودن اندازه بینی
 • قوزدار بودن بینی
 • افتادگی نوک بینی یا کم بودن زاویه  بینی ولب
 • پهن بودن بینی
 • بزرگ بودن سوراخ های بینی
 • جعبه ای شکل بودن نوک بینی
 • زیاد بودن فاصله نوک بینی تا صورت
 • دررفتگی تیغه بینی وغیرقرینه بودن بینی
 • دو شاخه بودن نوک بینی
 • دماغ زین اسبی متعاقب ضربه های قبلی ویا عمل جراحی انحراف تیغه بینی
 • دفورمیتی (بد شکلی )های بعدازعمل جراحی

 

برنامه ریزی برای عمل جراحی

 

جرحان معمولا بیماران را تشویق می کنند تا برای مراقبت از خود فعال باشند تا بتوانند به کمک هم یک برنامه درمانی را تنظیم کنند .در میان مسایل دیگر در مورد موارد زیر نیز بحت خواهد شد :

 • از بین دو تکنیک جراحی به روش باز و بسته کدام یک بهتر است .
 • کدام یک از این دو روش برای نیاز های بیمار مناسب تر است .
 • کدام یک از انواع بیهوشی توصیه می شود.

چطور برای عمل بینی آماده شویم

 


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ساعت 14:48
توسط عطاالله شریفی | تعداد بازديد : 7 | لينك ثابت

کابینت شرکتی همان کابینت ام دی اف است. کابینت شرکتی در طرح های مختلفی عرضه می شود. شرکت ما انواع کابینت های شرکتی را با طرح های مختلف ارائه می دهد.

آیا می دانید کابینت شرکتی چیست؟

کابینت ها انواع مختلفی دارند و می توان آنها را از فلز یا چوب و یا ترکیب این دو ساخت. اما امروزه از کابینت شرکتی، ام دی اف و اچ پی ال و هایگلاس و پی وی سی در امور دکوراسیون آشپزخانه و منزل استفاده می کنند. ام دی اف ها از چوب های دور ریختنی ساخته می شوند و طرح های مختلفی دارند. در این متن، شرکت ما قصد دارد تا شما را با انواع و اقسام جنس های کابینت آشنا کند، تا بتوانید یک انتخاب درست داشته باشید.

راهنمای خرید کابینت شرکتی

شرکت های بزرگی در بهترین نوع جنس ها و زیباترین رنگ ها و طرح های کابینت در رقابت هستند تا محصولی مطابق با سلیقه و هزینه شما را ارائه دهند. در عصر امروز کابینت های نسل جدید که همان ام دی اف و اچ پی ال و های گلاس هستند، مد روز شده است و با طراحی های زیبا مزین کننده دکوراسیون آشپزخانه ها و یا مکان های دیگر شده اند. این محصول در برابر رطوبت هوا، ضربه، خط و خش و حرارت مقاوم است و به گونه ای در برابر صدا عایق می باشد.

کابینت شرکتی دیگر با نام پی وی سی که برای کابینت سرویس بهداشتی و دستشویی و روشویی حمام و حتی سینک ظرفشویی استفاده می شود، همچنین از پی وی سی می توان در درب اتاق نیز استفاده نمود. جنس پی وی سی ها در عایق بودن در برابر رطوبت و آب مقاوم است. نوع دیگر، کابینت های هایگلاس است که دارای ظاهری براق و شیک هستند.

از نقطه نظر قیمت، این محصول جدید نسبت به سایز محصولات گران تر هستند و دارای متقاضیان بیشتری نیز می باشد.

کابینت شرکتی ممبران با نام 3D و یا پرس وکیوم است که در آشپزخانه ها به شکل کلاسیک کاربرد دارد. در این فرآیند طراحی توسطCNC و بر روی صفحه ام دی اف حکاکی می شود و توسط دستگاه پرس وکیوم روکش می شود.

کابینت شرکتی ممبران از دسته کابینت های نوظهور و کلاسیک می باشد که طرفداران خاص خود را دارد و به عبارتی اعیان پسند است. از این نوع کابینت های گران قیمت در پروژه های ساختمانی استفاده می کنند. طرح های حک شده توسط دستگاه CNC هر چه پرتر باشد، قیمت بالاتری خواهد داشت.

پس اگر می خواهید کابینت ممبران شما ارزان تمام شود، شما می توانید به راحتی به سایت ما مراجعه کنید و با مشاوران ما مشورت کنید و سفارشی در حد نیاز خود را ثبت کنید.

خرید اینترنتی کابینت شرکتی

اگر به  دنبال خرید اینترنتی کابینت شرکتی هستید، شما می توانید وارد وب سایت شرکت ما شوید و از اطلاعات موجود در صفحات وب شرکت، بهره ببرید. شرکت ما با دارا بودن تیم طراحی ماهر و با تجربه و با استفاده از تجهیزات مجهز، و بهترین مواد اولیه در زمینه تولید انواع کابینت، بهترین گزینه را برای شما در نظر می گیرد و در هنگام ملاحظه مجموعه و محصولات شرکت ما، به هیچ وجه نگران کیفیت نباشید.

شرکت ما در کوتاه ترین زمان ممکن و با یک قیمت استثنایی و منحصر به فرد، این محصولات را برای شما ارسال می کند. شما با اطمینان خاطر می توانید نسبت به متراژ محیط خانه خود، با سبک دکوراسیون شخصی و جنس انتخابی، به مشاوران شرکت ما اعتماد کنید تا آنها بتوانند سفارشات شما را در بهترین شکل ممکن و در اسرع وقت به شما تحویل دهند.


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ساعت 14:01
توسط عطاالله شریفی | تعداد بازديد : 21 | لينك ثابت
برچسب ها : کابینت شرکتی,خرید کابینت شرکتی,خرید اینترنتی کابینت شرکتی,

کابینت مدل 2019 در برندهای از جمله برند ایتالیایی سرنا و ممبران عرضه می شوند. در طراحی آشپزخانه انتخاب کابینت مدل 2019 که از بهترین مدلها می باشد حائز اهمیت است. 

کابینت مدل 2019

کابینت یکی از مهمترین اجزا برای آشپزخانه است، زیرا استفاده از آن موجب نظم دهی بسیار عالی به وسایل شده و همچنین انتخاب درست آن، به طور حتم در زیبایی آشپزخانه تاثیر بسزایی دارد. حال اگر شما هم قصد انتخاب زیباترین انواع کابینت مدل 2019 را دارید می توانید در ادامه با ما همراه باشید زیرا قصد داریم در این مقاله آسان ترین روش سفارش این محصول و معروفترین برندهای آن را معرفی کنیم.

معروف ترین برند های کابینت مدل 2019

استفاده از کابینت برای آشپزخانه به طور حتم یکی از مواردی است که افراد به آن اهمیت زیادی می دهند زیرا در حال حاضر به دلیل تنوع بی ‌نظیری که در ساخت انواع کابینت مشاهده می‌ شود، به طور حتم توجه به طرح و مدل آن بسیار حائز اهمیت است.

حال اگر شما هم قصد انتخاب کابینت مدل 2019 و جدیدترین مدل های این محصول را برای منزل خود دارید، باید بدانید که معروف ترین برند ها در ساخت کابینت های آشپزخانه شامل برند های الگاسه، برند چیارا، برند ایتالیایی سرنا، برند آرت، برند لایت، برند گرند، برند ممبران، برند انزو، برند بینوا، برند بوفل، برند دادا، برند پیراتس و ... می شود که انتخاب هر کدام از این برند ها کاملا بر عهده شما است.

راهنمای خرید کابینت مدل 2019

امروزه مشاهده می‌شود که بسیاری از افراد در هنگام خرید کابینت مدل 2019 به دنبال طرح های ام دی اف و هایگلاس هستند زیرا این دو نمونه از جدیدترین کابینت ها بشمار می روند که چهره جذاب و متفاوت به دکوراسیون داخلی آشپزخانه می بخشند. در این میان با وجود اینکه کابینت های هایگلاس در رنگ بندی بسیار متنوع و زیبا موجود هستند می توان گفت محبوب تر از دیگر انواع این محصول می باشد.

 توجه داشته باشید اگر شما هم قصد خرید کابینت برای آشپزخانه خود را دارید می توانید در ابتدا با مشاوران خبره در این زمینه مشورت نمایید زیرا به طور حتم برای هر آشپزخانه ای مدل و طرح و رنگ خاصی از کابینت مناسب است که اگر با دقت بالا انتخاب شود، زیبایی چندین برابری را به فضای منزل می دهد. حال لازم است بدانید که استفاده از کابینت هایگلاس بهترین گزینه برای آشپزخانه های لوکس و مدرن می باشد. البته توجه داشته باشید که این نوع کابینت مدل 2019 نیاز بسیار زیادی به نگهداری دارد.

اما اگر منزل شما طرح کلاسیک دارد، می توانید به دنبال انتخاب طرح های سنتی و چوبی شکیل باشید که مطابقت آن با فضای منزل به طور حتم شما را شگفت زده خواهد کرد و موجب زیبایی هر چه بیشتر منزل شما می شود.

آسان ترین روش سفارش ساخت کابینت ۲۰۱۹ چیست؟

با توجه به آنچه در مورد خرید و سفارش کابینت برای آشپزخانه ها بیان شد، حال شاید سوالی که برای بسیاری از افراد پیش بیاید این است که چگونه می توان در کمترین زمان ممکن اقدام به سفارش ساخت کابینت نمود؟ لازم است بدانید که امروزه امکان خرید اینترنتی کابینت مدل 2019 برای تمامی هموطنان در سراسر کشور امکان پذیر شده است و افراد می‌توانند با مراجعه به فروشگاه های معتبر اینترنتی انواع برندهای معروف و با کیفیت این محصول را مشاهده کرده و با توجه به سلیقه خود، نوعی از این محصول را سفارش دهند. دقت داشته باشید کیفیت بسیار بالای محصولات در این فروشگاه ها و از طرفی قیمت فروش بسیار مناسب آن موجب شده است روز به روز بر تعداد مشتریان اینترنتی افزوده شود.


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ساعت 13:55
توسط عطاالله شریفی | تعداد بازديد : 13 | لينك ثابت
برچسب ها : کابینت مدل 2019,خرید کابینت مدل 2019,برندهای کابینت مدل 2019,

کابینت طرح ام دی اف یک انتخاب ایده آل برای همه سبکها در دیزاین است و راهنمای خرید کابینت طرح ام دی اف، یک نیاز بسیار ضروری قبل از خرید آن است.

همه چیز درباره کابینت طرح ام دی اف

اینجا، هر آن چیزی که درباره کابینت طرح ام دی اف باید بدانید را آورده ایم. برای طراحی آشپزخانه، اولین چیزی که به سراغش می‌ روید، کابینت است. کابینت طرح ام دی اف یک گزینه مناسب برای این کار است. این نوع کابینت، در رنگ ها و طرح‌ های بسیار متنوعی وجود دارند و به دلیل مزیت های دیگری که دارد، بسیار پرطرفدار است. شاید برای اطمینان از یک انتخاب خوب، به یک راهنمای خرید کابینت طرح ام دی اف، بیشتر از هر چیز دیگری نیاز داشته باشید. پس، این مقاله را از دست ندهید. 

چرا کابینت طرح ام دی اف پر طرفدار است؟

یکی از دلایل پرطرفدار بودن این نوع کابینت، قیمت بسیار مناسب آن در مقایسه با انواع دیگر کابینت، مانند کابینت های تمام چوب و استیل‌های ضد زنگ است.

 البته مناسب بودن قیمت، از نامرغوبی آن نیست، بلکه به دلیل جنس خاص آن است که ارزان تمام می‌ شود. کابینت طرح ام دی اف، علاوه بر تنوع طرح و رنگ، در برابر حرارت و رطوبت نیز مقاوم است. دفرمه نمی‌ شود و برای مناطق شمالی کشور که آب و هوای مرطوبی دارد مناسب است. مزیت دیگر کابینت طرح ام دی اف، تمیزکاری راحت آن است. زیرا پوشش سطح MDF از لایه وینیل تشکیل شده که بهترین پوشش برای این سطوح می‌ باشد.

البته بهتر است بدانید که MDF مانند تمام فراورده های چوبی دیگر، به مراقبت‌هایی نیز نیاز دارد. کابینت‌ های گلاس، های‌گلاس و ممبران نیز از انواع خاص کابینت طرح ام دی اف هستند که در مقایسه با آن قیمت بیشتری دارند.

نگران مناسب نبودن طرح کابینت با سبک دیزان خود هستید؟

اگر دوست دارید یک آشپزخانه کلاسیک یا شبه‌ کلاسیک داشته باشید، و یا سبک‌های مدرن مات یا مدرن براق را ترجیح بدهید، کابینت طرح ام دی اف با انواع مختلف روکش نیاز شما را برطرف می‌ کنند.

مثلا اگر به دنبال سبک کلاسیک هستید، مدل‌ های کلاسيک، وکيوم، ممبران و پی وی سی، همگی کابینت‌های MDF با روکش پی وی سی هستند که در جزئیات تفاوت دارند. البته در کارهای صد در صد کلاسیک، در اصل باید از چوب استفاده شود ولی به دلیل هزینه بسیار زیاد آن، مرسوم است که از ام دی اف با روکش PVC استفاده می‌ شود یا اگر سبک مدرن را بیشتر می پسندید، مدل های کابینت مات، کابینت ملامینه، کابینت براق و کابینت هایگلاس نیز همگی کابینت‌های MDF با روکش‌های پلی گلاس، هایگلاس، كريستال، PVC براق، یووی، اکریلیک و ملامينه براق هستند که متناسب با نیاز و سلیقه خود آنها را انتخاب می‌ کنید. از جمله برندهای ورق MDFمی‌توان واناچای تایلند، پنل پلاس مالزی، آریا ایران، زیگما تایوان، تورپان ترکیه، فینسا اسپانیا و اسکین ایتالیا را نام برد.

طراحی زیبای یک آشپزخانه، غرفه، مغازه و حتی اتاق خواب، از انتخاب متریال مورد استفاده در آن مکان شروع می‌ شود. کاملا مشخص است که کابینت های طرح ام دی اف، شلف ها و المان های دیگر MDF یک انتخاب ایده آل برای انواع نیازهای مختلف و سلیقه های متفاومت است که مقرون به صرفه نیز می‌ باشد.

طرح ها و رنگ های مختلف کابینت طرح ام دی اف، در فروشگاه های آنلاین هم قابل مشاهده هستند. شاید باورتان نشود، ولی خرید اینترنتی کابینت طرح ام دی اف هم طرفداران خودش را دارد. چون ارزان‌ تر تمام  می‌ شود همچنین آسانتر است و تضمین دارد.


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ساعت 13:49
توسط عطاالله شریفی | تعداد بازديد : 6 | لينك ثابت
برچسب ها : کابینت طرح ام دی اف,خرید کابینت طرح ام دی اف,انواع کابینت طرح ام دی اف,

همانطورکه می دانيد با هر بار تيز کردن تيغ اره ها، اندکی نازک تر می شوند.

به گونه ای که بخش کوچكی از آزادی دندانه نسبت به بدنه تیغ اره، پس از هر بار تیز کردن از بین می رود.
اما مسلما این به معنی ناديده گرفتن تيز کردن آنها نخواهد بود.
در ادامه توجه شما را به نكاتی در اين خصوص جلب می کنيم.

دو فاکتور مهم که در هنگام تيز کردن تيغ اره بايد به آنها توجه شود عبارتند از:
زوايای آزاد ايجاد شده در کناره های دندانه ها (دندانه نسبت به بدنه تيغ اره) و مقداری از تيغ اره که در حين تيز کردن گرفته می شود.

مکانيسم کند شدن، تا حدودی به گرما وابسته است.
زمانی که تيغ اره دچار سايش می شود گرمای بيشتری توليد می کند.
در نتيجه هنگامی که اره تيز باشد نرخ کند شدن نيز پايين تر می آيد.
از اين رو، اگر اره را زود به زود تيز می کنيد، در بازه زمانی عمر مفيد دندانه های اره، مقدار کمتری از ماده تشکيل دهنده تيغ اره را از دست خواهيد داد.

اگر فقط قرار است که قسمت بالايی دندانه را تيز کنيد، در حين تيز کردن تيغ اره، بايد ماده بيشتری برداشته شود.
اين بدان معنی است که در عمر مفيد دندانه اره، دفعات کمتری قادر خواهيد بود که آن را تيز کنيد.
با اين حال، واضح است که ساييدن و برداشتن مواد تيغ اره بيش از حد نياز، مطلوب نخواهد بود.
با وجود اينکه اين کار تيغ اره تيزتری به دست خواهد داد، اما در عين حال منجر به کاهش تعداد دفعات تيز کردن آن نيز می شود.
همچنين اين امر می تواند منجر به زياد شدن شکاف برش نیز شود.

فاکتورهای ديگری که بر تيز کردن و تعويض دندانه اره تأثير می گذارد عبارتند از: 
گونه هايی که قرار است بريده شوند، زبری، نرخ تغذيه توليد، درصد رطوبت و کمترين مقدار مورد نياز برای آزادی دندانه نسبت به بدنه تيغ اره.
اگر آزادی دندانه نسبت به بدنه تيغ اره کمتر از مقدار لازم باشد، اصطکاك به همراه تراشه ها و خاك اره، بدنه تيغ اره را گرم کرده و منجر به  سوختن آن می شود.

 

منبع: ماهنامه صنایع چوب کاغذ


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ساعت 12:40
توسط عطاالله شریفی | تعداد بازديد : 12 | لينك ثابت
برچسب ها : تیز کردن تیغ اره,تیغ اره,ضخامت تیغ اره,

رنگ کابینت تاثیر شگرفی در فضای آشپزخانه می گذارد و انتخاب رنگ کابینت مناسب می تواند عیب نوع طراحی های کابینت های آشپزخانه را بپوشاند.

یک راهنمای مناسب برای یک انتخاب رنگ کابینت فوق العاده

یکی از فضاهایی که به طور متوسط بیشترین زمان را در آن می گذرانیم آشپزخانه است به خصوص آشپزخانه های امروزی که به سبکی طراحی می شوند که جزوی از سالن هستند و به همین علت رنگ کابینت از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. برای انتخاب رنگ کابینت های آشپزخانه خود، باید پارامترهای متعددی را در نظر بگیرید.

 بهترین راه حل برای اینکه از مناسب بودن رنگ کابینت های خود مطمئن شوید این است که از یک راهنمای خرید رنگ کابینت کمک بگیرید. در این مقاله سعی داریم تا نکاتی که برای انتخاب رنگ مناسب کابینت ضروری است را بیان کنیم.

رنگ مناسب کابینت فقط سفید نیست!

یکی از مناسب ترین رنگ ها برای کابینت های آشپزخانه رنگ سفید است اما تنها رنگ مناسب کابینت صرفا سفید نیست. دلیل اینکه بسیاری از افراد رنگ هایی مانند سفید یا سفید استخوانی را به دیگر رنگ ها ترجیح می دهند، بزرگتر نشان دادن فضا، سادگی و شیک بودن رنگ سفید و همچنین راحت تر ست شدن آن با سایر وسایل می باشد.

شاید بتوان دلیل انتخاب رنگ سفید را ناآگاهی از دیگر رنگ های خنثی دانست که بسیاری از افراد برای ست کردن راحت تر لوازم آشپزخانه با کابینت ها از رنگ سفید استفاده می کنند.

رنگ های بسیاری غیر از رنگ سفید وجود دارند که رنگ خنثی هستند اما سرد و بی روح نیستند و از همه مهمتر باعث منحصر به فرد شدن آشپزخانه شما می شوند. برای داشتن رنگ کابینت مناسب و شیک می توانید از رنگ هایی مانند سبز، صورتی کمرنگ، خاکستری سفید، آبی آسمانی و یا رنگ کرم با تناژ زرد و یا پرتقالی مشکی استفاده نمایید که علاوه بر شیک بودن به راحتی با رنگ های دیگر هماهنگ می شوند. برای یک انتخاب خوب و جدید تنها نیاز به کمی جسارت دارید.

خرید رنگ کابینت اختصاصی برای آشپزخانه

مهمترین اصل در دکوراسیون یک منزل وجود هماهنگی و هارمونی های لازم میان تمامی بخش های خانه و لوازم آن می باشد. اگر می خواهید از رنگ های خاصی برای آشپزخانه خود استفاده کنید باید دقت کنید که با هارمونی رنگ کل منزل شما هماهنگی داشته باشد.

 به عنوان مثال اگر رنگ دکوراسیون منزل شما طیفی از رنگ های بنفش باشد استفاده از رنگ های بنفش برای کابینت های آشپزخانه هیچ ایرادی ندارد، اما استفاده از رنگ قرمز در کنار بنفش ترکیب رنگی چندان خوشایندی به نظر نمی رسد.

البته همیشه هم لازم نیست رنگ هایی که استفاده می کنید در یک طیف رنگی باشند و کاملا با هم هماهنگی ایجاد کنند. گاهی اوقات استفاده از رنگ های مکمل یا حتی رنگ های متضاد می تواند فضای منحصر به فردی را برای شما ایجاد کند. اما باید به این نکته توجه شود که در استفاده از رنگ هایی مانند قرمز یا بنفش از طیف رنگی ملایم تری استفاده شود.

خرید اینترنتی رنگ کابینت را چگونه انجام دهیم

اگر مشغله بسیار دارید و وقت رفت و آمد در بازار برای انتخاب رنگ کابینت را ندارید، چاره کار شما استفاده از خدمات اینترنتی می باشد. سایت های بسیاری در اینترنت وجود دارند که شما می توانید از آنها برای انتخاب رنگ کابینت کمک بگیرید. کافیست یک جستجوی ساده در اینترنت انجام دهید تا سایت های متعددی را که در زمینه طراحی آشپزخانه فعالیت دارند برای شما به نمایش بگذارد.

 یکی از مزیت های خرید اینترنتی سهولت دسترسی به تمامی مدل ها و رنگ های آشپزخانه در کوتاهترین زمان می باشد. شما می توانید تمام رنگ های موجود در بازار را در یک صفحه مشاهده کنید و با مقایسه رنگ ها با یکدیگر بهترین انتخاب را برای آشپزخانه خود داشته باشید. در این بین می توانید از مشائران این سایت ها نیز در انتخاب بهتر کمک بگیرید.


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ساعت 11:56
توسط عطاالله شریفی | تعداد بازديد : 18 | لينك ثابت
برچسب ها : رنگ کابینت,رنگ کابینت مناسب,انتخاب رنگ کابینت,
آخرين مطالب ارسالي
» خرید و فروش آپارتمان (دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ | ۲۰:۲۲)
» بهترین روش لاغری (شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۸ | ۲۰:۰۵)
» بریس پشت دندانی چیست؟ (شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۸ | ۱۵:۳۸)
» ارتودنسی شفاف یا نامرئی چیست؟ (چهارشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۸ | ۱۸:۱۳)
» املاک منطقه 22 (سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ | ۲۰:۱۶)
» داستان های کاهش وزن بعد از جراحی لاغری (یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ | ۱۹:۰۹)
» چگونه می توان با ارتودنسی به بهبود مشکلات خواب کمک کرد؟ (یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ | ۱۸:۳۷)
» مزایای عمل لاغری (چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ | ۱۹:۴۲)
» تاریخ پایان درمان ارتودنسی قطعی نیست (چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ | ۱۵:۴۱)
» چگونه ارتودنسی می تواند شما را جوانتر نشان دهد (سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ | ۱۸:۴۱)
» سرویس ماشین هیوندا و کیا خود را جدی بگیرید (سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ | ۱۸:۰۲)
» جراحی ساسی بای پس (سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ | ۱۶:۲۷)
» بهبود آپنه خواب با جراحی لاغری (دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ | ۱۵:۴۹)
» تغییر چهره بعد از ارتودنسی در ضایعه اپن بایت (دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ | ۱۴:۴۳)
» تغییر چهره بعد از ارتودنسی (شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ | ۲۱:۲۲)
» خوراکی هایی که نباید بعد از جراحی لاغری مصرف شوند (شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ | ۱۹:۵۰)
» عمل و روند جراحی اسلیو معده (سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ | ۱۴:۴۶)
» ورزش های مفید پس از جراحی لاغری (یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ | ۱۹:۲۱)
» اخبار جالب درباره ارتودنسی امروزی (یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ | ۱۵:۱۳)
» درمان ارتودنسی و افزایش طول عمر (شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ | ۲۰:۵۶)
نويسندگان
خبرنامه
جستجو
آخرين نظرات
» Информируем Вас об одорении решения выплатить Вам денежный бонус. Рекомендуем прямо сейчас сиюминутно пройти шаги зайдя по ссылке на главную страницу в срок до 2 дней пока Ваш доступ в систему не заблокирован!Переход на страницу: https://google.com - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
Направляем Вам Письмо об одорении решения выплат [ ... ] еход на страницу: https://google.com

» دوست - ۱۳۹۷/۰۵/۲۹
اگر به دنبال سرویسی وبلادهی یا سایت ساز رایگان با [ ... ] reenshot/sportblog_index.png https://sportblog.ir

آمار و ارقام سايت
» تاريخ : پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸
» بازديد امروز : 17
» بازديد ديرور : 391
» بازديد ماه گذشته : 3001
» بازديد سال گذشته : 18650
» كل بازديد : 44107

» كاربران آنلاين : 1
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 1

» مجموع مطالب : 896
» مجموع نظرات : 2
» تعداد اعضاي سايت : 0

» آي پي شما : 3.81.29.226
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 0
» ورودي هاي گوگل ديروز : 0

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۸/۰۸/۱۳